Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Végülis, egy próbát natúr megér. Ezzel sose játszottam, a PUBG-be meg csak halni járok :W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) ribizly válasza VágniValó (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Itt is gyorsan fogy el az élet. Ha van páncélod, akkor legalább nem azonnal halsz (csak fejes esetén). Egyébként legalább jól fut, szépen néz ki és megvan a CoD élmény BR formában és gyorsabban fut le egy csata, mint PUBG-ben. Inkább az a gondja, hogy gyorsan rá lehet unni, de 1-2 kör belefér időnként.
Mondjuk a ROE eléggé jól belőtte magát a mai piacra, én inkább arra terelnék embereket.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Lehet ezzel játszik neymár is. Múltkor láttam egy vidit,amiben noob-oskodott :C ;] Eléggé gagyi a grafika bf-hez képest.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Na, ezt megnézem milyen grafikailag. Gondolom 2 kör után megunom hogy állandóan meghalok.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) SwaZy1337 válasza GreatL (#4) üzenetére


SwaZy1337
tag

Rálesek majd! :D Köszi az infót! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#6) HELLAFLUSH válasza VágniValó (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

ha a Pubg nem megy akkor ez még annyira sem fog :( sokkal gyorsabb a játékmenet és grafikailag is el van maradva tőle, bár nem hordanakannyira szét a fegyverek :)

ribizly: +1 a RoE-nak.

[ Szerkesztve ]

(#7) ribizly válasza HELLAFLUSH (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Kb 0 recoil meg egy rakat szopatós kütyü + perk. Kedvencem az aim lock-os rakétavető. Nem egyszer zúztam le egyszerre több embert, csak mert nem vették észre, hogy be lettek célozva.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) VágniValó válasza HELLAFLUSH (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

2 vagy 3 pajtival szoktam tolni es mind "seniorok" hogy ugy mondjam, megszerzik a jo loot-ot amikor leesunk stb. Azert volt killem, de amikor csakugy egyszer beleptem egyedul akkor tobb is. Tul eros a banda en meg kilogok a sorbol:D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Legalább a sima multit tennék kipróbálhatóvá, bár gondolom most kezdtek csappanni az eladások és/vagy a játékosszám, azért megy ez a kis reklám.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

és mégis honnan lehet letölteni? lehet, hogy az évek kihagyása teszik, de egyszerűen nem találom, hogy mégis hogyan lehetne kipróbálni... :d

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) ribizly válasza hoffman_ (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Battle.net ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) hoffman_ válasza ribizly (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hálám üldözni fog :D :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.