Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Huhh, jól néz ki ez a DC-s Scorpion!

A Slime draws near! Command?

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Huh érdekes lett kedvenc ninjámnak a rucija.

Live-Die-Respawn

(#3) Kanczy


Kanczy
veterán

Baaaa.... most tényleg vegyek season passt? :((( :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) FefeeX válasza Kanczy (#3) üzenetére


FefeeX
veterán

én már vettem :) a Batgirl se rossz, mondjuk Lobo annyira nem jön be :)

(#5) Kanczy válasza FefeeX (#4) üzenetére


Kanczy
veterán

Csak nekem ahhoz először meg kéne oldani, hogy oda is kerüljön egy UTP kábel, majd előfizetni live-ra, és csak azután jöhetne a SP. Kicsit sokallom :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Nem bírták ki, hogy a mortalt ne keverjék bele ugye? :N

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#7) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Most ennek örülni kellene? :U , Régebben ezek unlockolható karakterek voltak, benne voltak a teljes játékban most meg , meg lehet venni... :W

(#8) sad_Vamp válasza WhiteWalker (#7) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Ott a pont!

Van az a festményes kép, nem kicsit ide illő :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#9) FefeeX válasza Kanczy (#5) üzenetére


FefeeX
veterán

UTP nekem alapból van arra (mondjuk előtte a wifi is többnyire elég volt), LIVE-om nincs, egyelőre csak offline játszom, viszont a season passt megvettem amcsi accounton, iOS-en gyűjtögetett "pénzen" :)

(#10) FefeeX válasza sad_Vamp (#6) üzenetére


FefeeX
veterán

elvégre azok csinálják akik a Mortalt is, ráadásul abban is volt vendégszereplő DLC-ben (Freddy Krueger), plusz DLC nélkül a PS verzióban benne volt Kratos is... Ezzel nincs semmi baj, plusz gyakorlatilag teljes a játék ezek nélkül is. Aki meg pluszt akar, az megveszi. Vagy a játékot később veszi meg, Komplete Edition-ben, mint most a MK, 5ezer körül, minden DLC-vel együtt.

(#11) sad_Vamp válasza FefeeX (#10) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Gyakorlatilag régen az ilyenek unlockable characterek/achievmentek voltak, most külön pénzért DLC.

Egyszer már összeeresztették a DC-t az MK-val ....ennél azért tovább is mehetne a fantáziájuk.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#12) FefeeX válasza sad_Vamp (#11) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem, gyakorlatilag régen ennyiért alapból fele ennyi karaktert kaptál, majd abból unlockolhattál mellé még 4-5öt. És jött az új program (Ultimate MK, MK Trilogy) amikkel kaptál plusz "DLC" karaktereket, csak külön programot kellett megvenned külön program árért (vagy említsem bármelyik SF-t)
Most meg ugyanazzal játszol, csak vehetsz benne apróért plusz karaktert, de ha nem kell is tudsz ugyanazokkal neten játszani, nem kell az újabb programot megvenned ahhoz, hogy a haverokkal játssz, akinek meg megvan az újabb...

(#13) danikollar


danikollar
őstag

Scorpion minden univerzumban kemény! :))

(#14) x360elite válasza FefeeX (#12) üzenetére


x360elite
őstag

Pontosan, ahogy mondod. Egy ÚJ full játékot kaptál 4-5 ezerért. Most kb. annyiért tudsz megvenni egy karaktert. Na nem azért, mert annyiba kerül, de "picipuha" bácsi elintézte, hogy legalább 3-4000-ért kelljen pontot vásárolnod. Azt persze leszarja, hogy esetleg neked csak 180 vagy 220 pontra van szükséged. :U

Nem mellesleg minden egyes kiadott mk-ban pici változás volt a motorháztető alatt, ill. a karakterek is kissé (jelzem KISSÉ) megváltoztak. Tehát a pénzedért valóban egy új játékot kaptál, amit akár a Te gépeden, akár haverod gépén tudtál játszani és jól elvoltatok. Most meg !!! Megveszed a DLC-t (tulajdonképp a semmit) és egy adott ACC.-on tudod tolni vele. Hát grat. hozzá !!! Nem semmi, hogy emberek mi mindenért képesek pénzt adni. :C

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.