Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Miért erőtetik még mindig ezt a felhőt ezek után:

http://www.computing.co.uk/ctg/news/2344633/leaked-nsa-document-shows-microsoft-co-operation-over-prism

A Microsoft simán kiadta a felhasználói adatait az NSA-nak; ami gazdasági kémkedést is folytat; tehát azok a cégek amik nekik adják az adataikat önmagukkal tolnak ki.

A dokumentum azonosítója: (TS//SI//NF) SSO HIGHLIGHT - Microsoft Skydrive Collection Now Part of PRISM Standard Stored Communications Collection. Dátum: 2013-03-08

A Outlookkal kapcsolatban is van dokumentum a blogomon. Ezek a Snowden kiszivárogtatásai.

Ráasásul míg mondjuk a Yahoo! perelt a dolog miatt, a Twitter pedig tényleg ellenállt(bizonyos mértékig) a Microsoft a dokumentumok szerint kifejezetten együttműködő volt. Ezek után fontos dolgokat senki se töltsön fel a felhőbe. Meg egyáltalán azt is meg kell fontolni mit kötünk netre. Főleg ha Windows 10-et használunk.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) Döglött Róka válasza gabor7th (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Valaki lője már le!:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) Béééla válasza gabor7th (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Mert iszonyat pénzük áll benne és érdekükben áll, hogy a Zenberek ki is használják, és igénybe vegyék a szolgáltatásaikat.
Inkább az ingyenes oktatásnak kéne örülni. Biztos van benne olyan is, ami nem Azure-specifikus.

Bélabá

(#4) PistiSan


PistiSan
addikt

Magyar nyelven szívesen részt vennék rajta.

(#6) szal


szal
csendes tag

Ezen az alapon feltehetnék a netre is videó formátumban akár.
De csak álmodik a nyomor.

(#7) Döglött Róka válasza PistiSan (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Magyar nyelven inkább ne tanulj semmilyen IT-val kapcsolatos témát:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) Béééla válasza PistiSan (#4) üzenetére


Béééla
őstag

Őszintén, ha nem tudsz angolul, akkor ilyen szintű informatikával ne foglalkozz. Nem egyszer volt kellemetlen, hogy magyarul tanultunk valamit az egyetemen, de a stackoverflow nem hemzseg a magyar válaszoktól.

Bélabá

(#9) kraftxld válasza PistiSan (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Irj nekik, biztos küldenek a magyar tananyag mellé két nagymellü csajt, hogy fenntartsák az érdeklödést amíg nézed a videót :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10) PistiSan


PistiSan
addikt

Köszönöm a tippeket srácok, szeretem hogy mindig személyeskedés nélkül, segítőkényen álltok a témához.

Mivel ilyen segítőkészek vagytok, legyetek szívesek ezt eljuttatni a microsofthoz.

Sziasztok, szeretnék magyar nyelvű ingyenes tananyaghoz is hozzá jutni.
Nem kell speciális anyagnak lennie, csak az érdeklődésem keltse fel az a lényeg, mint ahogy ezt tette a Microsoft TechDays Roadshow 2015-2016-os magyar nyelvű videókban is.

Bing Translate verzió, ha nincs kedvetek bajlódni a fordítással:
Hi all, I would like to also add Hungarian language training materials free of charge.
You don't have to be a special substance, only spark my interest again, just as he did at the Microsoft TechDays Roadshow in 2015-2016 Hungarian-language videos.

(#11) kraftxld válasza PistiSan (#10) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Úgy az idő kezdete óta teljesen fölösleges bármilyen IT dolgot magyarul tanulni. Az elérhető tudás max 1-2%-a érhető el így, csak magadat szívatod vele, ha nem tudsz angolul.
Bármilyen hibakódra, hibaüzenetre nagyságrendekkel több találatot fogsz kapni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12) PistiSan válasza kraftxld (#11) üzenetére


PistiSan
addikt

Bármilyen hibakódra, hibaüzenetre nagyságrendekkel több találatot fogsz kapni

Ebben igazad van, én is kb 95%-ban angolul találom meg a hibákra a választ, ettől még nem mondom azt, hogy tudok angolul, megértek sok mindent, tudok megfelelő következetéseket levonni, ha teljesen 100% ban nem is értem amit olvasok akkor is megértem a hibát és megcsinálom. Viszont angolul beszélő olyan szakmai anyagot amivel még nem foglalkoztam nem értem meg fele olyan mélységben sem, mint ha magyarul hallanám.

(#13) Döglött Róka válasza PistiSan (#12) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezért kell megtanulni angolul... Egyébként senki nem személyeskedett.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.