Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Ez igazán kedves tőlük, bár egy steames akció alkalmával is meg lehet 2 euróért kapni a játékot, szóval egy ilyen idős játékot már szinte ingyen adnak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) bekes.andras válasza satz18 (#1) üzenetére


bekes.andras
tag

.. ellenben a gog.com-os letöltésed oda telepíted, ahova akarod, nincs keretprogram, egyből indul.

Egy link elfért volna a cikkben...

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#3) Mardel válasza satz18 (#1) üzenetére


Mardel
őstag

Es a barhol vasarolt (steam is) Witcher 1,2 CD kulcsat ha ezen az oldalon megadjuk, akkor kapunk egy gog-os DRM mentes verziot is. [link]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#4) Mister_X válasza bekes.andras (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott van az a forrás megjelölésénél, egyből az akcióra mutat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) kriszpontaz válasza Mardel (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi az infót, pont jól jön mert van egy dobozos Witcher itthon ;).

(#6) bekes.andras válasza Mister_X (#4) üzenetére


bekes.andras
tag

... jogos, én a szöveget néztem. :)

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#7) satz18 válasza Mardel (#3) üzenetére


satz18
őstag

Köszi szépen, most így sikeresen bővítettem 2 játékkal a gog gyűjteményemet.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) alevan


alevan
őstag

Létezik, hogy már 5 éves a GoG.com? Így telne az idő?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

2.39$=dungeon keeper2+witcher :C ez így jó volt... remélem a dk2 rendesen megy win7-en, mert xp-n sokat szívtam vele

íme a polcom... ez a dk2 volt az első vásárlásom náluk, megérdemelték már ezt a 2.39$-t a sok ingyencucc után :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Mister_X válasza mephi666 (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most ennyi a DK2? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) mephi666 válasza Mister_X (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, régóta nézegettem ezt is meg a system shock2-t... most úgy gondoltam, egyiket megveszem akkor, ss2=9.99$ ...dk2 meg 2.39: hopp :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Mister_X válasza mephi666 (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs kiírva, hogy meddig marad annyi?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) mephi666 válasza Mister_X (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

nincs, de most jött a hírlevél is, hogy: "Theme Hospital, Dungeon Keeper Gold--now with Deeper Dungeons expansion, Ultima Series, Syndicate Plus--now with American Revolt mission pack, and many, 60% off"

2.39-ért rengeteg cucc: ultima-k, populous-ok, nox, simcity, lands of lore1+2 és 3 is ennyi... (ebből a 3 még 99 körül volt talán 576-ban, ott hallottam róla először)

óhbammeg, undying is 2.39$ ...vagyis ki van írva: még bő 3 nap :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Wolverine válasza Mister_X (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Hétvégi akció :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) bekes.andras válasza mephi666 (#11) üzenetére


bekes.andras
tag

... én kb. 10 éve várom már, hogy valakivel érdemben tudjak coop SS2-őt játszani! Az időközben megjelent rajongói megoldásokkal, egész pofás lett, viszont valami más a gog.com-os kiadásban, mint az eredetiben...

[ Szerkesztve ]

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#16) #65675776 válasza bekes.andras (#2) üzenetére


#65675776
törölt tag

Már jó ideje Steam alatt is választható a telepítési mappa...

(#17) bekes.andras válasza #65675776 (#16) üzenetére


bekes.andras
tag

... ez hogy jön ide? A verziója más a gog.com-os kiadásnak, valamit módosítottak rajta a régi CD-s kiadáshoz képest, nem csak a telepítőt...

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#18) #65675776 válasza bekes.andras (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Te írtad: "ellenben a gog.com-os letöltésed oda telepíted, ahova akarod"

(#19) bekes.andras válasza #65675776 (#18) üzenetére


bekes.andras
tag

... akkor félreérthető voltam. :D A DRM free állapotára utaltam, hogy keretrendszer nélkül bárhova telepíthetem a gépeim között.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#20) Czementhy


Czementhy
csendes tag

Azóta megint van egy régi ingyen játék gog-éknál: Akalabeth: World of doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.