Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) asadasad22 válasza dezz (#40) üzenetére


asadasad22
őstag

Hát, én nem tudom... Eleinte azon gondolkoztam, hogy sima legyen-e, vagy FullHD, aztán a FullHD mellett döntöttem, mert hosszútávra veszem, nem pár évre, és az egy olyan új szabvány aminél jóideig nem lesz jobb. Aztán kiderült, hogy amit kinéztem, az nem tud 24p-t (T3000-es Bravia), ezért feljebb tettem a lécet még1el és most ahogy áll, V3000 vagy D3500 lesz. Erre most meg jön egy újabb tanács tőled, hogy még az sem elég jó, mert kell a 100Hz :) Félre ne értsd, köszönöm a tanácsot, gondolom értesz hozzá, jobban mint én, csak kicsit kezd idegesítő lenni, hogy ahogy te is írtad: mindig van jobb :) Utána pedig lehet, hogy olyan jön, amin már nagyon durván jók a színek, és akkor meg arra érdemes várni. Vagy neadjisten jönnek az elérhető OLED Bravia-k, azok meg egészen biztosan durván odaverik a TFT-ket (0,01ms késedelem ugyebár, meg a színek sem kicsit durvál OLED-en, a feketéjéről nem is beszélve). Nemtom még, hogy mi lesz, először is élőben meg fogom nézni azokat amiket kinéztem és esetleg megnézek pár LED-es 100Hz-es példányt (én is kérném h tudnál mondani pár típsut ami ilyen?) és az alapján döntök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.