Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nem egy PS+,de azért jó kezdeményezés :K
Ez is folyamatos lesz,vagy csak X ideig kapják a játékokat?

[ Szerkesztve ]

(#2) danikollar


danikollar
őstag

A legjobb rész. :R

(#3) Jeanne d'Arc válasza danikollar (#2) üzenetére

Pontosan! :) Amik megjelentek azóta, egyik sem olyan jó mint a 2. rész.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Ezzel szerintem az a baj ,hogy a legtöbb ember már játszott az ac2-vel ..Nem hiszem, hogy sokan rákapnának

halahala

(#5) Firkavadasz


Firkavadasz
tag

Azt hittem PC-re is :( Legjobb rész szerintem, nincs túlbonyolítva, mint ezek az újak :( :W

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#6) Mukorka válasza Firkavadasz (#5) üzenetére


Mukorka
addikt

Az újakban pont hogy minden kőegyszerű, már rendesen harcolni se kell csak iránygombokat nyomkodni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7) Zedz válasza Firkavadasz (#5) üzenetére


Zedz
addikt

PC-re mindig is ingyenes volt ;]

ON: Kár hogy PC-re nincsenek ekkora akciók. :( Mondjuk Steamen szoktak elég jó leárazások lenni.

(#8) Ps Vita válasza Zedz (#7) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha fizetős lenne a Steam ott is lennének ingyenes játékok :)

(#9) Sundesz


Sundesz
őstag

Ezt múltkor vettem meg 500 Ft-ért a LIVE akcióban, tényleg jó rész.

Zedz: Mint pl.most van a Steam Summer Sale.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#10) danikollar válasza Sundesz (#9) üzenetére


danikollar
őstag

Tíz dollár a Mortal Kombat is most GOD-ban.

[ Szerkesztve ]

(#11) mephi666 válasza danikollar (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

gold-os akciós ára pedig 990huf :) azért ennyiért elég bestbuy (2 hete meg többek közt a max payne3 volt 990huf, crysis 495huf, orange box 495huf és még volt pár hasonló)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) a.sebi


a.sebi
őstag

nekem 5 napja lejart az egy ev...most a tom raiderhez kapott live 14 napossal nem tudom letolteni.....ez nem szamit goldnak?

(#13) mephi666 válasza a.sebi (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos nem: az trial (úgy, mint pl a 2napos, stb) ...ami goldnak számít az az 1/3/12/stb hónap

...én úgy jártam, hogy júni végén járt le a goldom, amit nem lehetett meghosszabbítani a szintén tr-höz kapott 14napossal... felhasználtam a 14napost, de mivel nem számított goldnak, vettem akciósan 3hónapost 3750-ért, de ezt sem a trial időtartamához írta hozzá... a trial+rendes gold sehogy nem vonható össze és teljesen más téma a kettő (triallal multizhatsz és annyi: semmi akció nem érvényes rá)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) a.sebi válasza mephi666 (#13) üzenetére


a.sebi
őstag

Az szopás... pont most jár le amikor nincs pénzem....ilyen egy honaposat meg nem veszek...megvarom míg lesz guba az évesre....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.