Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) derapo


derapo
tag

Jó írás. Sokról még nem is hallottam. De nem is szoktam online jáccni mert én játszom a agyaggalbot.:)

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#2) doc


doc
nagyúr

nem mondod komolyan hogy kihagytad a (szerintem) legjobbat, az Enemy Territoryt :Y

(#3) valaki654


valaki654
tag

A Q3 az elég jó volt anno, csak manapság már eléggé kihalóban van.

(#4) ViZion válasza doc (#2) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Ebből kimaradt, külön poszt lett volna a Q Live-val, azt végül ide beraktam, azt meg vmiért kihagytam, uhh... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) doc válasza ViZion (#4) üzenetére


doc
nagyúr

meger az egy sajat postot is akar :DDD
most eszembe jutott milyen regen jatszottam utoljara, megint fel kene nezni
mondjuk az Urban Terrort is hanyagolom jo ideje, bar annyit nem jatszottam vele soha mint az ET-val

(#6) sto1911


sto1911
veterán

Koszonom a linkelest, keep up the good work! HF & GL :)

Hadd ragadjam meg az alkalmat egy kis reklamra: a Facebookon alakult egy magyar Quake Live csoport, a tagok skillje a full kezdotol a verprofiig terjed, frageket, infokat osztunk emg egymassal, akinek van kedve, csatlakozzon!

Ha nem birja el a forum a linket, akkor moderalhato!

[ Szerkesztve ]

(#7) PCrevRM válasza derapo (#1) üzenetére


PCrevRM
tag

Dettó. :DDD Pl. Crysis 2 demóban azt az acsit sikerült megszereznem, hogy "legtöbb időt levegőben töltő tag", illetve "legtöbbször levegőben lelőtt tag",mert állandóan ugráltam, meg megálltam gyönyörködni. :DDD

We are Outcast Consensus 1

(#8) energy_


energy_
senior tag

ET-nél nincs jobb,nagyon kivan találva az egész,kéne rá egy graf fejlesztés és hibátlan lenne a true combat már nem az igazi :D

(#9) GERIlla83


GERIlla83
tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy a QuakeLive-ba hogyan lehet konzolba beírható beállításokat eszközölni? Pl.: cg_zoomfov, cg_fov, m_pitch meg ilyesmiket. Előre is köszi a segítséget.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#10) sto1911 válasza GERIlla83 (#9) üzenetére


sto1911
veterán

Itt a parancslista.
Konzolt lehuzod a CTRL + ALT + 0 gombbal, aztan beirod amit kell.

(#11) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

A W:ET még mindig a legjobb hangulatú FPS amivel valaha játszottam. Azt az elképesztő taktikázást ami kell a győzelemhez, átvihetnék máshova is. :R :R
Kár, hogy már halott az összes ETPro szerver :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#12) Butcher-HUN válasza Tomi_Sci (#11) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

" Quakerek voltunk vadak és jók cheaterek közt és ártatlanok Quakerek voltunk s marad egy jel amit futtatunk ha Quakezni kell" Quake Live Forever. Aki akar velem játszani Duel-t az |-> butcher_hun <-| néven meg talál! Vegyen fel és tolunk egy két meccset.

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#13) doc válasza Tomi_Sci (#11) üzenetére


doc
nagyúr

nem is tudtam hogy ennyi ET rajongo van meg, azt hittem csak en vagyok valami ritka allatfajta :D

(#14) ViZion válasza Butcher-HUN (#12) üzenetére


ViZion
félisten

:R :R :R

Quake Wars-al sokat játszom, azé' az más mint a régi Quake... de már ráférne a szériára egy új, rendes multis PC játék (nem valami konzolról-portolt bughalmaz).
Azt mondták Q4 nem volt sikeres, háát nem tudom, nekem pl. tetszett, akár lehetne Q5 abból is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) Butcher-HUN válasza ViZion (#14) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Quake 4-et 2006-tól toltam kemény 2,5 évet. Klánban Warriros Of Darkness ( WOD ) ' Duel '-re specializálódva. Aztán ahogy jött a Quake Live kihaltak a Q4-es szerverek én is csak néha fannolni járok fel egy két haver miatt. Quake Live-ot Clanbase-en és beugrós vagyok a Team GIGABYTE klán ba. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#16) -volume+


-volume+
csendes tag

Nekem nem talál szervert az Urban Terror!! :(

(#17) ViZion válasza -volume+ (#16) üzenetére


ViZion
félisten

Az elmúlt napokban szórakozik vmiért... Ne töröld le, próbáld később.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) energy_ válasza Tomi_Sci (#11) üzenetére


energy_
senior tag

2.5ön van még jó magyar fun szerver :D

szerk:etpro lehet hallot de a játék nem igazán :D itt érdemes meccseket nézegetni sokat lehet tanulni :D (ati a kedvencem :)) :D )

[ Szerkesztve ]

(#19) szőröscica


szőröscica
addikt

amerikas army 3?

(#20) Tomi_Sci válasza energy_ (#18) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

2.5? Az aztán régen volt :D Majd benézek.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#21) GERIlla83 válasza sto1911 (#10) üzenetére


GERIlla83
tag

Köszönöm :R

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#22) -volkovy-


-volkovy-
tag

csakis quakelive

quake3, a 99 őszi első béta óta :)

Lelkem odvában megdöglött a bagoly.

(#23) ViZion válasza szőröscica (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Próbálok vmi rendszert vinni a dologba, az első rész volt az egyszerűeké, ez a Q klón, a következők a Wolf:ET és a TCE, utána két rész a fizetős extrákat kínáló ingyeneseké...
Lesz még egy "fura játék gyűjtemény" is a végére, illetve egy összefoglaló táblázat, már írogatom :)
Az első rész végén van egy lista, h kb. mik lesznek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) ATI válasza -volkovy- (#22) üzenetére


ATI
senior tag

Az első teszt verzió 1999 május 11-én jelent meg Q3Test néven. :) 2 pályával, DM7 és DM17 korai verzióival, illetve a visor modellel.

Mekkora volt már! :D

[ Szerkesztve ]

(#25) ATI


ATI
senior tag

2 quaker beszélget:
- Te, mennyi az idő?
- Mér', te nem számolod?!

:D

(#26) ViZion válasza ATI (#25) üzenetére


ViZion
félisten

OMG! :O :R :W
Büntetésed:
Chuck Norris símán elver bárkit Duel-ben. Még a warm-up alatt...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27) Phvhun


Phvhun
őstag

Warsow is q3-as, és kimaradt a d3fr4g.

Szerk: ET 4ever ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) ViZion válasza Phvhun (#27) üzenetére


ViZion
félisten

"War§ow’s 3D OpenGL game engine is based on QFusion which is an enhanced version of the original Quake II engine." [link]

A másikat nem ismerem, linket tudsz dobni kérlek? A Q3 motoros játékok között nincs felsorolva, mondjuk attól még lehet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) -volkovy- válasza ATI (#24) üzenetére


-volkovy-
tag

:R
Öregszem, szenilisedem.
Arra emlékszem, hogy 333@375 Celeronon, TNT2M64-el óriási élmény volt.
Azt' máig ezt nyomom :)

Lelkem odvában megdöglött a bagoly.

(#30) Phvhun válasza ViZion (#28) üzenetére


Phvhun
őstag

Akkor ezt benéztem :D

d3fr4g
Ez mondjuk inkább egy mod, de teljesen más a lényege, mint az alap játéknak, szóval nem teljesen fail amit irtam. :D

Szerk: Vidi róla

[ Szerkesztve ]

(#31) zoltanz válasza valaki654 (#3) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kihalóban? :Y
Mondjuk én nem böngészőben játszom, de nagyon sok szeró van, és sokan is vannak.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Én a betatest-től kezdve 10 éven keresztül a Q3 rabja voltam. :) A LAN-partyk, a netes versenyek, az első origi játékom, és a kb 5 év fejlesztés, mire megvolt a fix 125 FPS, rengeteg új ismerős.... és még sorolhatnám mennyi élményem fűződik hozzá. Jó rá emlékezni, örülök, hogy újra eszembe juttatta ez a kis cikk.

A modok között még megemlítenék egy kevésbé ismertet: a jailbreak-et. (war of prisoners)
Elég kevesen játszottak az ismerőseim közül ilyet, mert mindenki a "versenymapokat" tolta. :) Viszont a koleszban sikerült rá néha összeszedni 2 csapatot 1-1 funra.

"Jailbreak is a Teamplay MOD for Quake 3 Arena. A game of jailbreak consists of two teams, Blue and Red. When killed, you are transported to the enemies jail. While in jail, fellow teammates can free you by hitting the release trigger, or you can work together and use an escape hole located inside of the jail to gain your freedom."

Röviden: 2 csapat, mindkettőnek van egy börtöne a bázisán. Ha vki lelő, bekerülsz az ellenfél börtönébe. Addig megy egy kör, amíg a csapat minden tagja a börtönbe kerül. Számomra vicces kivégzéssel megsemmisül a csapat.
Természetesen van lehetőség a börtönt kívülről is nyitni, illetve a börtönben lévő csapattársak egymás nyakába állva egyet kijuttathatnak, aki persze ki tudja már őket szabadítani.

Köszi a cikket, jó volt kicsit nosztalgiázni. ;) :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#33) arkades válasza valaki654 (#3) üzenetére


arkades
aktív tag

Én a mai napig szeretem azt a játékot, nagyon jól sikerült.

Каждый дрочит как он хочет.

(#34) Chaser


Chaser
titán

Jó volt egy kicsit nosztalgiázni :)) A Q3-at mai napig tolom, ha esetleg lenne kedve hentelősdit játszani írjon pm-et:) free4all DM, excessive railgun mindig jöhet:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) Synthwave válasza valaki654 (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ma is a csúcs. ;)

DeFRaG for eternity.

PCrevRM: Crysis 2 multi-demo--->dettó. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ingyenes coop-os gameról tud valaki?

Aurea mediocritas

(#37) doc válasza AXisBOLD (#36) üzenetére


doc
nagyúr

ET :)

(#38) AXisBOLD válasza doc (#37) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Wolfenstein: Enemy Territory?

az nem csak online multi?

Aurea mediocritas

(#39) doc válasza AXisBOLD (#38) üzenetére


doc
nagyúr

egy cooperativ jatek nyilvan online multiplayer, kulonben nehez lenne coopban :F

(#40) ViZion válasza AXisBOLD (#36) üzenetére


ViZion
félisten

Szia! Wolf:ET valóban co-op, de másik embercsoport ellen. Mondjuk lehet botok ellen is tolni, de az nem olyan. Erről a következő részben lesz szó.

Utána is nézzél vissza Logoutra, mert lesz két rész azokról a kliensekről, ahol a játék ingyenes, de némi creditért extrákkal lehet felturbózni a karaktered... ezek között vannak co-op missionokat tartalmazó játékok, ahol NPC-k ellen lehet hentelni csapatban.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#41) ballington


ballington
addikt

a végén azt hittem, az ET-t nem is említed, pedig a legjobb szvsz. ja és 2003-ban az év multiplayer játéka
még mindig tolom
várom a folytatást

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#42) ballington válasza Tomi_Sci (#11) üzenetére


ballington
addikt

gyere noquarterre ;)

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#43) zso73


zso73
veterán

Jó kis leírás! Grat.
DE szerintem a legjobb kimaradt. A Battlefield Heroes. Ez volt az úttörő az online játékok terén. Szuper játékélmény, rajzfilm grafika, és jó hangulat.........

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#44) ViZion válasza zso73 (#43) üzenetére


ViZion
félisten

A BF Heroes még később lesz, a fizetős extrás 2. részben, mivel ott a helye sajnos...
Valóban nagyon jó kis móka!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Urban Terrort nagyon tudom ajánlani, főleg a LowGrav szervereket, hihetetlen pörgős a játékmenet.

https://www.coreinfinity.tech

(#46) Reag3nS válasza sto1911 (#6) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Nincs ott egy vérprofi sem :D

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#47) Findzs


Findzs
addikt

jó bemutató köszi

mai napig kedvenc a quake3 (mostanában a live)

jöhetne egy quake 5 hasonló pörgős játékmenettel bizonyos helyeken szétlőhető pályákkal
sokszor jó lenne a rengeteg camper alól kilőni a talajt :)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#48) AXisBOLD válasza ViZion (#40) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi

(#39) doc: attól még hogy valami multi nem coop. ahogy ViZion irta "de másik embercsoport ellen". nálam ez nem coop(legalábbis amiben 2 csapat egymást öli), olyanra gondoltam mint pl a Borderlands, vagy L4D1-2 ahol egy történetet, vagy feladatokat visztek végig együtt.

pl COD4-ben sincs coop hiába multi, csak a MW2-ben ill. BO-ban.

szerk: de kipróbálom az ET-t és kiderül, hogy megfelel-e nekem :)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#49) doc válasza AXisBOLD (#48) üzenetére


doc
nagyúr

ha feltetel hogy az 'ellenseg' ne human legyen, akkor probald ki botok ellen, a tortenet illetve feladat az ET-ben tokeletesen megvan (gyakorlatilag errol szol maga a jatek), a kedvencemben pl. a szovetsegeseknek egy tankot kell eljuttatni egy adott pontra (ehhez hidat epiteni, egy alagutrendszeren keresztul atmenni, stb), es ott bejutva az erodbe egy uzemanyagtartalyt felrobbantani, a nemetek meg (mivelhogy ovek a tartaly) ezt probaljak megakadalyozni
vannak hadjaratok is, amikor tobb, egymashoz kapcsolodo palyat kell egymas utan megcsinalni
ha az egyik oldalt csak jatekosok, a masikat csak botok viszik, akkor az siman egy coop jatek :)

raadasul mivel tobbfele szerep van (medic, mernok, mesterlovesz, nehezfegyveres katona), es kozuluk nehany (leginkabb a mernok) elengedhetetlen, kell az osszedolgozas is, szoval igazi csapatjatek

[ Szerkesztve ]

(#50) -volkovy- válasza Findzs (#47) üzenetére


-volkovy-
tag

Campert a legkönnyebb leszedni. :)

Lelkem odvában megdöglött a bagoly.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.