Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Éredemes kipróbálni, nekem nagyon bejött, mondjuk a grafikától nem vagyok elájulva. Viszont a csiszolgatás inkább negatív irányba halad, én úgy vettem észre egyrre több a bug.

(#2) akoska07


akoska07
nagyúr

Kissé komolytalan ez a "felajánlás". :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3) Simi87 válasza akoska07 (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Gondolom nem hozta a várt sikereket. Nagyon nagy durranásnak állították be, és ahhoz képest nem egy nagy cucc.

(#4) Dexar007


Dexar007
veterán

Köszi,de nem biztos,hogy pazarolnam a savszelet. :)

Give me your cum,bull!

(#5) bunfi válasza Dexar007 (#4) üzenetére


bunfi
őstag

Nem is érdemes.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6) Redcaster


Redcaster
őstag

PC-t kihagyták... Nagy kár, érdekelne :(((

(#7) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Ha már mindenki ilyen "jó" véleménnyel van a játékról, akkor köszönöm, de most kihagyom.

(#8) Simi87 válasza Kakaduku (#7) üzenetére


Simi87
senior tag

Szerintem jobb mint az utóbbi évek NFS-ei, mondjuk a történet elég gagyi. Én megvettem decemberben kemény magyar valutáért, és nem bántam meg.

(#9) RaZroX


RaZroX
addikt

Persze, hagyjuk ki a PC-t... :(((

This is the way

(#10) F e Z o


F e Z o
veterán

A két óra elég vicckategória. Legalább egy hétvégére kellene ingyenesnek lennie.

H2O über alles!

(#11) Benito94


Benito94
tag

Én már kipróbáltam havernál, hát nem egy nagy cucc.. Az irányítás katasztrófális, kocsi fizikája is hagy kívánna valót magaután, az meg hogy a fáról vagy a kocsikról lepattogunk valami vicc..

(#12) Garada válasza akoska07 (#2) üzenetére


Garada
őstag

Az bizony, 14GB és 2 óra játék semmire nem elég. Én adtam volna vagy 3 napot.

(#13) Kakaduku válasza Simi87 (#8) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez mind jó, de mi a helyzet a multi részével? Igazából, ha jól tudom az a lényeg benne, mivel valamiféle MMO-t próbáltak összehozni, csak autós köntösbe bújtatva.

(#14) anulu válasza Garada (#12) üzenetére


anulu
félisten

nekem 20 perc elég volt, h eldöntsem, h rácsapok az "uninstall"-ra... köszi Ubisoft, h nem dobattál ki velem x ezer forintot :R

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Simi87 válasza Kakaduku (#13) üzenetére


Simi87
senior tag

Engem a multis része annyira nem fosott meg, de sok ismerősöm nyomja.
De tény hogy nem szólt akkorát, mint mindenki várta, ettől függetlenül szerintem jó játék.

(#16) Redcaster válasza Simi87 (#15) üzenetére


Redcaster
őstag

Nem fosott meg? :DDD :Y

(#17) Simi87 válasza Redcaster (#16) üzenetére


Simi87
senior tag

AHHA. :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.