Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Spammelik az unokák FB profilját. ;] :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) FlashLed


FlashLed
senior tag

A nagyit es a dednagyit megneznem Division kozben :D

The Mechanic

(#3) tuki2200


tuki2200
senior tag

Ehhez kepest a Fem3-on epp azt daralja az idosebb tanacsado hogy a gyerekek elol "ki kell huzni az internetet a nyari szunet alatt" mert nem lesznek baratai meg normalis parkapcsolata meg ertekrendje :DD vajon hallott mar wifirol meg mobilnetrol? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) total90


total90
veterán

Nagybácsi: 7 évvel ezelőzz 60 évesen kapott egy okostelefont, holott előtte minden "új" dologtól irtózott. Hogy néz ez ki ma? Ül az okos TV előtt, shareei a tebleoto, közben mobilzok és a laptopot is basztatja :DDD

Ősök: 8 évelle ezelőtt az első PC. Jajj nem kell az, hagyjál ezzel. Ma: megnéztem az interneten... meg a FB-on, meg írtam mobilon Whatsappon meg Viberen ennek meg annak.

Rosszabbak mint a fiatalok :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) total90 válasza tuki2200 (#3) üzenetére


total90
veterán

Azt is ki kell húzni ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Barret001 válasza total90 (#4) üzenetére


Barret001
addikt

Aki érdeklődik,azt nem kell segíteni! Megnézi az interneten :)
Akit meg nem érdekel,azt felesleges piszkálni.
Nem tudom ki találta ki ezt a hülye korhatáros dolgot...

(#7) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Pár hete csörög a telefon

- Kisfiam, nem megy az internet!!!!!!!
- Bővebben?
- Hát apád nem tud internetezni.
- De mégis mi nem megy?
- Hát nem tudja beirni fent meg alul sincs semmi
- Szóval nem megy a böngésző?
- Mi az a böngésző?
- Hát az amivel netezni szoktatok. Az a program, a rókás ikonnal a tálcán.
- Ja az nincs sehol, apád nem tudja előhozni.
- Nincs lent a tálcán? Ki van oda tűzve.
- Nincs lent semmi.
- Ok. Megyek megnézem timvjúverrel mivanmá

Megfejtés: egy Skype ablak ki lett téve fullscreenre, nyilván egy véletlen F11-el, és innentől világvége.

...és több mint egy évtizede neteznek a windózos pc-n:)

(#8) #33907968 válasza arnyekxxx (#7) üzenetére


#33907968
törölt tag

Nem egyedi a sztori :)

Engem a múltkor azzal hívtak fel, hogy megjelent egy teknősbéka. Vakartam is a fejem hogy mi túró lehet az...
Aztán kiderült hogy amikor a firefox lassú internet kapcsolatot detektál, akkor alúl megjelenik egy csik hogy lassú az internet kapcsolat plusz egy kis teknősbéka ikon. Na ebből a teknősbéka ikon lett megjegyezve, a többi szöveg nem.

(#9) devast válasza Barret001 (#6) üzenetére


devast
addikt

Ez nagyon így van... én a környezetemben azt tapasztalom, hogy habár foglalkozni vele, keresni és megoldást találni a problémákra, nem szeretnek és úgy általánosságban nem érdekli a téma, de a gépet hibáztatni, hogy nem gondolatolvasó, és mással megcsináltatni a dolgokat, majd azt 2 percen belül elfelejteni az megy bezzeg...
röviden: ha olyan input-ot kap az agyuk, amire nincsenek előre felkészülve akkor beáll a rendszer és kész vége...

[ Szerkesztve ]

(#10) #78693120 válasza #33907968 (#8) üzenetére


#78693120
törölt tag

Sajnos valóban megtörtént:
Telefonhívás, hogy nem látja a leveleit. Kérdezem, hogy böngészőben látja-e az oldalt. "Mi az a böngésző?"
Folytathatnám, de kiderült, hogy vagy kilépett a webes gmail-ből, vagy törlődött a süti valamiért. Ez legalább 5 perces beszélgetés volt. Közben meg 25 éve használ számítógépet, meg Autocadben tervez, stb.

Amikor olyan mobilt vettek, amit egyáltalán nem javasoltam (hulladék androidosok közül az egyik legolcsóbb), akkor megmondtam, hogy nem segítek nekik. Ha bajuk van vele, oldják meg egyedül, vagy más segít legfeljebb, de innentől nem az én ügyem.
Néha nemet kell mondani, mert mindenkinek nem lehet segíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.