Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lev258


lev258
veterán

Épp az elmúlt hetekben gondoltam rá, hogy jó lenne elmélyülni benne, pár animációt készíteni.
Nagyon örülök neki és köszönöm a közösség munkáját! :R

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#2) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Csatlakozom az előttem szólóhoz, köszönjük a szerzőnek és a közösségnek!

(#3) pumpa007


pumpa007
tag

Köszönjük a készítőknek! :C

(#4) Auratech


Auratech
őstag

Nagy köszönet a készítőknek!

A suliban, ahol garázdálkodom, a tavaly kapott új gépekre mind felraktam a Blendert. Az oka elsősorban, hogy láthassanak egy teljes értékű (ingyenes) 3D produkciós eszközt. Megnyithassanak modelleket, próbálkozzanak. A könyvvel kicsit közeledtünk ahhoz, hogy nekifogjon egy-két vállalkozó kedvű grafikus növendékünk, akik Adobe oldalon már járatosak.
Próbáltam csinálni egy facebookos promót, ami a Könyvvel, letölthetőségével, példafilmekkel a progi oldalával, egy felületen mutatkozik. Azonban látványos beágyazható tartalmat egy postban nem tudtam összekattintani. De azért megoldottam..

Auratech Field Recording

(#5) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Köszönet a szerzőnek.

(#6) no1r


no1r
őstag

köszönet, egy két dolgot csináltam már Blenderben, de azért van még mit tanulnom.
és ahogy látom, kiterjed az anyag rendesen a szimulációkra, film intergrálásra is, amire kifejezetten szükségem lesz :R

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#7) DrojDtroll válasza no1r (#6) üzenetére


DrojDtroll
addikt

ha majd van valami megosztható kész anyag dobd be ide

én kíváncsi volnék rá.

(#8) #95590400


#95590400
törölt tag

szép név: Kisantal Tibor Blender (tudom, de akkor is)

(#9) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Húúúúú, pont a napokban akartam ismét erőt venni magamon, hogy megdolgozzam a Blendert (1-2 éve már próbáltam, de hamar feladtam). Mert azért lássuk be, az online dokumentációból megtanulni kezelni, nem egy mulatságos dolog. De ez a könyv most nagyon fellelkesített. :C Köszönjük szépen! :R

(#10) Sipike19


Sipike19
tag

Köszönjöm szépen!

Én nem tudtam róla, hogy ilyen létezik, nagy segítség volt. :R

Sipi

(#11) hallador


hallador
addikt

De szuper, köszönjük szépen. Éljen sokáig az FSF.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.