Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Hasznosak ezek a virtuális kártyák. Erste banknál van évi 1000 forint körüli díja.

(#2) Precorus


Precorus
tag

Nekem Skrill van. 1%fee.

Könyvtár == Old-school Netflix

(#3) erahurka


erahurka
félisten

Nem is tudtam hogy van ilyen lehetőség a CIB-nél, majd utánaolvasok. Köszi! :R

(#4) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ez kb az internet kártyájuk utóda is lehet innentől. (teljesen feleslegessé téve azt)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5) #07746304 válasza DraXoN (#4) üzenetére


#07746304
törölt tag

Igen, bár kérdés, mennyi ideig lesz ingyenes.

(#6) ban77di


ban77di
csendes tag

Ez a CIB virtuàlis kàrtya mèg csak kamu. Az alkalmazàsban ott van ahogy a videón is làtszik, de nem működik, a legutolsó kèpernyõn van egy rendszerhiba üzenet. A videónak pont akkor van vège mielõtt bejönne. Cibes ügyfèlszolgàlat azt mondta mèg senkinek se működik ès nem is tudja megmondani hogy mikor lesz jó... A videó megtèvesztõ, nem tudom mi èrtelme van, lehet valami èrdekeltsèg van a bankhoz.

(#7) DraXoN válasza ban77di (#6) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ki nem próbáltam még.. de ha ez így van, akkor minek teszik elérhetővé mindenkinek? (nekem is látszik, hogy ott van).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#8) ban77di válasza DraXoN (#7) üzenetére


ban77di
csendes tag

Erre Cib tudnà a vàlaszt. Play àruhàzba kemény kritikàkat kap Cib app, szóval annyira nem lepõdök meg ezen. Talàn gyorsan villantani kellett valamit ès ùgy gondoltàk kèsõbb alàteszik a működèst. Én két hètig próbàlkoztam, nyomtam mint süket a csengõt, azt hittem nàlam van hiba, vagy tènyleg csak ideiglenes hiba. Az a poèn az ügyfèlszolgàlatos azt mondta nem is fogjàk sehova se kiìrni ha megy, majd egyszer csak működni fog.

(#9) APuHun válasza ban77di (#6) üzenetére


APuHun
friss újonc

2020-02-22-n: "Ez a CIB virtuàlis kàrtya mèg csak kamu. ..." <<_(#6) ban77di
2020-04-04-n: Mai napon is. :W :F

[ Szerkesztve ]

APu

(#10) Tenkes


Tenkes
csendes tag

Működik.

ZX81>HT1080>Primo64>Commodore64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.