Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) DummyBoy válasza vhw (#11) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nem, már nem.

Az Xbox-os verziót úgy kell elképzleni mint a PC-set a megjelenés után. folyamatosan jönnek ki újabb és újabb javítások.

Az elején pl: nem volt crew, goldért volt a prémium lőszer, stb. Kevesebb pálya, kevesebb tank. Szépen ahogy haladnak vele előre, úgy változik minden.

Ami jelentős különbség a PC-shez képest, az a fejlesztések menete, ugyanis itt nem minden alkatrészt kell külön kifejleszteni, hanem "csomagok" vannak. Ez egy szempontból azok száját tömné be, akik a történelmi hűséget helyezik előtérbe ... (lol) viszont cserébe lassabb miatta kicsit a fejlesztés, valamint előfordulhat olyan, hogy nem lehet "kimaxolni" egy tankot. (pl: A legjobb ágyú nem a legjobb motorral szerelt csomagban van...)

Ennek ellenére meglepően jókat lehet csatázni, valahogy kevésbé tűnik bughalmaznak mint a PC-s.

@.mf: Nos ... izé :) Van abban valami amit mondasz, de én a PC-s béta elején kezdtem a WoT-ot, és eddig kb. 3-szor adtam fel ...

Azért ahhoz a roppant komoly összetettséghez tegyük azt is hozzá, hogy ha ismered a tankokat, erős és gyenge pontjukat, szögeiket, a pontosságot, átütést és töltési időt, majd meglátod az enemyt, szépen végigszámolsz mindent, és lősz akkor bizony jön a randomisten ... Ugyanis ezek után vagy eltalálod, vagy nem, vagy átütöd, vagy nem, vagy sebzed, vagy nem, vagy kritikus sebzés, vagy nem ... (És akkor még az összeesküvéselméleteket nem is mondom ...)

Én imádom a tankokat, szeretem a WoT-ot is, minden hibája ellenére, de a WoT a világ legnagyobb és legdrágább véletlenszámgenerátora. Csak rittynetettek hozzá egy csecse UI-t.

És hogy ne csak a levegőbe beszéljek: 2 példa, mindkét oldalról egy.

- Először akkor töröltem le a WoT-ot, mikor ISU152 BL10-el 3!!!! azaz háromszor lőttem oldalba egy Hummelt (Ami akkor csak T5 volt ...) 50-100 méter távolságból, derékszögből ... Ebből 2 lepattant, 1 pedig "didnátgótrú", mire észrevett, rámfordult, és kipukkantott.

- T50/2 scouttal klánmeccsen 5!!! azaz öt enemy IS7 találat után 100% HP-val foglaltam be az enemy bázist. TS-en azon röhögtünk vajon mit anyázhatnak szegények.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.