Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Helmoras


Helmoras
őstag

Minden elismerésem :R

(#2) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Nagy nagy Gratula.

Esetleg az ASUS Képviselet irodájában kiállítani az elkészült gépek közül 1-2öt? Hátha valamelyik ügyfelük beruházna rá.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) iguana


iguana
őstag

nagyon szép munka, igazi ékszer, egyszerűen gyönyörű.
további sikeres munkákat és együttműködést kívánok az asus-szal.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4) NemesTom


NemesTom
tag

Garatulálcijóm! :))

(#5) Killer01


Killer01
őstag

Gratulálok, nagyon szép alkotás :)

(#6) tornas


tornas
őstag

Nagy tapsvihar neki... :C

Bari vajon ott volt...?

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#7) jones965


jones965
Modder

Köszönöm az elismeréseket! :)

Az eseményről készült fotók megtekinthetőek az alábbi linken.

[ Szerkesztve ]

(#8) CYBERIA válasza jones965 (#7) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szép munka, egyedi darab! :C

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#9) radi8tor válasza jones965 (#7) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gratulálok az eredményhez! :C

Várjuk a DDR4 tesztet.

⭐ Stella

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Olyannyira igaz ez, hogy Magyarországon a sajtót követően én leszek az a szerencsés, aki letesztelheti a hamarosan debütáló Rampage V Extreme alaplapot egy Core i7-5960X processzor és a hozzá illő DDR4 RAM-okkal párosítva."

:Y :R

Gratula innen is.

Live-Die-Respawn

(#11) mekker


mekker
őstag

Casemod kategóriában mivel indult Jones? Tudna valaki képet linkelni róla?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#12) Daywalker válasza mekker (#11) üzenetére


Daywalker
addikt

[link]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#13) kpal


kpal
veterán

Grat :)

szép iroda lehet ,mindenki befigyel ;)

(#14) mekker válasza Daywalker (#12) üzenetére


mekker
őstag

Köszi.
Hmm..kicsit bacsisos az a sok tejcső, meg a villanydobozos dolgok benne. Ratrod-PC

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#15) scope2007


scope2007
addikt

jones965 nagy gratula!
pazar munkát végeztél!

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó kis gép lett!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#17) helkis


helkis
addikt

grat! :R +lehet jegyet kapni arra az ln2-es tesztre? :))

ill. nem tudom meddig lesz nálad a cucc, esetleg egy vizes eredményt is várnék mindenki megelégedésére.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18) jones965


jones965
Modder

Köszönöm mindenkinek az elismerést!

mekker: konkrétan melyik elem az, ami villanyszerelési cuccra emlékeztet?

radi8tor1: szerintem a Ph! előbb fog tesztet készíteni, mint én, de ettől függetlenül természetesen megnézem. Infók vannak a rendszerről, de ez csak szeptember 1.-től lesz nyilvános. Addig NDA van.

helkis: megnézem, mit tudok tenni az ügy érdekében, mert bármennyire hihetetlen, jelenleg nincs cpu blokkom, de beszerzek addig egyet.

(#19) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Sok gépet moddolsz. Az elkészült gépekkel mi lesz? maradnak nálad vagy a szponzor illetve a versenyen marad?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#20) jones965 válasza FRENK1988 (#19) üzenetére


jones965
Modder

Egyelőre nálam vannak, mint írtam ami nincs használatban, azok az irodámban vannak.
Meghirdetve egyik sincs, a cikkben szereplő gépnek pedig még egy pár kiállításon hivatalosan is részt kell vennie.
Versenyeken nem hagyunk ott egy gépet sem.

(#21) #97716736


#97716736
törölt tag

Na ez már valami, grat :R

(#22) #90933760 válasza jones965 (#18) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerintem a D5 tetejére gondolt mintha kötődoboz lenne. [link]
A második tartály gondolom vagy nem tudom felül mi az a fehér henger, az meg valami kis fém dobozkára emlékeztet amibe a sok villanyos kis kacatot dobálják. A fehér csövek meg villanyvezetékek.
Szerintem ezekre célzott.

(#23) mekker válasza jones965 (#18) üzenetére


mekker
őstag

Nem cikizésből mondtam, tényleg profi megvalósítás.

@Baltoafarkas
Igen, valahogy így értettem :) plusz a ramsünik és a vga-blokkok.

U.i.:Ha még ki lesz állítva valahol ez a munka, akkor szvsz egy piros-fehér hajszálcsíkozás a házon még jobban fel tudná dobni.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#24) jones965 válasza mekker (#23) üzenetére


jones965
Modder

A ramokon a gyárilag rászerelt bordák vannak, a vga-ra pedig ény készítettem a takarólemezeket.
A logout írásomban mindent meglehet találni.

[ Szerkesztve ]

(#25) BlackSoft


BlackSoft
addikt

"...hamarosan debütáló Rampage V Extreme alaplapot..."

R5E Confirmed... ;] :P

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26) jones965 válasza BlackSoft (#25) üzenetére


jones965
Modder

Komoly deszka lesz egy csomó extrával, de ez asus-nál természetes.

(#27) #90933760 válasza jones965 (#26) üzenetére


#90933760
törölt tag

Első 8 magos csúcs i7, quad csennel DDR4. Úha. De valami beteg ramokat tegyetek bele amit csak bír a memvezérlő, kíváncsi vagyok a 20ezer pontot átlépi-e a Winrar. áháháh. De elvileg már át kéne neki.

[ Szerkesztve ]

(#28) >Deego.. válasza jones965 (#26) üzenetére


>Deego..
senior tag

Gratulálok szép teljesítmény és elképesztő alkotások.
Minden elismerésem.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#29) exedoc


exedoc
senior tag

Minden elismerésem, és sok sikert kívánok a további szemet gyönyörködtető munkákhoz!

(#30) davidsone


davidsone
addikt

Gratulálok! Jó látni, hogy egy komoly felnőtt ember van az eredmény mögött, nem pedig 1 kis takony ;]
További sok sikert!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#31) Soler


Soler
csendes tag

Tiszelet az úrnak !!! csak így tovább! :R

(#32) Lewzke


Lewzke
őstag

:R Erről a Core i7-5960X tesztről kapunk majd beszámolót?

(#33) jones965 válasza Lewzke (#32) üzenetére


jones965
Modder

Természetesen, bízom benne hogy ütős eredményeket tudok majd publikálni. Az előzetes információk alapján nagy reményeket fűzök az ES proci túlhajthatóságát illetően.

For all: köszönet!

(#34) Anfänger válasza jones965 (#33) üzenetére


Anfänger
őstag

Gratulálok!
Gut gemacht. :)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#35) Akula


Akula
őstag

UP neki! Gratulálok! :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#36) jones965 válasza Anfänger (#34) üzenetére


jones965
Modder

Danke schön!
Nünberg megint emlékezetes lett számunkra, ott akart az autó akkumulátora felrobbanni, aztán az OBI-ban vettünk másikat. :)

(#37) blaca83


blaca83
őstag

Gyönyörű munka! Gratulálok a helyezéshez és a munkához is egyaránt. ;)

További sok sikert és hasonló jó eredményeket. :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#38) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Csak gratulálni tudok. És Neked adtam volna az első helyet, de tudjuk, hogy "magyarok" vagyunk...
Ez a sportban és úgy látszik itt sincs másképp. De az mindenképp siker, hogy éremmel tértél haza és, hogy a legjobb helyre került az ASUS példa értékű támogatása. Így tovább, sok sikert és extreme jó eredményeket! :C

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#39) atike


atike
nagyúr

Gratulálok! :R

(#40) jones965


jones965
Modder

Köszi srácok!
A kategória győztes BenchChair az teljesen más kaliberű alkotás, azzal nem lehetett versenyre kelni. Viszont a grafikon alapján nem sokkal maradtam le a nagy Ali Abbas mögött.

(#41) ViZion


ViZion
félisten

Gratula! :R
Tetszett az interjú. Jó, hogy támogatja az Asus, több ilyen jófej cégre lenne szükség.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) do3om válasza jones965 (#40) üzenetére


do3om
addikt

Akár hogy is de a Te géped használtató, elhelyezhető a kakásban mert mutatós szép....

Én pl valami ovis gyereknek ajándékba tudnám elképzelni az 1. gépet de hogy lakásban hova lehetne berakni... talán a pincében hogy ne lássa senki, de van még ilyen más is.
Bemegy az ember egy szép szobába és ott ez az ízzé, aztán megkérdezi nahát de de jó a kondigépbe van beépített monitor vagy mi ez? :DDD

Nekem mindig a Te módjaid tetszettek, talán mert én sem pisis kölyök vagyok és amiket csinálsz megállják a helyüket komoly környezetben, a többi gyereknek való. Az OAC is nagyon jó még hogy mást is említsek.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#43) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valaki belinkelné nekem az 1. és 2. helyezett modot. Köszi :R

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#44) jones965 válasza h1mpi (#43) üzenetére


jones965
Modder

Itt az összes győztes látható.

(#45) blaca83 válasza do3om (#42) üzenetére


blaca83
őstag

"a Te géped használtató, elhelyezhető a kakásban mert mutatós szép...."
Ez jól sikerült, felkacagtam mikor olvastam. :B :))

(#44) jones965:
Köszi a linket. Van pár giccses darab köztük, de azért lehet mazsolázgatni. :K :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#46) h1mpi válasza jones965 (#44) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi és hogy került a Te modod azzal a repülőgép szimulátorral egy kalap alá? :F

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#47) jones965 válasza h1mpi (#46) üzenetére


jones965
Modder

Azért mert CaseCon kaetgória minden olyan gép, ami nem gyári alkatrészekből készült, és működő pc van benne.
Ali Abbas-nak ezért csalóka sok munkája, mert nehéz eldönteni, hogy mod vagy con.

(#48) h1mpi válasza jones965 (#47) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát igen a Dark Knight se hasonlít gyári alkatrészekből összerakott modra.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#49) joshua7 válasza jones965 (#47) üzenetére


joshua7
veterán

Grat. :)
Engem mondjuk leginkább az x99-es bench-elés hozott lázba. Nagyon kíváncsi vagyok, mit tud majd. :)

Semper Fi

(#50) jones965 válasza joshua7 (#49) üzenetére


jones965
Modder

Köszi, nem kevésbé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.