Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És Mixpot is lesz. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) oriic válasza l.skywalker (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oda vagyok meg vissza ettől. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) l.skywalker válasza oriic (#2) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ugyehogy! Tiszta izgi :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Reméljük a Motorsport 7 kap egy hatalmas frissítést és pálya meg autócsomagot (az se baj ha fizetős csak frissítsék ha már nem lesz 8 idén) :)

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Sajnos nem fogom tudni megnézni, de remélem itt lesz belőle összefoglaló. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) l.skywalker válasza Wesder (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezen a linken tuti lesz: [link]

;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Halo Reach PC-re ráadásul Steamen?! :Y Nem ismerem a sorozatot(csak hallásból), de :C a Microsoftnak ill. a 343-nek!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Hunpriest válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Hunpriest
senior tag

WTF? Most kezdtem nézni és pont lemaradt egy ilyen hírről?!

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Master Chief Collection + Reach PC-n. Hajaj srácok, PC-sek örülhetnek ennek nagyon is. :R

Live-Die-Respawn

(#10) Norb79 válasza Hunpriest (#8) üzenetére


Norb79
őstag

(#11) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Akkor ezért támadták be a Halo Online-t. Ezeket jó lesz végig játszani Full HD / 4K -ban, amit majd a vas bír.

[ Szerkesztve ]

(#12) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát őszintén mondva kicsit többet vártam, a Halo bejelentésen kívül semmi érdemleges nem történt szerintem. Jött egy Day Z bejelentés és néhány japán játék, ja s a State of Decay 2-höz update, ami megint szerintem nem sok vizet zavar.

Na mindegy, a PC-s bejelentésnek azért örülök. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) oriic válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb semmi érdemeleges bejelentés nem volt Halo-n túl.

Live-Die-Respawn

(#14) l.skywalker válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


l.skywalker
félisten

xCloud Public Trial idén

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) oriic válasza l.skywalker (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a demózott Forza nem volt túl meggyőző. Néztem a nő kezét meg a videót és vagy előre felvett anyag volt, vagy jó nagy a késleltetése a dolognak.

Live-Die-Respawn

(#16) l.skywalker válasza oriic (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem ezt a demót sehogyan sem szabad értelmezni. Volt. Majd ha a kezemben fogom

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) oriic válasza l.skywalker (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát nyilván: :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) Def26 válasza oriic (#15) üzenetére


Def26
félisten

Akkor jó laggolós volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) zadir1


zadir1
tag

A Razer bill + egér Xbox támogatásról is mondhatnának már valamit, tavaly év vége óta várok rá....

(#20) l.skywalker válasza zadir1 (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez csak egy Inside Xbox volt. Hónap második felében jön a GDC. A Razer amúgy is márciusra ígérte az Xbox kiegészítők megjelenését.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) Hopkins95 válasza l.skywalker (#14) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj tényleg, viszont nekem is laggolósnak tűnt kicsit, meg mintha eléggé nagy input lagot láttam volna, de lehet csak az én szemem csalt, nem tudom. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.