Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HS 2142


HS 2142
őstag

PC?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2) Sirandrish válasza HS 2142 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minek? Box meg PS...abba van a lé :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Bp


Bp
tag

Nem értem mért nem csábitották magukhoz öket a sony-nál (vagy lehet ök insomniac nem akarták?).
Pedig little big planet-es skacokat hamar lenyulták.

És Ratchet-et is jegelik,áááh

(#4) aram01 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

azt mondják hogy a konzoloké a jövő,erre egyre többen csinálnak pc-re is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Breki's


Breki's
tag

Ez a PC-ről kihalnak a játékok dolog már 100 éve téma, de mivel ez is egy lehetséges platform, ezért nem fogják megszüntetni rá a gyártást. Főleg amíg a konzolgyártók egymással háborúznak és nem kiegyensúlyozott a gyártás. A PC nagy előnye hogy online-ban nagyon ott van, & az fps-ek és az mmorpg-k erre jönnek csak ki szinte. Azért kíváncsi lennék hogy pl. a WoW-ot megérné e átvinni konzolra is, de ezekszerint túl sok probléma lenne és nem érné meg ha nem tették még meg.

Breki's

(#6) Morden24 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért vazze, ez egy alapvetően konzolra dolgozó stúdió. Már komolyan rémeket látnak a PC-sek.
Mi lesz a következő, Nintendo hír alatt -> PC?! :DDD ;]

Egyébként meg ja, tényleg ezekben van a lé :K
Amúgy az a tendencia az utóbbi időben (amennyire én észrevettem, de javítson ki valaki, ha tévedek), hogy a PS-exkluzív stúdiók (és ezzel együtt játékok) száma apadni látszik.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Morden24 válasza Breki's (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem hiszem, hogy szignifikáns interface-átalakítás nélkül össze lehetne hozni egy portot, viszont akkor meg nem tudnák összehozni őket a PC-s játékosokkal, annak meg nulla értelme lenne.
Főleg azért, mert egy WoW-képes gépet összekalapálni nem egy nagy kihívás még akkor sem, ha egyébként kizárólag konzolon játszik az ember.
Ráadásul már 2004 vagy mióta kint van, ergo a konzolos nyitás nem hozna sok felhasználót a WoW-nak, illetve nem hozna sok eladott konzolt.

Egyébként ezek a click-and-slash marhaságok, lásd Diablo jóval PC-exkluzívabbak az irányítás miatt, mint az FPS-ek, vagy akár az RTS-ek. Egy FPS-t lazán és játszhatóan lehet portolni konzolos irányításra sőt, még RTS-el sincsen annyi baj, ha okosan csinálják (pl. Halo Wars), de hogy egy ilyen klikkelőbajnokság-alapú Diablo-t könkrétan lehetetlen, az biztos.

Viszont sok más fajta MMO simán beleférhet.
Szerintem az volt az egyik fő ok eddig, hogy az eddigi MMO-k vagy 1. régebben készültek, mint az aktuális konzolgeneráció, ergo túl nagy meló lett volna portolni őket 2. az eddigi MMO-k többségének a gépigénye alacsony, és az ilyennel rendelkezők halmaza valószínűleg jóval nagyobb, mint a konzolokkal rendelkezőké, tehát nagyobb piacot jelentettek.

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Sirandrish válasza Morden24 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom én azt és én nem is vagyok felháborodva :)
Vágom én az olyan alapvető dolgokat mint warez, stb, illetve nem várom az only Címeket PC-re..
Persze azért mondjuk a GoW3-at bejelenthetnék már PC-re ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Morden24 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

A GoW3 az a God of War vagy a Gears of War? Mindig összezavarodok :D

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Sirandrish válasza Morden24 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..tényleg zavaró lehet..természetesen God of War-a gondoltam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Morden24 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valószínűleg közvetlenül Xbox után megjelenik PC-n is. Aztán meg cédén és kazettán ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Sirandrish válasza Morden24 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

De előtte bakeliten és kőtáblán ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.