Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Próbálom értelmezni és elképzelni, hogy Titanfall esetén egy battleroyal hogyan is nézhet ki. Titanok nélkül ugye semmi értelme, mert akkor csak olyan, mint egy sima fps grappling hookkal megbolondítva. Esetleg, ha szabadjára engedem a fantáziám, akkor:
ledob egy random helyen, a Titánodat pedig tőled távol, de jelöli a map, mint pl Attrition módban, és a cél hogy hamar odaérj és beszállj, közben találomra menj be házakba, mert akksicellákat kell gyűjtened.

Remélem a játék grafikája hozza a 2. részét, bár ingyenes lesz, tehát meh. Ha komolyan gondolták volna, azaz side projectnél előkelőbb pozíciót kap, akkor inkább a gamehez kellett volna DLC-ként kiadni, vagy ingyen vagy nevetséges pár eurós tételként.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) Polllen válasza VágniValó (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

"a gamehez kellett volna DLC-ként kiadni, vagy ingyen vagy nevetséges pár eurós tételként."

Minek ilyen megkötés, amivel csak a felhasználói táborod csökkented. :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) VágniValó válasza Polllen (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Ha a játékhoz kötötten adják ki akkor nem csökkentené a felhasználók számát (de nem is vonzana be annyi újat, mint amennyit feltételezem ezzel remélnek), max ha fos az egész, az emberek hamar megunják és visszamennek a korábban megszokott mód valamelyikébe.

Ha így külön játékként tüntetik fel, akkor gondolom a jó kis EA féle mikrotranzakciós recept lesz, kérdés, hogy sikerül-e a behúzni nekik az anyuapu pénzét költő vízfejű mekdonálc gyerkőcöket, akik a Fortniteban is simán elkurják a zsebpénzüket :U

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, az az igazság, hogy én szerintem kipróbálom majd:

"Apex Legends will feature classes/heroes with unique abilities, maximum of 60 players per server, maximum of 3 players per team (trios) to compliment each other. No titans. Just as Titanfall and Titanfall 2, Apex Legends will run on a modified version of Valve's Source engine."

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az alapjátékot is csak Pilot vs. Pilot-ban nyomtam, szóval ez jó lehet. Bár BR még nem fogott meg, kétlem, hogy ez hosszabb időre magához tudna láncolni. Itt is loozolgatni kell majd?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben jönnek infók is. Úgy tűnik, hogy tegnap számos ismert streamert elröptettek LA-be a Respawn-hoz egy bemutatóra, amiről nem beszélhetnek még. Köztük olyanokat is mint Shroud vagy Dr. Disrespect.

Live-Die-Respawn

(#7) Bad Pritt válasza oriic (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

"No titans."

Eddig volt izgi számomra a hír. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) VágniValó válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


VágniValó
addikt

Ennyi. Tehát: kiadnak egy Titanfallt Titánok nélkül, még egyszer leírom: Egy Titanfall játék...Titánok nélkül :W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) Maxxy10 válasza oriic (#6) üzenetére


Maxxy10
addikt

Akkor valószínűleg igaz a hír mivel mind a ketten de főleg Shroud az ki BR játékokkal játszik

(#10) Bad Pritt válasza VágniValó (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztonsági játék. Az EA megnézte, melyik címet lehetne felültetni a csicskavonatra és kiadni valami low BR játékot a név alatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) sagem válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


sagem
addikt

A Battlefield is kap BR módot még az idén, igaz az nem különálló projektként -elvileg-, hanem a BF V részeként jön. Ez a Titanfall titanok nélkül valami olyasmi lesz szerintem, mint a COD-os BR.

szerk: közben látom, hogy a hírben is írják hogy cod-os elemek lesznek benne:) Igaz az R6 is említve van, de mivel ez egy BR így szerintem max az lesz onnét átemelve, hogy többféle karakter/képesség közül lehet választani. Meglátjuk, ha minden igaz pár nap múlva kiderül. Nem hiszem, hogy az EA be merne vállalni egy p2w játékot az elmúlt időszak botrányai után, na meg kereslet sem lenne rá a Fortnite, PUBG, ROE mellett, szerintem csak skineket lehet majd vásárolni.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#12) Silεncε válasza VágniValó (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

Őszintén szólva én jobban élveztem az alapjátékban is a titánok nélküli harcot. Tudom, így kb egy CoD-klón az egész, de nekem valahogy sokkal jobban bejött, mint bármelyik cod. Egyébként nagyon sajnálom a második részt, elég sokat toltam vele amikor kijött, de a BF1 meg a CoD mellett egyszerűen nem volt esélye. Az EA nagyon szar időpontban adta ki, pedig rohadt jól sikerült. Na talán majd a harmadik rész

[ Szerkesztve ]

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Edge megerősítette a pletykát elvileg. https://www.playapex.com/ az EA oldalára visz, közben Resetera moderátorok is megerősítették a dolgot. (Kaptak igazolt forrást)

Live-Die-Respawn

(#14) oriic válasza oriic (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben Kotaku is

Live-Die-Respawn

(#15) VágniValó válasza Silεncε (#12) üzenetére


VágniValó
addikt

Csak Attrition-ben játszok, nekem kell a Titán a teljes fun érzéshez. Néha-néha Frontier Defense, ha összejövünk 4-5-en, de az ritkább

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16) noisia


noisia
aktív tag

óóóóó iggggen ... Ez nekem kb az év híre eddig :D újabb TF játék ... óóó igggen

többszáz órát toltam beléjük részenként ... és legjobb időpontban adják ki, amikor a fortnite-ot már mindenki unja, a pubg-val meg már csak vérprók és csíterek játszanak ... óóó iggen

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#17) Zedz


Zedz
addikt

Pedig konnyen bele lehetne szoni a Titanokat. Erosebb leszel, de eszrevehetobb es hangosabb is...

(#18) sagem válasza Zedz (#17) üzenetére


sagem
addikt

Ok, csak egy BR általában 50+ főt jelent, az meg vicces lenne ha annyi robot rohangászna a pályán (ha meg csak néhány lenne, akkor eléggé felborulna az egyensúly) :) Bár biztosan meg lehetne oldani egy meches BR-t is, egyedi is lenne, de elég sok buktatója van, gondolom inkább nem vállalták be.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19) #80123904 válasza sagem (#18) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ha megjelenéskor nem lesznek benne titánok én azért remélem, hogy beleszövik őket később.
Pl trio meccseknél csapatonként lenne egy titán.
Vagy minden csapattagnak egy titán, de egyszerre csak egy tudja lehívni.

Na meg is jött a kedvem hozzá. TF2 indít :D

(#20) wjbhbdux válasza oriic (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

már csak a Source miatt jobb lehet a játékmenet mint a többi BR, főleg ezek az Unreales tucat gányolt játékok sosem adták igazán a kezembe az irányítást, mint egy jó id tech/Source alapú játék. A pálya mérete viszont kérdéses, de ha a CoD kihozott valami használhatót akkor talán nekik is sikerül.

/s

(#21) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem szeretem a br játékokat, de ez most érdekel.

(#22) oriic válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60 főhöz Black Ops 4 méretű pályát simán összehozhatnak majd.

Live-Die-Respawn

(#23) Zedz válasza sagem (#18) üzenetére


Zedz
addikt

Lehetne nagyon ritka loot mint pubgben a ladak. Aztan ugye most sem lehetetlen megolni a titanokat, ha ugyesebb az ember, meg se tudjak sebezni.

(#24) .LnB válasza Zedz (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem loot se kéne. Mondjuk nem tudom akkor BR lenne e egyáltalán. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Maxxy10 válasza oriic (#6) üzenetére


Maxxy10
addikt

Lehet tudni mikor lesz a show?

(#26) wjbhbdux válasza Maxxy10 (#25) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem lesz, csak megnézték és aláírták a szerződést hogy ezzel fognak játszani más BR helyett a kis streamjeiken.

/s

(#27) cacasz02


cacasz02
aktív tag

A respawnos srácok felvirágoztatták annó a cod-ot a modern warare-el, megcsinálták a leg coolabb mehes játékot titanfall, úgyhogy ha tényleg csinálnak egy br-t én ott leszek. Annak ellenére hogy nem jön be ez a típus.

[ Szerkesztve ]

(#28) ribizly


ribizly
veterán

Inkább az lesz a poén, hogy házon belül előbb lesz ebből BR, mint a BFV-ben. Vagy megint egyszerre és szivatja a saját fejlesztőit az EA.
Én mindenesetre erre mindenképpen ránézek. Még akár jó is lehet. Pörös lesz az biztos.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) twollah1976


twollah1976
őstag

Nah ez a jatek is felugrik a battle royal vonatra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) ribizly válasza twollah1976 (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Ebben még van is potenciál, mondván kicsit más a sebessége meg a stílusa, mint az eddigieknek. A free2play meg csak jót tehet.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Titanless 😎

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Titanfall világában játszódó játék lesz.Szóval, várjuk ki a végét.

(#33) twollah1976 válasza ribizly (#30) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem nem jott be ez a battle royal jatek, mint stilus.

Majd lecseng ez is, mint ahogy a tobbi divatjatek is lecsengett.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#34) #80123904 válasza twollah1976 (#33) üzenetére


#80123904
törölt tag

A moba is hogy lecsengett :DDD

(#35) JSaN


JSaN
addikt

Hmm erdekes hir, es a jatek motorja is sokkal jobbnak tunt mindig is mint az UE.
Soloban nem tudom hogy oldanak meg a robootokat, de csapatban siman lehetne (2p,3p,4p) csapatonkent 1 robot. 1 ember be ulne es vezetne, a tobbi tamogatna vagy felugralva hatara segitene. Tok szorakoztato lenne de majd holnaptalan kiderul.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#36) oriic válasza JSaN (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesznek benne Titánok, ezért sem Titanfall a címe, hanem Apex Legends.

Live-Die-Respawn

(#37) ribizly válasza twollah1976 (#33) üzenetére


ribizly
veterán

Nincs ilyen, hogy majd lecseng. Egyelőre szépen fejlődik.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#38) .LnB válasza ribizly (#37) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a moba se csengett le. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez még akár jó hír is lehetne. De szinte biztos, hogy undorító üzleti modellje lesz. Miért nincsenek titánok? Azokkal lehetne egyedi battle royalt csinálni, csak félnek kockáztatni.

(#40) Bennyboy


Bennyboy
őstag

nem igazán értem azokat akik sírnak. Ha tényleg ingyenes lesz akkor mit lehet veszíteni? Ha nem érdekel a br akkor meg játssz mással. Én kíváncsian várom mi is lesz ez pontosan.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#41) wjbhbdux válasza .LnB (#38) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Dota 2 épp visszaelőzte a PUBG-t :DDD (igaz, hogy részben az Auto Chess mod miatt, ami nem annyira Moba)

/s

(#42) Zedz válasza .LnB (#38) üzenetére


Zedz
addikt

Current 200k LoL es 171k DOTA nezovel nekem nem ugy tunik. :F

(#43) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már hivatalos, első részletek ma 17:00-kor kezdőd Streamben. [link]

Live-Die-Respawn

(#44) oriic válasza oriic (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hivatalos screenshotok:

Live-Die-Respawn

(#45) wjbhbdux válasza oriic (#44) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mindig is fortnite karakterekkel akartam titanfallozni.

/s

(#46) VágniValó válasza oriic (#43) üzenetére


VágniValó
addikt

Nézős, köszi!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#47) Zedz válasza oriic (#44) üzenetére


Zedz
addikt

Kill it, kill it with fire. :( :( :(

(#48) .LnB válasza oriic (#43) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem úgy volt, hogy ma meg is jelenik?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) ribizly válasza .LnB (#48) üzenetére


ribizly
veterán

Mikor jelent meg itthoni idő szerint délelőtt bármi is azon az adott napon?
Gondolom ahogy szokott majd 19h CEST lesz belőle.
Itt van még info:
[link]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#50) oriic válasza .LnB (#48) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi a hivatalos hogy ma lesz két stream is. Egy 5kor, egy meg 8kor. Utobbinál állítólag már játszható lesz.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.