Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) INMOTEP válasza <NewL> (#9) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nos hogy tisztán láss ,lehet félre érted az írásomat ...ha figyelmesebben átolvastad volna akkor leszűrnéd hogy ez nem kifejezetten az én autómról szol.Hanem általában a Passat B5,5 1.9 PDTDI röl .Akik normális körülmények között használják és rendszeresen szervizeltetik azoknak nem lessz különösebb gond ezzel a típussal .És besem kell regisztrálj a Passatklubra ,már a Autóvásárlási tanácsokban ott van hogy akiknek 5-6 éve megvan és beletoltak 2-300 ezret !! mit írnak erről a motorról.800 tagja van az oldalnak ,és neharagudj de én nekik hiszek nem a Népitéletnek .Mondjuk ha népitéletet szeretnél olvasni akkor szívesen írok én neked oda 4 év tapasztalatot 200 ezer km-t,meg egy rahedli hibát hogy miért nem érdemes megvenni .....ha ezt szeretnéd látni 3 perc regisztrálok és megírom..........csak az a gond hogy ilyenről a Passatklubon mégcsak nem is halottak !.Nem csak görgetni kell,hanem néha utánna nézni dolgoknak és olvasni is .És azért ha olajcsere periódusok között sem eszik semmi olajat a motor nehogy már széthulljon nekem 2 ezer km múlva .Szép lenne :C akkor meghirdetném rögtön és megszabadulnék tőle hidd el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.