Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GReddy


GReddy
tag

Excelstore, meg IOmega... szép párosítás! :((( :W

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#2) liksoft válasza GReddy (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ez nem gond. Szeretne mindkettő megélni. Viszont legutolsó értesülésem még az volt, hogy Conner és IBM winyók utángyártója. A mostani ellenőrzésnél kiderült, hogy a Conner termékek már kifutottak (80GB volt a legnagyobb), és csak az IBM licensz maradt meg. De az is RÉGI! Maximum 160GB-ot tudnak. 40, 60, 80, 160 GB kapacitások. Évek óta elavult. És a titkosítás? Egy pici firmware módosítás? A beszállítást meg komplett gépépítő cégek felé láttam csak. Véletlenül nem DELL és Társai voltak.

Így együtt össze tudják rakni a meglévőt, de az kevés. Újítaniuk kell. Mivel nem saját fejlesztésűek a winyók, kérdéses mire jutnak. :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) edipqe


edipqe
senior tag

láttunk már ilyet, hogy vki sokáig csak licences cumót gyártott aztán beletanúlt és kinőtte magát odáig, h. saját lábra állt.
Asszem a pl.: Foxconn-is ilyen.
ha nem jó példát mondtam akkor meg sry

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#4) GReddy válasza edipqe (#3) üzenetére


GReddy
tag

A Foxconn-nak (ha jól emléxem) az Albatronnal együtt az volt a mákja, vagy fórja, hogy a szellemi tőkét, tapasztalatot egy NAGYnál gyűjtögették. (Ez persze nem baj, sőt!)

[ Szerkesztve ]

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#5) GReddy válasza liksoft (#2) üzenetére


GReddy
tag

Figyi, én ezt értem, még el is fogadom. De a mai übernyomott HDD-árak mellett nem vágom, hogy miért szenvednék, mint végfelhasználó rosszhírű-rosszemlékű (Excelstore, IBM) fene-tudja-milyen-garanciát-nemadó gyártóval (nem csak HDD), vagy termékkel. Ok, a Tuskó meg a Madaras Tuskó, Juró-nix és társai biztos hogy tonnaszám veszik, mert ugye occó, az meg, hogy híg a leve, csak nekem jó, mert lesz munkám. :DD

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#6) Thomas1 válasza GReddy (#5) üzenetére


Thomas1
őstag

Ebben igazad van, az Excelstor név a boltok polcain ritka volt, mint a fehér holló, viszont halott Excelstor vinyók tuskós, és médiás, meg juronixos gépekből tömegével kerültek elő. Leginkább 40-es és 60-as kivitelben.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#7) Balage76 válasza liksoft (#2) üzenetére


Balage76
senior tag

Nos annyiból utángyártója, hogy a hibás vinyók hozzájuk kerültek, javították amit lehetett és ezután Excelstore márkanév alatt piacradobták. Nagyon olcsó - legalja minőség.
Az vesz ilyet, akinek csak az ár számít. Meg ilyenből lehet T Gazdaságos PC-t összerakni bruttó 50 forintért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.