Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AlrightSir


AlrightSir
tag

Hát ez bizony nem flagship design, hogy finoman fogalmazzak.

(#2) Diamond500


Diamond500
senior tag

Samu,LG is dobta a kávát szerencsére, ezek meg...

(#3) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Rondábbra nem tudják csinálni? :Y
Az ip57 is vicc..

Na nem mintha htc-t akarnék venni... :))

(#4) spawn21


spawn21
veterán

de ez olyan csúnya :O

iPhone 13p

(#5) spawn21 válasza whatwhatwhat (#3) üzenetére


spawn21
veterán

I7 is ugyan ezt tudja, és nincs különbség valós használat közben, szóval ne sírj kérlek ;)

iPhone 13p

(#6) Fred23 válasza whatwhatwhat (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Az ip57 is vicc.."

A semminél azért jobb. ;)

Viszont nem bejövős ez a design.

(#7) A 2. Vesztes válasza Diamond500 (#2) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Kellett az alsó-felső káva, hiszen simizhető lesz az oldala!!! Logikus nem?! :U

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#8) #06658560 válasza Diamond500 (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem ismered a kávamegmardás törvényét? Zárt mobilpiac összkávája nem csökkenhet.

(#9) A 2. Vesztes válasza #06658560 (#8) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:C :C :C

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#10) marcarc


marcarc
senior tag

Nekem 10 esem van es kurva jo telo, de vszeg az elso es az utolso HTC-m ha ebbe a retardalt iranyba viszik a markat.

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ehelyett jöhetne inkább a Vive telefon amit pár hónapja annyi leak-en lehetett látni.

Finn the human

(#12) vigyori78


vigyori78
őstag

Kb 30K-s kínai telefon design. :F

(#13) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

A hátlap formája iPhone 3G-re emlékeztet. Voltak szép készülékeik, ez sajnos nem az.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#14) Anulu79


Anulu79
addikt

Nagyon durván el vannak kalibrálva a HTC emberei. Se az árazás nem megy nekik sem pedig egy normális versenyképes készüléket nem tudnak össze rakni. Kezdem azt hinni, hogy ez a HTC telefonos részleg csak pénzmosásnak van. :DDD

(#15) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Egy G6 és S8 után ilyen kávákkal borzolni 2017-ben a kedélyeket... Büntetnék érte :D Ezt az IP57-et is a hajukra kenhetik. Ha más meg tudja az IP68-at oldani a csúcstelójuknál akkor nekik miért olyan bonyolult feladat ez is? Mi a frász lett az elmúlt években ezzel a HTC-vel? Gondolom azért jól meg fogják ennek is kérni az árát...

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

Kövezzetek meg, nekem kegyetlenül bejön.

(#17) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ú de káva! Beírom már minden HTC hír alá, mert ekkora kávával kizárt, hogy használni lehessen a telefon. Jut eszembe, láttátok mekkora kávája van? :Y

Megyen!

(#18) nincsnév007


nincsnév007
őstag

az iphone is kávás ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) batai15


batai15
félisten

Hát ,hogy is mondjam . Nekem igazából tetszik, bár eléggé csúszósnak és fényesnek tűnik.
Viszont a káva tényleg sok lesz
Még mindig a HTC 10 az eggyetlen értelmes telefonja sajnos a htcnek ,kinézetre is .

[ Szerkesztve ]

(#20) moleculez


moleculez
veterán

Nem a kávával van a baj, lehet az szexi,(ez nem az) de könyörgöm mi ez a hátlap??? Meg a komplett design? Az utolsó dzsunka retek is különbül néz ki, mint ez. HTC híreket nem követem, nem tudom ebbe S835-t pletykálnak-e, de nem lennék meglepve, ha egy 820-821 lenne a vége, negyedmilláért.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) Frexol


Frexol
csendes tag

Mindenki jön ezzel a káva mizériával, de védi a kijelzőt rendesen. Nekem nincs bajom a kávákkal, legalább nem törik a kijelző egy kissebb esésnél, és szerintem egy új kijelző nem olcsó móka :)

(#22) whatwhatwhat válasza spawn21 (#5) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Általában az szokott lenni, hogy a telefon kevésbé vízálló, mint amilyen minősítése van. Az i7 ez alól a kivétel, nem pedig a szabály. Szerintem, továbbra is azt várhatjuk, hogy ha még a 68at se kapja meg, akkor nem fog jól teljesíteni.. De persze várjuk ki a végét, ebben igazada van.

(#23) whatwhatwhat válasza Frexol (#21) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy ugyanúgy üvegnap fedi az előlap 100%-át?! Tehát ugyanúgy fog törni. Talán a kijelző maga kevésbé sérül, de az meg egybe szokott lenni az üveglappal, ha jól tévedek..

(#24) atikó


atikó
őstag

nem tudom miért kell oda írni hogy méregdrága, mert a nyamvadtt S8 meg az ájfón az nem drága!

(#25) CptAdamica válasza atikó (#24) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mobilaréna hepp, mert egy HTC nem ér annyit, mint egy laggos Samsung.

Megyen!

(#26) pagi


pagi
csendes újonc

a dizájn nagyon kommersz

(#27) #65577472


#65577472
törölt tag

Az X10 jobban néz ki.

(#28) Ádám16


Ádám16
addikt

Ennél az U Ultra szebb. Ott legalább van egy másodlagos kijelző ráadásként.
Ha így fog kinézni, és HTC kéne, akkor inkább a 10-re mennék.

(#29) Csapoati válasza Frexol (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi köze a káváknak az eséskor történő sérülésekhez? Ha pofára esik a telefon, úgyis mindegy, oldalt meg hátul pedig nem véd a káva. Egyébként nem is a felsővel van baj, oda nem nyúlkál az ember, de alul igenis minimalizálják, mert egy átlagos méretű kézzel már a kijelző közepét se fogod elérni.

san01: Hát a Snapdragon 400-asok nem is. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) CptAdamica válasza Csapoati (#29) üzenetére


CptAdamica
veterán

(flagship kategóriáról van szó)

Megyen!

(#31) janeszgol válasza szupermacs (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Klasszikus okosteló kinézete van. Nem csúnya.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Csapoati válasza CptAdamica (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott az a pechje, hogy a Samsung dizájnban is felért hozzájuk, meg már a Touchwiz vagy hogy hívják sem olyan gagyi, mint régen. Ettől függetlenül abban a kategóriában minden túl van árazva, ez tény.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) BenHans


BenHans
addikt

Bízom benne hogy fake ez a kép. Nagyon remélem, hogy nem így fog kinézni. A videóban amiben a Sense Touch "lelepleződött" és a másik amiben a hátlapokat és anyagokat hasonlítja abban a HTC Vive feliratos telefon nagyon nem így néz ki.
Az én elvárásom, egy HTC 10 féle elegáns, minőségi, a végletekig kidolgozott fém készülékház.
Ezen felül S835, UFS 2.1 64GB tárhely, 4GB RAM, IMX378. SuperLCD maradhat nekem tökéletes, (azért érdekes, hogy az A9-nél bepróbálkoztak az amoleddel, de már az A9s sem vitte tovább...)
Amit elvárok hogy minimum megmaradjon a 10-es boomsound, kimagasló minőségű sztereo hangfelvétel és dac. De inkább próbálják meg az M9 és 10 közötti arany középutat megtalálni.
Ha már kiszivárgott a koncepció süssék is el az innovációt a Sense Touch-csal és elöl legyen az ujjlenyomat olvasó.
Jó lenne ha újra lenne infra... Figyeljenek oda a szoftverre, legyen szokásosan jól optimalizált vajsima és stabil, mint egy felturbózott stock, mert ez még mindig nem megy 100%ban a többieknek.

Az IP57 jelzés nekem bőven megteszi, a korábbi telefonjaimat is használtam esőben, fürdőben ami elég párás hely és semmi bajuk. A garancia úgysem terjed ki rá, így úszni a legmagasabb minősítéssel sem vinném.

A káva nem érdekel, az S8 sem kéne, nem kényelmes. Na meg az az UI sem, khm, kényelmes...
Az üveg hátlap lehet bármennyire szép, amint megfogom maszatos lesz, és azt biza utálom így egyből menne rá a minőségi tok. Ha minden más elvárásom teljesül ezt még le tudom nyelni, de legalább a váz legyen akkor is fém.

Ha ezek 99%-a nem teljesül, akkor nem vagyok hajlandó semennyi felárat kifizetni, és veszek egy 10-est.
Ha már az áránál tartok, remélem nem mennek a Samsung után. Nincs az a telefon ami 300ezret ér.
A HTC 10 ha jól emlékszem 750€-n nyitott, jó lenne ha idén sem menne 800€ fölé. (MM kamu "hivatalos" árai nem érdekelnek, megveszem külföldi hivatalos forrásból €-áron olcsóbban ha mindenáron szívatni akarom magam és nem akarom olcsóbban megvenni a szürkéset ugyanúgy gyártói garival.)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#34) no more


no more
addikt

Szóval ez lesz a csúcskategória náluk... Szomorú. Az M7 szerintem mai napig a legszebb telefon, ami valaha készült. Az a design formabontó volt, lealázta a mezőnyt (nem véletlen másolja az Apple is előszeretettel 1:1-ben), olyat nem tudott csinálni senki és a HTC10 bizonyította, hogy nem is tudnak még mindig (az egy tank, a strapafonok nem bírnak annyi dobálást mint a 10). Aztán most jön ez... :U Szemből szép, hátulról olyan, mint valami 20 ezres kínai Gionee izé mit tudom én milyen Dogee és társai. :D Ne már!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#35) csubbaka válasza no more (#34) üzenetére


csubbaka
tag

Ebben az M7 design-ben nagyon egyetértünk, téves vásárlásból pár hete hozzám került egy, gondoltam nosztalgiából belakom, most meg nem tudok tőle szabadulni annyira tökéletes.
Az U-vel kapcsolatban viszont nagyon remélem ez csak kamu kép, mert szerintem is rossz felé kezd haladni a HTC ha ezt az üveg hátlapot erőlteti :(((

[ Szerkesztve ]

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#36) no more válasza csubbaka (#35) üzenetére


no more
addikt

+1

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37) Bar1


Bar1
aktív tag

Az XDA HTC-fórumában is nagyon morognak az üveg miatt, senki nem érti, miért nem maradt egy még jobbab tökéletesítet,kijelző/ház-aránnyal rendelkező 10-es lesz az új U.
Egyébként kékben szép lesz az új U, de hát az üveg nagyon ujjlenyomatgyűjtő is, tehát semmi értelme ill 5,5 colos lesz, ilyen méretben pedig még kirívóbb a gagyi alsó káva, az S8 mellett elég régies dizájn, pedig az M7-es teljesen lealázta az akkori többi mobilt és a 10-es ugyanolyan szép, mint az Edge, az, hogy kinek melyik szebb, az ízlés kérdése. A mostani U vs S8 esetén sajnos már nem.

[ Szerkesztve ]

(#38) A 2. Vesztes válasza no more (#34) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hét igen Rák Uram, az M7. :K Nekem is volt és a kameráján kívül mindenben kiválló volt! Az év telefonja 2013-ban! Azok voltak csak a büszke idők!

Nekem ezzel sincs nagy bajom, bár örülnék, ha a simogatós végtermék nem lenne ennyire kommersz. Valami újdonság kéne még idén küllemre is, és már jöhet is! Persze a S8 jobban néz ki, de ha belepakolnak egy 4ezres aksit, akkor szuper vétel lessz! :K

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#39) slimshady


slimshady
senior tag

Plusz pont a vízállóságért, lassan már csak a kínaiak gyártóknak kell erre rászokniuk. Momdjuk még mindig bosszantó a jack csatlakozó elhagyása. Remélem hamarosan kimegy a fényes hátlap a divatból...

üdv.: SlimShady

(#40) TTTotya


TTTotya
senior tag

A Mobilaréna már tudja a hivatalos árát? Mi ez a méreg drágázás előre? Az S8 se éppen annyiba kerül, mint egy kiló kenyér....

Hogy itteni szójárást használjak a cikkíró elfogulatlansága erősen véleményes.

(#41) vigyori78 válasza TTTotya (#40) üzenetére


vigyori78
őstag

Az U Ultra 250K ez a sima U hardveresen sokkal jobb lesz ezért valószínű drágább is.

(#42) tejbele


tejbele
csendes tag

Szerintem egyáltalán nem rossz, miért ne lehetne zászlóshajó?

Üdv, Tejbele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.