Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Nekem nem igazán jön be, bár leginkább azért mert 16:9-es monitoron 2560x1080-as felbontáson durván széthúz minden... :/

(#2) d@vee válasza Ellia (#1) üzenetére


d@vee
őstag

Ez kb. a telós Facebook app :D Felőlem lehet ilyen, csak a chat miatt van megnyitva, haverokkal azon tartjuk a kapcsolatot.

Ja

(#3) #07746304 válasza d@vee (#2) üzenetére


#07746304
törölt tag

Vagy olyan mint az azóta már megszűnt Windows 10 Modern UI-s applikáció. Valósznűleg van is összefüggés a megszűnés ténye és az új dizájn között.

Amúgy érdekesség, hogy elsőnek az alig 1-2 éves profilom kapta meg, az eredeti 2006-os még mindig nem :)

(#4) razorbenke92

Én éppen tegnap léptem vissza a bétateszteléstől.

Valamikor decemberben kaptam értesítést, hogy tesztelhetem (azt hiszem bepipáltam valahol, plusz még a kezdet kezdetén nagyon sok fordításom lett elfogadva, ami miatt jó sok achievmentem lett, és mindig sokkal előbb kaptam meg frissítéseket)

Ami miatt visszaléptem:
- Lassú
- Néha egyenesen unreszponzív
- A képeknél, videóknál rendszeresen eltűnik az X, ilyenkor teljes oldalfrissítéssel lehet helyreállítani, ami újra randomizálja a hírfolyamot
- A chat kezelhetetlen számomra ebben a formában (meg sem találtam a módját az ismerősök listájának hasznos eltűntetésének - össze lehet csukni, de akkor marad egy üres hely, amit sosem tölt ki, well done)
- Túl sok kattogtatást igényel a használata. Azt akarják szerintem elérni, hogy minél jobban optimalizálják a képernyőt, ennek ellenére negyed annyi információt érek el egy képernyőn. Nagyon fancy ez a mindenütt kerekített design, de úgy látszik senki nem dolgozik náluk aki elmondta volna, hogy szögletes képernyőt szögletes elemekkel lehet megtölteni rendesen, a kerekded dolgok mind-mind kihasználhatatlan töredékeket generálnak.

A darkmode az egyetlen értékelhető része számomra.

Ezt mind persze visszajelzésbe is beírtam, aztán majd kiderül, mit kezdenek vele.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#5) Ellia válasza d@vee (#2) üzenetére


Ellia
addikt

Kb. én is + pár csoportot szoktam pörgetni igazából. Visszaváltottam a "régire".

(#6) pető bá' válasza d@vee (#2) üzenetére


pető bá'
őstag

ha csak a chat miatt van megnyitva, akkor ne is nyisd meg -> sokkal használhatóbb chatelésre a messenger.com
és ezen az új felület sem sokat javított szerintem..

én is jellemzően chatelésre használom, főleg asztali gépen, a fb-t elég telefonon átpörgetni amikor unatkozom.. de évek óta a messenger webes felületét használom, azzal nincs gond :)

"... and I hope you have a great day!"

(#7) D1Rect válasza d@vee (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

https://www.messenger.com/

Nekem tiltva van a FB, de így működik a chat.

(#6) pető bá': Nah, egy perccel gyorsabb voltál. :P

[ Szerkesztve ]

(#8) pető bá' válasza D1Rect (#7) üzenetére


pető bá'
őstag

:))
mindig meglepődöm, hogy mennyien nem ismerik, csomó ismerősömnek én mutattam meg.

"... and I hope you have a great day!"

(#9) d@vee válasza pető bá' (#6) üzenetére


d@vee
őstag

Eddig nem is hallottam róla :Y Köszi, kipróbálom :R

Ja

(#10) totron


totron
őstag

Meddig él a mostani felület? Az új vállalhatatlan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.