Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Nagyon tetszik ez a teló, de az árából inkább nyaralni megyek és megeszek naponta egy sajtos-tejfölös lángost egy nagy korsó hideg, gyöngyöző sörrel leöblítve... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) hans87


hans87
tag

Ahányszor látom ezt a telefont mindig egyre erősebb a : "Kőne, de most azonnal!" érzés.....
Csak ne lenne ilyen iszonyú drága.... :(

Nokia 5530

(#3) Magnum_ válasza hans87 (#2) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is igy vagyok.

I humbly and respectfully decline™

(#4) -XadAnuX+ válasza hans87 (#2) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Csatlakozom amit írtál, de bízok benne ahogy kijön, rá pár hónap és jócskán lemegy az ára, és akkor beruházok lehet egy ilyenre, persze függ hogy pl a tesztekben, hogy fog muzsikálni.
Nagyon várom már.

(#5) copin


copin
őstag

Kicsit hasonlit az n-01a-ra (bar az egy "kicsit" modernebb telefon). :)) Latszik hogy ki tervezte a kulsot.

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Már alig várom. :K

(#7) madarasz92


madarasz92
őstag

Király kis cuccos! :))

(#8) Dyingsoul válasza -XadAnuX+ (#4) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szívemből szoltál, pont így állok hozzá én is! bár ennek az interaktív bemutatónak sztem nincs túl sok értelme, mindössze ez is egy reklámfogás! izzítják, csigázzák a népet! Engem ez a ki bemutató teljesen hidegen hagyott (bár egykét dolgot meg kellett néznem), tulajdonképpen semmi ujdonságot nem adott eddigi ismereteimhez. Majd a tesztek! Azok viszont nagyon-nagyon! (és a !PH lesz az első magazin aminek a tesztjét meg fogom tekinteni, az tuti! :DDD)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#9) -XadAnuX+ válasza Dyingsoul (#8) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Dettó :R

(#10) legiaap


legiaap
nagyúr

TESZT

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11) Dyingsoul válasza legiaap (#10) üzenetére


Dyingsoul
veterán

kicsit nem értem a ciril betüket... De lehet hogy csak én vagyok bamba?
Amugy ebből sok vid már fent volt régóta youtube-on, és mint a dátumozás is mutatja: 2009.március 15.
Már csak vmi közérthetőbb nyelvre kell lefordítani ;)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12) copin válasza Dyingsoul (#11) üzenetére


copin
őstag

Majd leforditjak (ha meg nem tettek meg) angolra is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.