Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Insta-Buy lenne, csak az a 15 karakter nagyon soványka... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) mephi666 válasza Kanczy (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

majd 1év alatt felhizlalják dlc-kkel duplájára és akkor kiadnak egy "komplete" kiadást ebből is, amit megéri megvenni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) AxBattler válasza mephi666 (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, tuti!
Még 16 bit-es konzolokra volt verekedős Justice League - bírtam, és ez is várós. Nyugtassatok meg, hogy ez fog jönni PC-re, nem úgy, mint az új Mortal!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) oriic válasza Kanczy (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is ezt néztem, de száz százalék hogy dlc áradat érkezik majd rá. DC-nek nem csak 10-20 hőse van...

Live-Die-Respawn

(#5) vg válasza AxBattler (#3) üzenetére


vg
addikt

Nem lesz.

(#6) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ehhez a gyűjtői kiadáshoz járó szobor határozottan jobbnak tűnik, mint amit a Dead Island Riptide esetében sikerült produkálni, azzal a roppant megnyerő torzóval. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) AxBattler válasza vg (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Csodálatos... :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) danikollar


danikollar
őstag

Váró listán van! :C

(#9) Kanczy válasza oriic (#4) üzenetére


Kanczy
veterán

Na igen... csakhogy a Mortal Kombathoz is jött egy rakás DLC, mégis sikerült 27 karakterrel indítani, meg is vettem launch dayen. Ez így nagyon kevés szerintem. Még ha csak a nagyon ismert hősöket is akarnák kiadni, ott lenne Aquaman, Martian Manhunter, Raven, Ra's Al Ghul, egy csomó különböző színű Lantern, Firestorm, Hawkman, bármelyik isten, Grodd, és még sorolhatnám tovább. Mindezt csak fejből, és direkt csak olyanokat írtam, akiknek radikálisan eltérne a stílusa a már meglévőktől... de persze minek az alapjátékba belerakni őket, ha DLC-nként három karakterrel 15 dollárért csinálhatnak még pármilliót :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) oriic válasza Kanczy (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha sok karakter lenne induláskor akkor miből szednék meg magukat ha nem dlc-kből? :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) Kanczy válasza oriic (#10) üzenetére


Kanczy
veterán

Na igen... sajnos ez manapság már ilyen :( :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

watchmen dlc elférne :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) oriic válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki tudja, lehet hogy jön majd az is. :D

Live-Die-Respawn

(#14) Kvelstadt válasza oriic (#13) üzenetére


Kvelstadt
veterán

bár én már Flash-el is elégedett vagyok. kiskoromban imádtam a sorotatot. jobban bejött mint supermen. pedig csak futni tud.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) oriic válasza Kvelstadt (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam mondjuk a Marvel világa játszik, a DC-ből csak két három karaktert ismerek.

Live-Die-Respawn

(#16) vinibali válasza Kanczy (#1) üzenetére


vinibali
őstag

addig játsz fb-on a valamivel. egy barátom nagyon küldi :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#17) Kvelstadt válasza oriic (#15) üzenetére


Kvelstadt
veterán

akkor mi nem cimborálunk mer DC a menőőőő :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) Föcsök


Föcsök
aktív tag

15 karakter?! Ez már biztos? :O Akkor azért nem nyomják már ezeket a kis karakterbemutató videókat, mert kb 14-ről már lehet tudni (Superman, Batman, Flash, Wonder Woman, Harley Quinn, Solomon Grundy (xD), Nightwing, Cyborg, Catwoman, Green Arrow, Deathstroke, Green Lantern, Joker, és a teaser-ben még ott volt Lex Luthor, lehet ő lesz a 14. meg akkor jöhet még Captain Marvel és/vagy Darkseid és a teljes MK vs. DC csapatot áthozzták néhány extra karakterrel...:(
Hát utánakeresek, de ha igaz, akkor lehet a g@mes*o*-os gyűjtői előrendelést vissza is mondom, és a simát veszem meg, azt a plusz 8-9k-t meg vagy egy új játékra vagy majd a dlc-re költöm. :(((

[ Szerkesztve ]

(#19) Föcsök válasza Föcsök (#18) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Utána is néztem, úgy néz ki Lex Luthor és Bane lesz még benne és akkor így meg is van a kezdő 15. Viszont azt még most sem találtam meg, hogy csak 15-en lesznek. Meg mondjuk az is fura, hogy még nem volt tag team videó. Ha egy ilyen lehetőséget nem raknak bele az nagyon kiábrándító lesz részemről, az új MK-ban is milyen jó volt már.
Itt lehet a fent említett két karakterről egy képet látni: Lex és Bane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.