Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Nem vagyok nagy jártas ebben, csak a nagyobb hősöket ismered, így őt sem ismerem, most látom először. Jaa és ki az a "Fekete" Lantern, akivel harcol?

(#2) Kanczy válasza danikollar (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

John Stewart.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) sad_Vamp válasza Kanczy (#2) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Az sincs benne az eredetiben tudtommal.... jön a DLCvel együtt a skin, vagy hogy?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#4) AS


AS
félisten

Arról miért nincs hír hogy jön pc-re? (Mert jön)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Physicist03 válasza AS (#4) üzenetére


Physicist03
senior tag

Hogy a búbánatba jönne már PC-re amikor meg sem jelent rá a játék? Hülyeségeket ne írjunk már...

(#3) sad_Vamp: Igen, elméletileg a DLC-vel jön az is.

[ Szerkesztve ]

(#6) AS válasza Physicist03 (#5) üzenetére


AS
félisten

Már mint a játék jön PC-re. (Steam szivárgás mint a Mortalnal:) Ugyan úgy jön egy olyan kiadás ami mindent tartalmazni fog. A neve pedig: GOTY Edition.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) trufa12 válasza AS (#6) üzenetére


trufa12
addikt

Egyszer majd biztos, csak először konzolom lehúzzák az összes bőrt róla...
Mortal Kombat is jött végül, csak pár évnek el kellett telnie ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#8) AS válasza trufa12 (#7) üzenetére


AS
félisten

Októberben már jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Kanczy válasza AS (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

Ehh... ha ezt tudom, akkor nem vettem volna meg boxra. Mondjuk már nagyon terveztem a Season Pass-t és csak emiatt a gold előfizetést, végülis abból kijön a pc-s játék ára :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) danikollar válasza AS (#4) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem megvárják a Mortal pc-s verziójának eladásait, aztán fognak ennek a pc-s verziójáról dönteni, hogy van-e értelme vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#11) AS válasza danikollar (#10) üzenetére


AS
félisten

Nem, már kiszivárgott steam és máshol hogy készül.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Physicist03 válasza AS (#11) üzenetére


Physicist03
senior tag

Szerintem ne akard ráerőltetni másra a véleményed. A GTA V PC verziója is feltűnt Amazonon és máshol is, azóta sem volt bejelentés.

(#13) AS válasza Physicist03 (#12) üzenetére


AS
félisten

Ok majd októberben visszatérünk rá:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) sad_Vamp válasza Physicist03 (#12) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Mindne GTA jött PCre is.... nemértem mi a para. Ez a motor, meg nagyrészt u.a. mint a moratl motor... itt sincs akadálya.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#15) AS válasza sad_Vamp (#14) üzenetére


AS
félisten

Rossz helyeken úgy csúfolják a Injustice: Gods Among Us játékot hogy Át skinizet MK9:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) danikollar válasza AS (#15) üzenetére


danikollar
őstag

Valamilyen szinten igaz, de attól még jó!

(#17) sad_Vamp válasza AS (#15) üzenetére


sad_Vamp
őstag

szerintem legnagyobb hülyesége a "stance" gomb, nem tudom miért kellet irányokra rakni a védekezést, miért ne m lehetett a triggeren hagyni. :(((

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#18) Set-Comment™ válasza sad_Vamp (#17) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Mert mortalban ratenyereltel a blockra es megusztal mindent, itt sokkal nehezebb blokkolni es az escape is sok pluszt ad hozza. Egyebkent aki atskinezett mortalkent tekint ra azon erosen latszik, hogy egyikkel se jatszott:) Injustice sokkal porgosebb es sokretubb.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#19) sad_Vamp válasza Set-Comment™ (#18) üzenetére


sad_Vamp
őstag

attól még lehetne külön gombja, és ugyanúgy jó időben kellene megnyomni (mint pl Jokernél a B gomb) szóval nem aza a gondom, hogy mortalosítani akarom, hanem hogy a hátra/le egyszerűen kényelmetlen és előnytelen mint block.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#20) Set-Comment™ válasza sad_Vamp (#19) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Pont a guggolasnal elonyosebb. De pl Scorpion teleportjat eleg nehez vedeni ezzel a rendszerrel. A kulon block csak a mortalban letezik es ez igy is marad. Egyebkent nem kenyelmetlen, epphogy gyorsabb countereket tesz lehetove es a ravasznak kicsit tobb funkcioja van.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#21) sad_Vamp válasza Set-Comment™ (#20) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Akkor most már ozd meg tudatlan fejemmel kérlek, hogy mire jó a stance ravasz.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#22) Set-Comment™ válasza sad_Vamp (#21) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Konnyebb elloni vele a super move-ot. Mellesleg MK-ban is volt;) En szoktam hasznalni csak poenbol.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23) sad_Vamp válasza Set-Comment™ (#22) üzenetére


sad_Vamp
őstag

vazz, de a mortalban is meg itt 2 trigger egyszerre a supermove..... igen.... de egymagában a stance-nak NINCS érdembeli jelentősége, ezért lehetett volna block, erről tépem a számat. :(

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#24) Set-Comment™ válasza sad_Vamp (#23) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nem kell blokk, lassitja a jatekmenetet, a noob panikszeruen hasznalja es csak dobasparade meg zone pressure lesz minden meccsbol mint mortalban. Sokkal agresszivebb stilust igenyel az injustice ebbol kifolyolag nem lehet kontrakbol meg tuzlabdalovesekbol megoldani a merkozeseket. Nagyon jot tett hogy kiszedtek.

Ertettem elsore is, hogy hianyolod, tanulj meg jatszani es rajossz hogy a mortal odivatu ehhez kepest.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#25) sad_Vamp válasza Set-Comment™ (#24) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Mortalban is kb ilyen agresszív voltam mint itt (vagy inkább fordítva? mind1), csak azt 2-3 idegelő ütést ki tudtam védeni.... ugyan ez problémám, hogy a gép általában probléma nélkül védi a superpowert nekem sose sikerül mert a hülye blokk helyett hátrálni kezd, a streetfighterben ez nem volt ilyen méretű probléma.

És mondom a konstans block és a "jóidőbennyomodmeg" block között hatalmas különbség van itt is ez utóbbi van, csk mivel más a funkciója is van ezen gomboknak, ezért sz@r....

De úgy látom ebben nem fogunk dűlőre jutni. :N

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#26) Set-Comment™ válasza sad_Vamp (#25) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Valszeg nem, nekem jobban bejott ez a modi:) super move-ot meg konnyu vedeni kivetel az a par aki fogassal kezdi, pl superman.

Amugy nekem is kell par meccs mire visszaszokom mortalra miota injustice is van, haverok orulnek is olyankor nagyon, mert megtudnak verni vegre:D

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#27) Kanczy válasza Set-Comment™ (#24) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát, azért Deathstroke-kal meg lehet oldani azt a tűzlabda zónázást :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#28) Set-Comment™ válasza Kanczy (#27) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Elso verziokban ja, most mar szorul vissza mert nem akkora spamgep. Blokkolt loveseknel emeltek a timeoutokat.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.