Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Chaser válasza Sleeper987 (#8) üzenetére


Chaser
titán

csak harmadik emelet ( :
mosogatógépnél épp a rövid programot használtam, egy órásnál rövidebb nincs, víz biztos nagyon meleg volt, legalább 60 fok, de meghalta magát, az újat meg 9sszetörtük ( : így most hagyományos mosogtás van

nemlehet
ez tizenéves gép, annyit lehet állítani hogy beindítod kb ( : az utódján se lehetett többet
ott a titok hogy nem gagyi tablettát kell használni, most hirtelen nem mondom mit használtam, nem volt túl drága de nem is a legolcsóbb, de félévente egy nem oldódott fel kb
sót én nem is használtam, azzal havi egyszer átmostam a gépet

nevemfel
az oké hogy a wc csatornának a legnagyobb az átmérője, de ott nem használsz sűrűn meleg vizet, sőt, szinte soha
plusz a wc kagyló csavaros belseje miatt még jobban meg tud tapadni a zsír és azt onnan kitakarítani elég nehéz
de ugyanúgy megtpad a csatorna falán is
vagy a mosogatóba öntöm vagy kommunálisba ha mondjuk nagyobb hús darab - de szerencsére ritkán kell kidobni valamit, nem szeretek pazarolni -
de soha nem is volt gondom dugulással
nemrég wc-nél kitaláltam a "k@ki csúszdát" ( : konyhai papírtörlő és arra az "anyag"
így papír pluszban fogy aminek nem örülök, de jóval kevesebbet kell takarítani/vegyszerezni a csészét, szóval összességében előrébb vagyok minden téren

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.