Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Batman hangja kicsit furcsa.

Live-Die-Respawn

(#2) Chapel válasza oriic (#1) üzenetére


Chapel
addikt

Mark Hamill után mind az ;)

(Ledger is zseniális volt, de hát ugye... :( )

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

"megjelenése Xbox 360-ra és PS3-ra"
A Wii U kimaradt...

Üdv, Balázs

(#4) oriic válasza Antibazsi (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Javítva, köszi...

Live-Die-Respawn

(#5) vg válasza oriic (#1) üzenetére


vg
addikt

Mi furcsa benne? Pontosan az a színész a hangja aki évtizedek óta rajzfilmekben és a két legutolsó Batman Arkham játékban is volt(Kevin Conroy). Ha vetted volna a fáradságot, akkor legalább megnézhetted volna imdb oldalt... :(

(#6) Zirowe válasza Chapel (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hamill Joker volt..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) oriic válasza vg (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is akartam venni a "fáradságot", hogy megnézzem, nem érdekel ki a szinkronhang, csak megjegyeztem hogy nekem fura. :U

(#2) Chapel

Ő Jokert szinkronizálja, ne keverjük. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Chapel


Chapel
addikt

...péntek délután van...belefér ugye? :B :D

:R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Meh... nem volt rossz, de a jó nem ilyen. Elég trágya eddig a helyzet. Mikor akarják a maradék hősöket bemutatni? Már csak 3 hónap van megjelenésig, nem kéne már ilyenkor tudni mindet? Vagy akkor tuti, hogy 15 fő lesz? Mert sok gameplay-nél a character selection résznél kb 20-24 hely van. Most akkor hol az igazság (ligája)? Nem szeretném a gameshopos előrendelésem visszamondani, de eddig nem nagyon szól ellene semmi. Nem baj várok még vagy két hónapot hátha lesz valami átütő hír. :W

[ Szerkesztve ]

(#10) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nekem annyira nem bejövös ez a téma. MK VS DC Universe után már nem nagy durranás . Kitalálhattak volna valami nagyobb ujdonságot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.