Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jersey1985


jersey1985
csendes tag

Hurrá :R :R :W :W

(#2) flakter


flakter
tag

Most, hogy ezt tudatosították, olcsóbbá is tehetnék az Air-t ennyivel :)

..FlaK..

(#3) jaszy91 válasza flakter (#2) üzenetére


jaszy91
aktív tag

[MODERÁLVA]

Ébredj fel! :D

Az indokolatlan hangulatjelhasználat nem megengedett!

[ Módosította: BomiBoogie ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nyerészkedö @$%& az alma. Aki megveszi ezt a hájpolt f.st, remélem érzi a lehúzást :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Misser


Misser
tag

Tovabbra sincs ertelme szamolgatni a koltsegeket, leginkabb mert sose fogjuk tudni a valos adatokat.

(#6) flakter válasza jaszy91 (#3) üzenetére


flakter
tag

:D

..FlaK..

(#7) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem teljesen érthető, mivel itt nem csak az anyagköltséget fizeted, hanem egy életérzést.;]

(#8) micimacko válasza b4zsi- (#7) üzenetére


micimacko
aktív tag

Jó életérzés a pénztárca lehúzása :D

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#9) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

függetlenül mindentől az első tesztek alapján úgy néz ki piszok jó készülék lett
és a minőséget meg kell fizetni
androidos tabletek között továbbra se látok hasonló szintű prémium anyaghasználatú és csúcs hardver belsővel megáldott eszközt :(

(#10) #56573440 válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Nyerészkedö @$%& az alma"

ellenben a samu a terézanya alapítvány jelenkori megtestesítője, az htc a kommunális népjóléti ingyentelefon üzletág vezetője, az lg-ről nem is beszélve, akik egyenesen fizetnek az embereknek hogyha a készülékeiket választják.

nem azért nem adja a konkurencia ilyen árréssel a készülékeit mert nem akarja hanem mert leginkább nem tudja. bár nem vagyok 100%ig biztos abban, hogy sokkal kisebb lenne a felsőkat szegmensben a nyeresége egy asusnak vagy samunak. csak kevesebbet forgalmaz általában.

mutass egy céget aki nem a pofátlan profitra hajt. de. az is. mind abból él, és ha tehetné még többet zsebelne be. tény. erre épül a gazdaság jelenleg legjobb tudomásom szerint

[ Szerkesztve ]

(#11) b4zsi- válasza Dr.Anonymus (#9) üzenetére


b4zsi-
őstag

Prémium minőségű lett szerintem a LG G pad. A belseje igaz nem S800, hanem "csak" 600. Mondjuk az inkább a Mini konkurenciájának tekinthető.

(#12) DiVaD válasza Dr.Anonymus (#9) üzenetére


DiVaD
senior tag

Az a baj, hogy hiába szép pl. egy Sony tablet szerintem, de pl. a programok sokkal szebben néznek ki egy iPad-en. Legalábbis 1-2 éve mikor volt, ezt tapasztaltam. De akinek csak arra kell, hogy megnézze a facebook-ot, arra kb. mind1, de mindentől függetlenül nagyon jó konstrukciók. Olcsónak nem olcsó, viszont az erős droid tab-ok se 80-al kezdenek. :U

(#13) Dr.Anonymus válasza DiVaD (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

b4zsi- & DiVaD:

igen a program optimalizáció is gond
de még a hardware is
a volt android fejes Hugo Barra ugyanerre panaszkodott

[ Szerkesztve ]

(#14) Tigerclaw válasza Misser (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azt azért tudjuk, hogy már több mint 200 milliárd dollár csak a készpénzállománya az Apple-nek. Az összehasonlítás kedvéért 2 éve az USA-nak mint országnak/kormánynak a készpénzállománya 76 milliárd volt és akkor érte utól az Apple.

Az mondjuk viszont elég szomorú, hogy ilyen gigantikus pénzeszsákon ülve hihetetlen zsugoriak és költeni nem akarnak, csak harácsolni...legalábbis szoftverfejlesztésre, supportra, bugok javítására nem szánnak elég pénzt. :(

Mióta OS X felhasználó vagyok, rájöttem hogy a Windows nemhogy rosszabb, de már kb. a Vista óta sokkal jobb, megbízhatóbb, profibb operációs rendszer. Vannak bugok a windowsban, de ami van, azt gyorsan javítják, miközben csillagászati számú kombinációját kell kiszolgálniuk a PC-s hardvereknek. Az Apple csak néhány hardvert kellene hogy kezeljen, az is mind saját fejlesztés, tehát minden apróságot tudnak minden komponensről, mégis, ha előjön egy bug, akkor szőnyeg alá söprik és nem foglalkoznak azokkal. Olyan az Apple mint a kormányunk...kommunikáció, PR, valódi munka nélkül. A héten például belefutottam egy 6 ÉVE! létező nagyon komoly bugba, ami az iPhoto-ban az Apple egyik fő kép-rendező, szerkesztő szoftverében van. (OS X 10.9 - iPhoto '11) Mióta 6 éve kiderült a bug, már kijött vagy 4-5 OS és pár major release az iPhoto-ból is, mégse javították. A bug abból áll, hogy megnyitsz egy képet, megszerkeszted, mindent jól csinál...csak éppen se menteni nem lehet, se kiexportálni, mert mindig csak az eredeti képet menti el, nem a szerkesztett képet. Szóval "csak" egy ilyen kis apróság a bug. :W Emellett minden héten belefutok több bugba, logikátlan megoldásba, sőt abba is, hogy nemhogy jobb, gyorsabb, funkcióban gazdagabb szoftvert kapunk 1-1 új verzió esetén, hanem egyre butábbat. Pl. pár napja kijött az új iWorks csomag, amiben van szövegszerkesztő, táblázatkezelő és bemutatókészítő és a meglepetés az volt, hogy egyrészt nem kompatibilis a régi fájlformátumokkal az új, másrészt mindhárom szoftverből kivettek fontos funkciókat...ergo butább lett mindhárom szoftver, pedig funkcionalitásban így is fényévekre van az MS Office szoftvereitől. Egyre "letisztultabb" lesz a szoftver felülete és egyre butább a letisztultság kedvéért. Még pár év és az Apple szövegszerkesztője egy végtelenül letisztult txt szerkesztő notepad alkalmazás lesz. :U

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) nemlehet válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


nemlehet
őstag

Sajnos ez a trend. Nézd meg az új win metro felületét s a rá készült appokat. Vagy a 2013-as office-t. Egyszerűen vicc mindegyik.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#16) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Legszívesebben elsírnám magam, amikor ilyen töménységben olvasom a demagóg hülyeséget, mintha az Észak-Koreai Kommunista Párt antikapitalista kiálvényát látnám.

1. Igen, az Apple - milyen meglepő! - nem jótékonysági alap, hanem egy nyereségorientált vállalat. A profitért melóznak, ahogy a magánemberek a fizetésükért.

2. Azt is lehet tudni, hogy a költségek levonása tán (amik NEM merülnek ki az anyagköltségben) mennyi marad a zsebükben, a legutóbbi negyedéves adatok alapján 20% körüli a profitráta, ami iparági szinten igen szép, de a harácsolástól meg a dupla áraktól nagyon-nagyon messze van.

Nem a lényeg a fontos.

(#17) blade zte


blade zte
őstag

Nemhogy ennyi zséből még egy mag belekerült volna, esetleg egy jobb kamera, netalántán több tárhely.

Oppo find 7 astro black

(#18) Gadgetfan_ válasza dreamdancer (#16) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

+1 :R

Minden Apple termék ,megjelenése után kijön egy ilyen tök felesleges "cikk". Miért mindig csak az Apple zsebében turkálnak? Még sose láttam ilyen egy írást sem egy hasonló áru Samsung, vagy Sony kütyüről, igaz nem is érdekelné a kutyát sem. Mondjuk engem még ez sem...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#19) GALARDO válasza Dr.Anonymus (#9) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyetértek, ennek nincs ellenfele. :K

10: :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20) Stanley-B. válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Apple évente nem tudom hány céget vásárol fel, meg mekkora osztalékfizetési programot indítottak, ne mondd már, hogy csak ülnek a pénzen, :( be van fektetve offshore területeken, nagyon is jól csinálják.

a vista pedig egy félresikerült termék lett, nem véletlen bukott meg.
Most megnéztem az iPhotot a kedvedért, érdekes, nekem gond nélkül kiexportálta a szerkesztett képet. :F
Ha nem hiszed, egy általad választott képen az általad leírt módosításokat szívesen megcsinálom és kiexportálom és elküldöm.

Az iWorks-re térve pedig, ingyen (szemben az office-szal) azért jó, nem? :)
A Keynote pedig eddig is sokkal jobb volt a power pointnál, könnyebben kezelhető és látványosabb sokkal. Beépített sablonok tekintetében is sokkal jobb.
Pages-ben igazad van, valóban egyszerűsítettek, de azt kellene látni, hogy ez az átlag felhasználóknak jobb, az Apple pedig őket célozza meg, aki komolyan használja az eddig is Word-öt meg Excelt használt.
Mondjuk az mellékes, hogy a word a mai napig nem tud egyszerű dolgokat, amit a Pages igen, pl tetszőleges alakú ábrát körbeölelő szöveg.
Egyébként a Numbers szerintem félúton van a Keynote és Pages között, ha az MS kínálatával mérjük össze: nem jobb sokkal, mint a Keynote a PowerPointnál, de nem is butább sokkal, mint a Pages a Word-nél. Chartokra mindenesetre sokkal jobb és összességében egyszerűbben is kezelhető az Excelnél.
és ez "mindhárom szoftverből kivettek fontos funkciókat...ergo butább lett mindhárom szoftver" így nagyon nem igaz.
Látni kell, hogy az iWorks a hétköznapi felhasználóknak készül, és így bizony jobb, mint az Office az a helyzet. Az ingyenes online, akár csoportos szerkesztéssel, meg a sokkal jobb sablonokkal meg pláne.
Ráadásul mostmár az egész ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#21) MAKKERMANN


MAKKERMANN
csendes tag

Engem rohadtul nem érdekel, hogy mennyiből jött ki maga a hardver. nagyon könnyű tartani, hagyon jó minőségi összeszerelés, és ezt meg kell fizetni!
Azért választottam Air-t mert a piacon nincs még ilyen jól támogatott, így összerakott, és ilyen stabil tablet.
Bárki bármit mond, szerintem az Apple a tabletkirály (ezt HTC One Max-ról írom), nem azért, mert ő adja el a legtöbbet, vagy neki a legtöbb a nyeresége, vagy a legjobb reklámjai vannak (sőt), hanem azért, mert tabletből az Apple hozza ki a legtöbbet. Kamerán kívül minden tekintetben erősebb bármelyik jelenlegi tabletnél.
Mondhatjátok hogy nem, de ez sajna igaz. Próbáltam Tablet Z-t, Note 10.1 (2013)-at, de semelyik nem tudott annyira meggyőzni, mint most az Air. Leszarom a hype-okat engem csak a minőség, stablilitás és a használati képességek érdekelnek (Android userként mondom.)
- Üzemidő
- Jó szoftverezettség
- Kiváló súly, összeszerelés
- Erős hardver
- Kinézet
- Majdnem a legjobb kijelző a piacon (Google Nexus 10 64pixellel köbbet mutat)
- iOS7
Adriod párti is vagyok, de sajna az akad, mint a f*s. Tapasztalat: HTC One Max, Galaxy S4, Note III, Tablet Z, LG Optimus 4X HD= Eddig senki nem képes Androidra optimalizálni.

(#22) fogtunder válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az OS/X utoljára az XP-vel kapcsolatban volt előnyben, mióta van Win 7, nem több a szopás windowson. tény, hogy esztétikusabb, de másban nem igazán látom már az előnyeit. egyetlen dolog miatt vennék még macbookot, az a touchpad, mert azt valami iszonyatos módon összerakták.

az eszköz egyébként pont most volt a kezemben, a 4. generációhoz képest pillekönnyű, jók a méretei, bár a hátlap szerintem hamar fog karcolódni, de ezt majd a felhasználók, meg az idő megmondja.

azon meg kár is rinyálni, hogy mennyibe kerül, mert ilyen felhasználói élményt Androidon semmi nem tud. se a nexusok, se a note 10.1, semmi. mondjuk a Sony-t nem próbáltam, de nem hinném, hogy ott megváltották a világot. egyedül a DTS hanggal ellátott MKV lejátszás az, ami kissé problémás, de 4 hónap és kb. 10 kipróbált Androidos tablet után kénytelen voltam iPadet venni, pedig eredetileg nagyon nem akartam, mert minden más tablet egy totál másik kategóriának tűnt.

arról már nem is beszélve, hogy ha az enyém lenne a cég, én se adnám olcsóbban jótékonysági célból, ha ekkora árréssel is elmegy. nem a magyar átlagbérhez van igazítva, de ezért nehogy már az Apple legyen a hibás. sok mindennel nem értek egyet, amit csinálnak, de sose állították magukról, hogy alapítványt üzemeltetnek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#23) Tigerclaw válasza Stanley-B. (#20) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Látod ez a szép az Apple marketingjében. Hihetetlenül hatékonyan működik. Az átlag user még örülni is képes annak, hogy az új szoftver kevesebbet tud, mint az elődje. A poweruserek nem örülnek ... ők ezért is hagyják már évek óta ott a platformot. Biztos nagyon jól érzi magát az, aki az Excel helyett a sokkal butább Numbers-re építve kihozta abból a maximumot, másnap meg nem működik Xdb táblázata, mert a magasságos Apple teljesen ismeretlen okból úgy döntött, hogy kihagy ALAP funkciókat az új verzióból, aztán azt tapasztalta, hogy Nem működik, vagy nem úgy működnek a korábbi Keynote bemutatói, ahogy eddig, ugyanezen okból. Ezt olvasom a neten azoktól, akik merték használni korábban az iWorks programjait.

Ha megnyitod az új programmal a régi állományt, kiírtja belőlük a nem támogatott funkciókat és onnan már a régire visszatérve se mennek. Apropó, tudja az Apple hogy mit csinált, ezért az update nem is vágja fejbe a régi szoftvereket, hanem elmenti azokat egy könyvtárba, hogyha vissza akar térni rá a user kényszerből. Viszont az is egy zsákutca, legalábbis ha használ iPhone-t, vagy iPadot az illető és frissített iOS7-re, vagy vett új eszközt iOS7-re, mert azon már csak az új iWorks programok futnak, amik csak az új OS X iWorks programokkal kompatibilisek. Ez olyan mint amikor terelik a vágóhídra az állatokat. Akármerre nézel, nincs kiút, csak arra mehetsz amerre terel az Apple.

Az ingyenességre visszatérve, igazán megvehetnéd nekem a még hiányzó iWorks programokat, ha már úgyis ingyenesek. Nálam érdekes módon az App Store és az iTunes a 17,99 és 8,99 Eurós árakat mutatja, szóval nekem most 45 Euroba kerülne az ingyenesség. Azt elfelejtetted mondani, hogy csak azoknak jár ingyen, akik mostanában vettek új számítógépet, tabletet, telefon az Apple-tól. De egy érdekes megközelítése a dolognak az, hogy miért zavar hogy butább és inkompatibilis lett a szoftver, ha cserébe ingyenes. Ez lesz az új szlogenje az Apple szoftver marketingjének? (Sz@r, de legalább ingyen van!)

Azt egyébként elhiszem, hogy másnál jól működik az iPhoto. Nálam és még X ezer embernél nem, sajnos. Ez egy bug, valószínűleg nem így tervezték a programot. Mikor rákerestem a neten, kiderült hogy ez a bug már 6 éve létezik. Nem javítják, ahogy nem javítanak szinte semmit. A régi és az új két-képernyős mód is hemzseg a bugoktól. Most épp nálam a külső monitoron az asztal háttere helyett egy szürke képernyő van, mert elment sleep-be a gép és így jött vissza ébredéskor. Áthúztam a Safari böngésző ablakát a külső monitorra, mert az nagyobb. Ha átteszem full képernyős módba, visszarakja a Safarit a másik kijelzőre. Mindkét ablakon van dock, de totál rejtély, hogy mi alapján dönti el, hogy mit hova nyit meg. Kattintok az egyiken és megnyitja a másikon és fordítva. Nem hagyhatom sokáig aludni a gépet, mert akkor nem jön vissza a kép egyik monitorra se...még a notebook kijelzőjére se. Felébred a gép, villan néhányat a kijelző, aztán szürke marad (annyi változott, hogy a 10.8-ban még kék volt az üres kijelző, a 10.9-ben meg szürke) Amúgy 2012-es macbook air, és minden updatelve van és az összes ilyen bug le van jelentve már évek óta (mármint nem az új bugok)

Ja az előbb a Time Machine-ba való belépéssel, eltűnt az egérmutató a Safariból...szóval minden napra új bugot találok és a többségéről kiderül, hogy csak nekem új, mert több éve létezik.

Az Apple kiemelkedő hardverben, de az OS X-el és a szoftvereivel nem törődik.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) Crucio válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


Crucio
aktív tag

Nem kötekedni akarok, de ha nem jó, akkor miért nem adod el és veszel egy Windowsos laptopot/gépet?

(#25) azopi74 válasza nemlehet (#15) üzenetére


azopi74
addikt

Mi a gond az Office 2013-al?

(#26) jozsi252 válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


jozsi252
veterán

Szerinted az iOS fejlesztése, és még sorolhatnék 100 különböző részt miből fizetik ki? Szerinted az előállítási költségen felüli összeg 100%-ba megmarad az Apple-nek?? Hatalmasat tévedsz :)

iPhone 13 Pro Max

(#27) dezs520 válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


dezs520
senior tag

BomiBoogie ez nem baj?
Csak mikor én egy androidos terméket illetek bizonyos jelzőkkel?
Nagyon Ível az a bizonyos minőségi görbe a Samsungarénának...

(#28) nrgia


nrgia
őstag

42 dollár!?...ezek urak !!! ;]

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#29) gerii válasza jozsi252 (#26) üzenetére


gerii
addikt

Igen, az a 42$ biztos nem a számlára ment, hanem abból lett pl "ingyen" iWorks. Mondjuk nem is baj, annyit megér a sok fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#30) RaveForce válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

Most épp nálam a külső monitoron az asztal háttere helyett egy szürke képernyő van, mert elment sleep-be a gép és így jött vissza ébredéskor. Áthúztam a Safari böngésző ablakát a külső monitorra, mert az nagyobb. Ha átteszem full képernyős módba, visszarakja a Safarit a másik kijelzőre. Mindkét ablakon van dock, de totál rejtély, hogy mi alapján dönti el, hogy mit hova nyit meg. Kattintok az egyiken és megnyitja a másikon és fordítva. Nem hagyhatom sokáig aludni a gépet, mert akkor nem jön vissza a kép egyik monitorra se...még a notebook kijelzőjére se. Felébred a gép, villan néhányat a kijelző, aztán szürke marad (annyi változott, hogy a 10.8-ban még kék volt az üres kijelző, a 10.9-ben meg szürke) Amúgy 2012-es macbook air, és minden updatelve van és az összes ilyen bug le van jelentve már évek óta (mármint nem az új bugok)
Ja az előbb a Time Machine-ba való belépéssel, eltűnt az egérmutató a Safariból...szóval minden napra új bugot találok és a többségéről kiderül, hogy csak nekem új, mert több éve létezik.

azta :Y és ezért vannak oda? tejoég..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) GALARDO válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


GALARDO
addikt

Mit nem adnék, ha csak ennyi bajom lenne, a win 8-al. :(

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#32) tDr1v3r válasza GALARDO (#31) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam teljesen jól működik, mi a problémád vele?

Tigerclaw: Clean install volt, vagy upgrade? Mert én ezek közül egyiket se tapasztalom... mondjuk iPhotót meg iWorks-t nem használok.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) GALARDO válasza tDr1v3r (#32) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez nem az a topic. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#34) Tigerclaw válasza tDr1v3r (#32) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

upgrade

Galardo: A W8 -at nem ismerem...csak a 7-et.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) Hobbbyt válasza MAKKERMANN (#21) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Az a 64 pixel igazából 950 272 db. pixel.. ;]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#36) zsolidodd válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nyugodj meg! :) Jön a javítás.

[ Szerkesztve ]

(#37) Fr0z3n válasza dezs520 (#27) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem írtam semmi csúnyát, csak krix-kraxokat. A f.st meg lehet füst, fast, fest. Vagy aminek olvasni szeretnéd ;]

(#38) Xero válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


Xero
nagyúr

Röviden: LoL

Hosszabban:
Még, hogy a Vista jobb? Ne röhögtess már. A Windows 7 egészen jó lett, de a gyökerektől fakadó marhaságok még mindig ugyan ott vannak. Alapjaiban kellene változnia a rendszernek, hogy jó legyen.

Most exportáltam két verziót egy képből iPhoto-ban a kedvedért (még az öreg '11-es)

Fura, hogy nekem működik. :U

A változás pedig ilyen. FCPX-el is elindultak egy letisztultabb felület felé és lassan kerültek vissza a régi funkciók az újak mellék.

szerk: A többi felsorolt problémádat pedig nem tapasztaltam. Fura.
Hibátlan nyilván nem lesz, mert amit embert írt, az bizony sosem lehet az, de ennyire lehúzni több mint röhejes. Kb úgy állítod be, mintha egy non LTS Ubuntu lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) Tigerclaw válasza zsolidodd (#36) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez jó hír. Szebb lett volna, ha nem kellett volna emlékeztetni őket, hogy a fejlesztésnek előre kell vinnie a dolgokat és nem hátra. DE tényleg jó hír és persze remélhetőleg be is tartják ezt az ígéretet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#40) Tigerclaw válasza Xero (#38) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Úgy néz ki, hogy azért nem csak én találtam ki.
(Itt van snow leopardtól, mavericks-ig és mindenféle iPhoto verzióval)

http://www.techhelpfox.com/1749889/Iphoto-11-Does-Not-Save-Edits-And-You-Cannot-Export-Them
https://discussions.apple.com/message/10238491#10238491
https://discussions.apple.com/thread/1892494
http://forums.appleinsider.com/t/73918/help-with-iphoto-cant-save-changes-to-photos
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=487546
http://www.dpreview.com/forums/post/31662705
http://www.flickr.com/groups/76164876@N00/discuss/72157605893413939/
https://discussions.apple.com/thread/3096901?start=0&tstart=0
https://discussions.apple.com/thread/3087683
https://discussions.apple.com/message/23341298#23341298
https://discussions.apple.com/thread/3693753
https://discussions.apple.com/message/22080305#22080305

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41) Zedlog válasza fogtunder (#22) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Azokat a DTS hanggal ellátott mkv-kat az iMediaplayer sem viszi?

(#42) Stanley-B. válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


Stanley-B.
őstag

leírtam korábban, hogy power usereknek ez valóban nem jó, de aki power user, az nem iWorks-öt használ szerintem ez elég egyértelmű.
Ingyen pedig igenis jó az iWorks, átlag felhazsnálóknak tökéletes, jobb az Office-nál számukra.
De szerencsére nem ötelező használnod, ha mostani géped van és emiatt nem ingyenes és sajnálsz rá pár dollárt, akkor simán vehetsz Office-t is és minden problémád meg van oldva.
Sőt igazából az írásodból nekem az jött le, hogy talán inkább egy wines gép kéne és akkor nem lennének ilyen nag gondjaid.

Érdekes nálam az iPhoto mellett a többmonitoros dolgok is működnek logikusan, nálad vajon miért nem?

Egyébként: [link]

[ Szerkesztve ]

(#43) fogtunder válasza Zedlog (#41) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó kérdés, azt még nem próbáltam. mostanában pleyen keresztül oldom meg ezt, de ahhoz kell a szerver, hogy konvertáljon. a hétvégén megnézem.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.