Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) asadasad22 válasza ody42 (#23) üzenetére


asadasad22
őstag

És ha mondjuk azt mondanám, hogy évek óta spórolok egy ilyen TV-re? A hobbim a filmnézés, ez egy hosszútávú beruházás lesz, amit legalább 10 évig nem cserélek, sokkal haszontalanabb dolgokra is el lehetne b@szni ennyi pénzt. Egyébként meg hülye nem vagyok: nem a kereskedelmi TV adásokat fogom rajta nézni amik nem is HD-ben jönnek. Alig nézek TV-t amúgy is, van 1 sorozat amit minden héten megnézek és ha esetleg van valami jó film, azt megnézem rajta, de ez sem szokott heti 1-nél többször előfordulni. HD filmeket fogok rajta leginkább nézni (x264 DVD filmeket), illetve PS3-an játszani.
De amúgy ez is full jellemző erre az országra, hogy csak annyit mondok h nálunk miért nincs ilyen, és egy HDTV-t akarok venni és máris mondják, hogy szegényke, meg milyen rossz lehet, hogy ennyiért akarok TV-t venni. Ne is törődjön senki vele, hogy ez az egyik álmom, évek óta gyűjtöm rá a pénzt, és csakis az én érdemem, hogy nagyjából sikerült összeszedni, mert ami az országon múlt, az ott húzott le és annyival, amennyivel csak lehetett. Ennél lehúzósabb, sz@rabb helyet már alig bírok elképzelni. És nem elég, hogy drágább minden, mint egy külföldi helyen, ahol 5szörösét keresi minimum mindenki, de ezek mellé itt húznak le a legjobban mindenféle adóval és itt látja az ember a legkevesebb fejlődést. Nyáron voltam kint Romániában (igen, ott, a putriban), és olyan utak voltak ott kiépítve, amiről itt álmodni sem mernénk. Nem volt kátyú, meg semmi hasonló, gyönyörű, tiszta utak voltak. Már ők ennyire lehagytak minket, pedig ez azért nem semmi. Qrvajó kis országban élünk. De itt már befejezem az offolást, csak enyhén felhúztatok az idióta beszólásaitokkal. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.