Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Nyugodtan hozzá lehet tenni, hogy ezek az "akciók" bizony nem 1-2 napig tartanak.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) elithun


elithun
őstag

Köszi az infot! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, majd otthon behúzom! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Balu972


Balu972
aktív tag

Volt annak idején egy boulder dash nevű játék még C64-re, kicsit arra hajaz nekem :U

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#5) acura válasza AxBattler (#3) üzenetére


acura
tag

Nem muszáj addig várni, az Origin webes felületén is ki lehet venni.
Bár ha minden igaz nagyjából 3havonta cserélik az On the House keretén belül elérhető játékot, szóval van még elég sok időd!

(#6) AxBattler válasza acura (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Tudom, de annyira nem sürgős, On the House-al ált. nem kapkodnak.
Asszem' Steam-en már úgyis megvan... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) ribizly


ribizly
veterán

THX! :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) tomazin


tomazin
veterán

gondoltam kipróbálom, de ez a fel kell mászkálni a felszínre fényért...felesleges időrablás.

(#9) C64


C64
őstag

Azért jó ha van, köszi :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#10) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.