Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Én azért kötve hiszem, hogy ezt összehozzák 2022-23-ra. Jó lesz az 25-nek is, de azt sem tartom kizártnak, hogy ez csak egy pletyka.

(#2) ShadowX


ShadowX
őstag

De jó. Végre kikerül egy 150-250 ezer Ft közötti készülék a kínálatból és bekerül a helyére egy feltehetően 600-800 ezer Ft közötti. ;]

(#3) .Szaki. válasza ShadowX (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Most kell betárazni iPad-ből, amíg még lehet! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) kBika válasza .Szaki. (#1) üzenetére


kBika
csendes tag

Én is így gondolom, főleg, hogy mindegyik terméküknél minimalizálják a mozgó alkatrészeket(Air M1)

(#5) #95462144


#95462144
törölt tag

Látták, hogy nem fogy a 12 mini és valami nagyobb kell. Mondjuk az Applenek az alapok megvannak a tabletes felület terén.

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Ebből majd olyan 2040 körül lesz valami az Apple jövőbe mutató fejlesztéseit látva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) gattolino


gattolino
senior tag

Ebből tuti szép hátszámjegyű összeg lesz. ;]
Dollárban is inkább ötszámjegyű lesz. :DDD

Vivo X90 Pro Plus

(#8) .Szaki. válasza jacis (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Teljesen mindegy mikor jelenik meg, a lényeg az, hogy megbízható, stabil legyen. Ennek a "ki dobta piacra először" versenynek már rég semmi értelme, mert szemmel láthatóan általában azokkal vele jár a probléma is, hogy vagy a szoftver bétás, vagy a hardver van alul méretezve.

(#9) joey04 válasza ShadowX (#2) üzenetére


joey04
titán

A huawei hajlítgatósa 1 millió volt itthon, szóval annál drágább kell legyen. 1.5 és 2 millió között lenne szvsz, de nem hiszem, hogy valós lenne a dátum. Volt hír pár éve, hogy a corning meg az apple fejlesztgeti a hajlítható üveget. Ha az beérik, még értelme is lehet egy ilyen eszköznek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) AxBattler válasza ShadowX (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Szóról-szóra ugyanez ugrott be. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Na végre egy millàs iPhone.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) LittleLombax válasza kBika (#4) üzenetére


LittleLombax
csendes tag

Azért azt egy elég meredek kijelentésnek érzem, hogy elhagyják a mozgó alkatrészeket, csak azért mert az Air szériából kikerült a ventilátor :DDD Ettől függetlenül ezt én is csak egy pletykának tartom, valahogy nem tudom elképzelni hogy az Apple kiadjon egy olyan terméket aminek a közepén végigfut a crease.

(#13) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Tudom én hogy ez még csak pletyka, meg hogy még 20 féle kamu/találgatós renderfotó fog kijönni róla megjelenésig. De reméljük hogy nem ilyen vagy ehhez hasonló képaránnyal jön majd mint ezen a fotón, ne kövessék el ugyanazt a hibát mint a Samsung az első Foldal. Már ők is kijavították a második generációra, mire ez kijön már legalább a 4-5-nél fognak tartani.

(#14) kakuk.tamas válasza #95462144 (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem meg a 12 Mini eladásai pont úgy mennek, ahogy az Apple szeretné. Egyébként nem terveznék a 13 Minit.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15) arn


arn
félisten

Megint az apple aratja le a baberokat :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#16) Mishita


Mishita
tag

Nekem csak az a furcsa hogy általában az Apple mutatja be a forradalmi dolgokat az elsők között ez pedig már ahhoz képest le rágot csont. :DD

(#17) Wesder válasza Mishita (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik volt az, amit az Apple elsőnek mutatott be és forradalmi volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) arn válasza Mishita (#16) üzenetére


arn
félisten

Az apple semmi ujat nem mutatott be altalaban, “csak” ok csinaljak meg hasznalhatora.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Na végre lehet elcsábít egy iPhone,persze csak ha kellő drága lesz,mert himihumi 600000es nekem túl tucat

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#20) doooo válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére


doooo
veterán

Kicsit korai még a 13 Miniről pletykálni. Még mindig csak 3 hónapja elérhető a 12 Mini is (ami egyébként kannibalizálva lett a fél évvel azelőtti SE által (ami persze mindenben rosszabb az árat kivéve)).

(#21) helixP válasza arn (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Mint az Apple maps? ;]

Igaz amit mondasz, és nincs is gond ezzel az üzletpolitikával, meg is teheti, csak akkor ne hivatkozzunk rá innovátorként és ne akadjunk ki amikor kivételesen róla koppintanak.

(#22) nord_ válasza helixP (#21) üzenetére


nord_
veterán

Ez megvan így is és úgy is. Sok olyan dolog van, amit az Apple mutatott be először, és van olyan is, ahol várt az implementálással. Fölösleges ezen kardozni.

(#23) helixP válasza nord_ (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Pont azért kardozok, hogy ne kelljen ezen kardozni :) = mindenki így csinálja ebben a szegmensben, ezért számomra értelmezhetetlen az a vita, hogy ki kiről koppint. (mindenki mindenkiről).

Tény, hogy van, amit az Apple mutatott be először, de már régóta nem ez a jellemző, ezen sem érdemes kardozni :N

[ Szerkesztve ]

(#24) francz'70 válasza arn (#18) üzenetére


francz'70
aktív tag

Inkább mondjuk úgy, hogy nem ad ki beta-t...
Mire megcsinálják használhatóra, addigra azért már a többi is kipofozza.

(#25) Essentials


Essentials
aktív tag

Szerintem sosem lesz ilyen iPhone, vagy legalábbis nem az elkövetkezendő 5 évben fog érkezni. Az Apple nagyon fókuszált, a globális tech vállalatok között messze a legszerényebb a portfóliójuk, a cég méretéhez képest "alig van" termékük. Egyáltalán nem jellemző rájuk hogy olyanba ugranak fejest, ami nem elég "familiar" ahhoz hogy hatamas mennyiségeket adhassanak el idővel belőle, és sokkal több a rizikófaktor a puszta kialakítása miatt is, nagyon magas előállítási költség mellett. Ami azt is jelenti hogy kisebb rajta a haszon, amellett hogy elvonja a figyelmet a klasszikus iPhone-ról, iPad-ről aminél kitúrják azokat a bevételeket a termékmixben, amiket làtni szeretnének belőlük. Az Apple-nél nem prezstízskérdés hogy mindenhez hozzászóljanak, és nem elég jövedelmező üzleti szempontból hogy egy ilyet piacra dobjanak. 5 éves tervben tuti nem szerepel a cucc ( szerintem ) Persze ettől függetlenül biztosan próbálgatják, vizsgálják ezt a kategóriát is a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#26) CrAzY88


CrAzY88
aktív tag

Essentials: +1, mindenben egyetértek veled.

Nem hinném én sem, hogy mostanában erőltetnék ezt a hajlítgatós dolgot. Egyrészt egy (szvsz) nagyon jól kiépített termékpalettát raktak össze, amit kár lenne összekuszálni.
Másrészt a hajlítgatható kijelző még nem kellően kiforrott ahhoz, hogy ezzel kockáztassanak. Plusz, ugye az igény az, ami még befolyásolhatja ennek a megjelenését, és talán a fejlesztésének költségét.
Pl ha tudják hogy nem lenne rá közel sem akkora kereslet, mint más technikai újdonságra, akkor nyílván nem ebbe fogják 5 lapáttal tolni a pénzt, hanem csak 2-3-mal....

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.