Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

:C

Allcore 5,1 GHz-re tesztelik, vagy 1 szálasra?

[ Szerkesztve ]

(#2) snecy20


snecy20
veterán

1599$-ért durva ez így még mindig... amúgy 5.1Ghz-es 9900K-t nem olyan nehéz még random batch-ből sem kifogni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nincs ez csöppet túlárazva? Aztán csodálkozik a Gigabyte, hogy esnek az eladásaik. :U

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon takaros, valóban kínos lenne, ha nem lenne 5Ghz-en stabill 1599-ért.
Inkább ez, mint pszichológushoz járni az órajel hiány miatt kialakuló frusztráció okozta tünetekkel.

;]

(#5) Rayyy


Rayyy
senior tag

450 ezer HUF helyett 300 ezerért már vinném is. 8 mag az csak 8 mag. Jó... legyen stabil 7 GHz és akkor viszem :D

Minden a legnagyobb render!

(#6) nexplo


nexplo
őstag

Ha lenne rá keret én beneveznék rá. Utálok szórakozni a tuning-al itt pedig készen kapnám.
A terv ott hibázik hogy ennyit nem szánnék rá :D
Esetleg valami baba kis memóriacsomaggal lehetne megfejelni vagy valami specka gyári húzott VGA-val.. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#7) snecy20 válasza nexplo (#6) üzenetére


snecy20
veterán

...és már el is tapsoltunk 1.2 millát. :C

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) tibaimp válasza zzola (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy tudom összes szálra vonatkozik, ami 8 mag, nem rossz ez.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hajrá, hajrá, a Ryzen3xxx-nél kb. a 200 dodós proci megy majd 8c/16t@ 5 GHzen. + 150 Dodó egy alaplap. Az árkülönbözetből meg kijön egy RTX 2080. Nem csoda, ha 1600 dodóért viszik majd ezt a kombót, mint a cukrot. Mert nincs ez túlárazva, csak azt a plusz 5-10% FPS-t bizony meg kell fizetni. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) schwartz válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


schwartz
addikt

él kb. a 200 dodós proci megy majd 8c/16t@ 5 GHzen

Az AMD hulye lenne adni annyiert? Ertem en, hogy piaci reszesedes meg stb, de meglepodnek ha ez a vizio 500 dollar alatt valosulna meg.

If he dies, he dies.

(#11) b0rZ válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Van erről valami url ami a tesztre mutat? Köszi.

(#12) hokuszla válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


hokuszla
aktív tag

állítólag ha felrakod a mantlét rá 5.54 GHz és termeli a záramot

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#13) Ragnar_ válasza schwartz (#10) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kicsit túltoltam. ;] Mert ugye az AMD lassan a ló túloldára kerül azzal, hogy 2 éve még 1500dodós HEDT procikat szállít 300 dodóért úgy, hogy sok program még 8 szálig se skálázódik. Az Intel meg ugye belealudt a ticktockba, és mellé durván túláraz. Kíváncsi vagyok egy év múlva mi lesz.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) Ragnar_ válasza hokuszla (#12) üzenetére


Ragnar_
addikt

Meglátjuk, ha megjelenik a mantle idejében még gyengébbek voltak az AMD procik

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#15) Tidus válasza eldiablo (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Szerintem pont azért találták ezt ki mert olyan alacsonyak az eladásaik, tavaly év végén olvastam.
Idén még rosszabb a helyzet, magyar hír.
Asus, AsRock viszi a prímet.
MSI még rosszabb a gigánál.

[ Szerkesztve ]

(#16) Dobrika válasza Tidus (#15) üzenetére


Dobrika
tag

Nem is kell csodálkozni, ha hulladékot árulnak. Az MSI gránátnak nevezgeti az alaplapjait, miközben szánalmas, a gigabájt meg már aourusz, de ettől még ugyanolyan igénytelen szemét maradt. Nem csoda, hogy az ánusz meg az ánuszkő viszi a prímet. :))

[ Szerkesztve ]

(#17) Cyberboy42 válasza Tidus (#15) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Ez a termék pont nem a magas eladásokra van kitatálva, nem a sok darabon hozza be az árát a Gigának, hanem a túlárazás, meg a szűk rétegnek való célzás.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#18) komi77


komi77
senior tag

Hát ez még a hülyének is megéri. Ilyenkor érzem szarúl magam, hogy Amd-párti vagyok. A p...csába. Egy ilyen válogatott cpu-val összeállított deszka bőven megéri az 1500-at. Hogy nem jutott eszébe ez még másnak? Remélem követi majd a többi gyártó is - nehogy kimaradjanak egy ilyen tuti biznisszből. Fiamnak rendelnék is egyet Húsvétra de mi inkább Asus-osak vagyunk. Talán majd Karácsonyra, ja de nem Amd. Fenébe, akkor nem rendelünk. :D

[ Szerkesztve ]

Szegény ember kézzel nőz.

(#19) s.bala31 válasza komi77 (#18) üzenetére


s.bala31
őstag

Wow, micsoda humorbonbon, mindenki hangosan felnevetett :))

(#20) nexplo válasza snecy20 (#7) üzenetére


nexplo
őstag

Van akinek az semmi :)
Sajnos a javak nem egyenlően vagy teljesítmény alapján vannak elosztva. Viszont most hogy nyertem a lottón már rendelem is ;]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.