Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nekem nem sikerül kulcsot kérni hozzá mindig hibát dob, kár, mert jó lett volna.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ezt a szöveget kapom mindig a regisztrációs adatlak kitöltése után. :O

Uncompleted License Key request

Error! Your sign up can not be completed due to We're sorry. We are experiencing technical difficulties. Please try again later.. You can try re-registering the product with an alternative email address. For other issues with Log In, please refer to our Login Help page Happy travels, Google Earth Team

In case you have not downloaded and installed Google Earth Pro, you may download it from here:

Download Google Earth Pro for Windows or Mac

Want to get started with some interesting locations fellow Google Earth users have found? Check out our Google Earth Community Bulletin Board

Return to Support Portal Home

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) Greenebola válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Greenebola
senior tag

Tegnap regisztráltam, meg is jött egyből a kulcs.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#4) b.


b.
félisten

Nekem is hibát ír ki :( :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) b. válasza b. (#4) üzenetére


b.
félisten

És másodszorra sikerült ! szuper :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) zsolt501 válasza b. (#5) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hogy sikerült?
Mi volt a trükk?
Csak mert nekem továbbra sem akarja.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7) b. válasza zsolt501 (#6) üzenetére


b.
félisten

Igazából nem tudom, lehet hogy csak túlterhelt vagy pedig annyi , hogy másodszorra nem adtam meg semmiféle munkahelyet és beosztást, hanem beírtam hogy nincs.. . vagy simán szerencsém volt. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) #41133696


#41133696
törölt tag

Ezt mindjárt én is kipróbálom, illetve igénylem, egyelőre mondjuk csak a Windows 7-es rendszeren. Remélem nem kell sokat várnik a kulcsra :)

(#9) b. válasza #41133696 (#8) üzenetére


b.
félisten

Nekem azonnal jött az email :C

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) zsolt501 válasza b. (#7) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nagy nehezen nekem is össze jött, de 1 alkalmazottal nem akarta elfogadni :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) #41133696 válasza b. (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos nekem sem küldte ki, de annyira nem hoz lázba, hogy próbálgassam :)

(#12) winhate


winhate
őstag

Nem hinném hogy ez is csak kedvességből lett ingyenes.
Főleg egy ilyen cégnél .

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#13) Karcsi1001


Karcsi1001
tag

Elsőre nekem sem sikerült, aztán másodszorra már igen.
De csak miután letöltöttem, és installáltam az új Pro változatot!

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#14) Gerzsi


Gerzsi
tag

A Google föld miben jobb mint a térkép szolgáltatása ?

(#15) David3


David3
őstag

Érdekes, Gmail-es fiókkal nekem se akart regisztrálni, még többszöri próbálkozásra se lett jó, de az indamail-es e-mail-emet egyből elfogadta. És tényleg működik!

(#16) winhate válasza Gerzsi (#14) üzenetére


winhate
őstag

Mindenben!

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#17) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Akinek GMailes fiókra nem jött meg az megnézte az elsődleges mappán kívül is, mert nekem elsőre megjött, de a "frissítések" mappába rakta be a GMail.

Feel Good Inc.

(#18) Gerzsi válasza winhate (#16) üzenetére


Gerzsi
tag

Mondj egy párat :)

(#19) dredbiro


dredbiro
senior tag

Köszi,regisztráció után egyből megjött az email,benne a leírással, licensz kulccsal :R

Good hunting,STALKER !

(#20) plesotamas


plesotamas
tag

Nekem egyből sikerült.

(#21) gabro0 válasza b. (#7) üzenetére


gabro0
őstag

És a telefonszámhoz? :F Nem szeretném itt is megadni, ha nem muszáj.

(#22) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Átlag felhasználó miben érezhet változást?

(#23) b. válasza gabro0 (#21) üzenetére


b.
félisten

Én valami cégest adtam meg, de szerintem semmi jelentősége nincs.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) winhate válasza Gerzsi (#18) üzenetére


winhate
őstag

Mármint a web képest ?

Sokkal fejlettebb,gyorsabb.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#25) pusszycat válasza winhate (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom véletlen, de egyből sikerült. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#26) winhate válasza winhate (#24) üzenetére


winhate
őstag

Huhh seggreültem ... aztak*rva mekkorát fejlődött az évek alatt.

3d nagyon komoly lett.
Érdemes felrakni és kipróbálni.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#27) Feketelaszlo válasza Gerzsi (#14) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A Google Maps egy webes felületű utcatérkép, a Google Earth meg egy külön térképészeti szoftver. Vannak benne csillagászati térképek, élő időjárás, archív műholdképek, vízrajzi térképek, útvonal domborzati profiljának meghatározása, integrálva van egy csomó extra szolgáltatás: Panoramio, Wiki, NatGeo, WWF geotaggelt fotók és cikkek. Váltható OpenGL és DirectX megjelenítés. Most csak ez a néhány jutott eszembe, ami nekem pl. gyakorlatban is hasznos. A Pro mondjuk - ahogy a cikk is írja - tényleg csak hivatásosoknak érte meg eddig is, nem sokan fogják eztán sem használni az extra tudást. Viszont legalább nem lesz fent warez oldalakon - mert inkább ez lehetett a Google célja az ingyenessé tétellel.

(#28) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Gmailos címmel nem ment a reg, outlook-kal igen. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29) Pompi válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megnézted az elsődleges mappán kívül a többit is? Nekem kapásból megjött csak nem az elsődleges gmail mappába.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#30) Gerzsi válasza Feketelaszlo (#27) üzenetére


Gerzsi
tag

Köszönöm, kifogom próbálni

[ Szerkesztve ]

(#31) draco31


draco31
veterán

2-3 éve nem használtam már, kipróbálom majd mit fejlődött., :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#32) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

SimCity IRL? ;] Legalábbis a demográfiai adatok, meg egyebek miatt.
Csak ehhez nem kell Origin. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#33) zoo8800


zoo8800
veterán

Hmm érdekes, mintha bizonyos adatokkal nem akarná elfogadni a regisztrációt... ;]
Sokadjára azért sikerült.

rip and tear, until it is done

(#34) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én ennek örülök, még ha majd valami reklám vagy akármi lesz is benne.

És szerintem csak túlterhelt lehet a rendszer, mert nekem csupa olyan adattal fogadta el a a regisztrációt, amiről itt többen írták, hogy nem ment.

Igaz nem elsőre, de csak a visszára és a regisztrálásra kattintgattam. Negyedjére sikerült.

(#35) nbg


nbg
senior tag

Sign up is no longer required for Google Earth Pro. Click here to download Earth Pro, then sign in using your email address and the License Key GEPFREE.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#36) zulu_mester


zulu_mester
tag

Company name meg Job részhez mit kell írni?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#37) pusszycat válasza zulu_mester (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ahol és amit dolgozol.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#38) zulu_mester válasza pusszycat (#37) üzenetére


zulu_mester
tag

Pl. hogyha rendszergazdaként dolgozom egy suliban, akkor a suli pontos nevét is be kell írni vagy egyszerűen csak azt kell beírni hogy iskola?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#39) pusszycat válasza zulu_mester (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem fogja senki ellenőrizni, valamit írni kell mert ki van csillagozva.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#40) zulu_mester válasza pusszycat (#39) üzenetére


zulu_mester
tag

Tudom, hogy ki kell tölteni és már meg is van :) Am bocs a sok értetlenkedésért és kösz a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"Te is fiam Bluethooth!"

(#41) tntmax


tntmax
aktív tag

Félelmetes milyen részletes már ez is.. milyen lehet amit a halandók szeme még nem láthat.
Első blikkre mondom egész pofás.. aztán ahogy zoomoltam úgy ereszkedett az állam is mintha csak rolóval engednék le.. aztán azon kaptam magam hogy már fél órája barangolok.. ehez már csak egy GTA map konverter kellene és lehetne csapatni.. hazai pályán!

(#42) tntmax


tntmax
aktív tag

Micsoda véletlen hogy Buda bizonyos részei valamiért nem elérhetők 3D-ben és a 2D-s rajzolat is el van mosva... tiszta X akták. :)

(#43) zsolt501 válasza tntmax (#42) üzenetére


zsolt501
nagyúr

na vajon miért... :U

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.