Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomate


Tomate
veterán

De kis csúnyák... :) Ezeknek ennyi hűtés elég is :F

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

na, majd holnap indul igazán a "buli"... kíváncsian várom, hogy vga fronton a mindenféle átnevezett kártyák után jön-e már valami ütős cucc... :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

MSI G7P55-DC-n azért van ám tápellátmány :)

...

(#4) tlac válasza Tomate (#1) üzenetére


tlac
nagyúr

valószínűleg lesz még némelyiken a proci áramellátásához
de ha jól látom, itt már nincs északi híd, a prociba zsúfolták
a déli hídnak pedig elég az a kis pici

[ Szerkesztve ]

(#5) tome.jr


tome.jr
addikt

Komolyan kíváncsi vagyok ez a Core i5 kinek jelent alternatívát a 775 ellenében. :F Mert hogy 775-ről nem érdemes váltani rá az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#6) Oliverda válasza Tomate (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Inkább nagy csúnyák.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) audi100td válasza Tomate (#1) üzenetére


audi100td
nagyúr

Tényleg rondák ezek a lapok, főleg az Asus-ok.

[ Szerkesztve ]

(#8) .mf válasza tome.jr (#5) üzenetére


.mf
veterán

Még attól függ, hogy a lapok és az i5-ös processzorok mennyibe fognak kerülni ;)
Ha nem lesznek sokkal drágábbak, mint egy Q9xx0 + P45, akkor a +4 szál és egyéb apróbb fejlesztések miatt mégiscsak lehetnek érdkesek.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) Vitus válasza Tomate (#1) üzenetére


Vitus
őstag

A két msi lapon a legszélső pci express már nagyon a szélén van. Befér oda majd a háztól egy komolyabb hűtésű kártya?

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Az első lap a randa, de nagyon. A második MSI lap az jól néz ki, és érdekes módon a déli híd helyén van egy borda. Ez mi lenne integrált videóvezérlő?
Az Asus-ok iszonyatos fapadosnak tűnnek, és ráadásul csúnyák is. De ez lehet hogy attól van, mert csak fejlesztési stádiumban van. Én mindenesetre nem égetném vele magamat egy kiállításon. :N
Nem hogy ideadták volna nekem :Y , D-sub kimenet nélkül. A házban úgy se látta volna senki. VGA-m meg van. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) Zolás


Zolás
addikt

Most lehet hogy láma vagyok és kövezzetek meg de nem Intel Core I7 a proci neve?? Én Core I5-öt olvasok és még sose hallottam róla."A termékeket már az Intel Core i5 processzorainak fogadására készítették fel"
Amennyiben le vagyok maradva mindenki szives elnézését kérem :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12) Kriza válasza Zolás (#11) üzenetére


Kriza
őstag

Le vagy maradva! Itt olvashatsz bővebben: [link]

A Core i5 az i7 alatt van (pl. itt "csak" 2 csatornás a memvez 3 helyett, stb.)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#13) tzsolesz válasza Kriza (#12) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Intel nagyjából ezzel fogja eljátszani nálam a renovét. :W

i5-höz ilyen, i7-hez amolyan alaplap stb.... Hát, hogy is mondjam, gusztustalan lépés volt.
Most az a nagy helyzet, hogy ha akarom P4 640-et, ha akarok Q9550-et rakok a lapomba, és ez nekem nagyon jó, mert nem kell plussz pénzt kidobni új lapra, ha erősebb rendszert szeretnék kiépíteni.
Ott meg az nagy helyzet, hogy megveszed az i5-ös rendszert, és ha durvítani szeretnél, akkor bizony el kell adni az egész hóbelebancot, és lehet nézni az LGA1366 után.
Vagy éppen, ha megveszed az i7 rendszert, és egy fél év múlva rájössz arra, hogy neked ez a teljesítmény nem is kell, vagy éppen megszorulsz, és kisebb procira szeretnél váltani, el kell adnod az egész alaplapot, procistul, ramostul stb..., és nézheted az LGA1166-os lapokat a webshopokban, meg bele a procit. :W :W :W

Hát kb ennyi lesz az intel, még jó hogy van AMD.

mégvalami:
Remélem, hogy nem így lesz, de ha így megy tovább, akkor minden egyes procihoz, más-más alaplap kell majd. Sebaj, a kereskedők, meg a gyártók tömhetik a zsebüket. :Y Haladunk a kompatibilitás felé. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14) keIdor válasza tzsolesz (#10) üzenetére


keIdor
titán

NF200 van a másik borda alatt...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) tzsolesz válasza keIdor (#14) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Upsz télleg. :Y :R

De mi az? :F Igazán nem vagyok otthon ezekben az integrált alaplapi eszközökben. Talán grafikus vezérlő? :F :B

(#16) Oliverda válasza tzsolesz (#15) üzenetére


Oliverda
félisten

Az SLI-hez kell. Meg arra hogy többet zabáljon a lap...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17) zed1983


zed1983
őstag

Csúnyák ezek a lapok...és olyan kopárnak tűnnek, szinte semmi hűtés rajtuk :(((

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#18) shteer válasza zed1983 (#17) üzenetére


shteer
titán

mert csak bemutatódarabok?

..szerintem jónak tűnik

(#19) keIdor


keIdor
titán

Gigabyte
Biostar
Jetway

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) zed1983 válasza shteer (#18) üzenetére


zed1983
őstag

Értem, akkor tehát még a hűtés nincs megtervezve rájuk :F

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#21) Zolás válasza Kriza (#12) üzenetére


Zolás
addikt

Köszönöm a linket valahogy "elcsúsztam" a dolog felett.
Viszont csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha minden procihoz külön foglalatos alaplap kell majd az emberek nem fognak kapkodni utánuk. Ez kb olyan az én szememben mintha el kéne döntenem hogy Nvidia vagy ATI vga lesz a gépemben mert más a csatlakozófelületük. Aljas húzás. Szerintem. :((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#22) gV


gV
őstag

"Optimized QPI" mekkora hanta :DD, nem tudják h DMI a neve?

(#23) kariad


kariad
senior tag

Elég síralmasak! :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.