Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Pff, jó tudni, hogy évekig ez a rendszer volt :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

"Ennek oka eredetileg az volt, hogy minél hibamentesebb játékokkal készüljenek XBLA-ra a fejlesztők, hisz ha bug-os egy játék, akkor jogosan mérges és csalódott a vásárló."

És ez igaz a konzolra, a win-re, mindenre pont ugyan így.

(#3) #85552128 válasza #06658560 (#2) üzenetére


#85552128
törölt tag

Tökmindegy hogy mi volt az oka, az eredménye az lett, hogy rengeteg játékhoz pont emiatt nem adtak ki több patchet és ez a többi platformra is kihatott.
Minden programban lesz hiba, ezt a Microsoft tudhatná legjobban a havi több száz megás Windows/Office frissítésekből.

[ Szerkesztve ]

(#4) pylon


pylon
tag

Schafer egy interjúban azt mondta $40 000 került a kötelező ellenőrzés

mondjuk ezek után nem meglepő, hogy az AVP (2010) 4 konzolos patch után nem volt több javítás kiadva

bár ott többes számban beszél a rendszerekről Én úgy tudom (és több helyen csak XBL van megemlítve), hogy más konzolos platformnál jelentősen olcsóbb a procedúra

[ Szerkesztve ]

(#5) MasterMark válasza Mister_X (#1) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként logikus, hogy fizetni kell azért, hogy az MS emberei átnézzék a dolgokat. De hogy ennyit, az kicsit gáz. :DDD

Switch Tax

(#6) mephi666 válasza MasterMark (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

bizonyos helyeken megkérik jól a munkadíjat: munkatárs most csináltatta a gépét (hétfőn diagnosztizáltam, hogy 90% az alaplaphalál), vitte szervizbe nagy lendülettel: géptakarítás 1500+áfa... lap+csere (am2-es... szerintem 10körül volt a deszka) 16ezer... win reinstall 6ezer :DDD egyik művelet sem különösebben megterhelő...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Ygg válasza mephi666 (#6) üzenetére


Ygg
senior tag

Ha mindezt rendesen, számlával, leadózva végezték, és valóban profi munkát végeztek, nem
kókler kontár gányolást, akkor nem sok.

(#8) mephi666 válasza Ygg (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

értem én, de ha valaki kicsit ért hozzá és nem lusta, akkor durván egy 10ezrest megspórol alig 1órás melóval :) m$-nál meg drágábban mérik az időt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) vg válasza mephi666 (#8) üzenetére


vg
addikt

Te tudsz fogat tömni? Autómotort javítani? Gázcirkót javítani? Tudod, vannak akik nem értenek a Windows telepítéshez, sem a gép tisztításhoz, sem az alaplap cseréhez, aztán mégis sírva rohansz hozzájuk ha valami baj van.

(#10) mephi666 válasza vg (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

pár dolgot tudok, de ne menjünk bele, mert nem is ez a lényeg :D ...arra akartam kilyukadni, hogy a live-ra csak a m$-os arcok tudnak bármit felpakolni, épp ezért annyit kérnek, amennyit nem szégyellnek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Cobra.


Cobra.
őstag

Hogy PC-n vannak bugok, az egy dolog, mert van kb 5000 féle konfiguráció, de XBOX-nál elvileg ugyanúgy működik az összes, szóval nem mondhatja a fejlesztő, hogy nála nem jött elő. Ráadásul ugye a netes terjesztés a patchnek az MS-nek pénzbe kerül. Mondjuk az bunkóság, ha az pár ezer példányos indie játékok fejlesztőinek ugyanannyit kell fizetniük, mint a több millió példányos játékok után.

Ha valamit javítanak egy gépen, akkor szerintem a takarításért pénzt elkérni nem szép dolog, persze az ügyfél is megtehetné szervizbe adás előtt. W7/8 telepítésért meg a 6e sok, alig kell a géppel foglalkozni közben. XP-re mondjuk én is többet kérnék.

(#12) 14bene


14bene
csendes tag

nem is tudtam hogy a fejlesztőknek fűzetni kell a pech-ek ért a ms nál . :N
nem tudom mi van ms-nál de ami új fejlesztéseket be akartak hozni azokat sorba mondják vissza és az edigi úgymond bevált fejlesztéseket is megszünteti ?hüüüm :U szerintem a sony szorongatja ms-ot .

[ Szerkesztve ]

üdv.:14bene

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.