Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) IO.sys


IO.sys
őstag

Köszi mindenkinek az együttérző szavakat. :D

2. emeleti panel. A wc lejárat már eleve szűkös, mert a vadiúj wc-be a botcsinálta belsőburkoló beleöntötte a csemperagasztót, ami persze nem ment le. Reklamáció kizárt, mert szolgálati lakás és így is jó dolgunk van, eléggé megpörgették a felújítást az érkező gyerek miatt. Tehát ezt a vonalat kár is feszegetni.
Semmi gond nem lett volna, ha két adagban húzom le, csak nagyon siettem. Sose szabad sietni.

Valójában 1 óra 50 perc után újra ragyogott minden. Szerencsém volt, mert a strang volt eldugulva, a mosogatás csak a felette lévő részt mosta ki. Szerencsém volt azért is, mert szinte csak értéktelen dolgok vesztek oda. 2 rossz szőnyeg, némi ásványvíz (mosogassa a kakás vizet róla akinek nincs 300 Ft-ja), meg egy műanyag Curver vagy ilyesmi doboz. Az új előszobai ülőkét, az előszoba szekrényt, a cipőket, a GYEREKSZOBÁT elkerülte, el se hittem. _II_
Jó lecke volt. Ezután is le fogom húzni, csak kisebb adagokban és ezután figyelmet fordítok a zsíroldásra, eddig ezen nem töprengtem sokat. Amúgy a kétheti wc nagytakarítás megvan, nemá hogy a Duck nem csinál semmit a lerakódott ezmegazzal. Vagy nem?

(#11) Chaser
A kakicsúszda egy jó találmány, nem is értem, más miért nem alkalmazza. :D Mondjuk én wc papírból csinálom, de valóban egy sokkal üdébb és kellemesebb érzés úgy lehúzni.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.