Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Pár éve már ott figyel a Steam listámon... 4 órát játszottam vele... kár volt pénzt kiadnom érte... nekem unalmas...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) szupermacs válasza Puma K (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Az első ingyé' volt, nem fogott meg annyira, hogy pénzt adjak ki a második részért. L4D2 is ingyé' volt, abban sem volt valami sok órám. CS:GO-ért viszont fizettem, de szintén ez a helyzet. Nekem ez a Valve nem tud jó játékot mutatni. :B

(#3) chipesz válasza szupermacs (#2) üzenetére


chipesz
őstag

Na és a Portal? :B

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4) Bjørgersson válasza szupermacs (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem csak neked. :D CSGO-t néhány hete töröltem a fiókomból, szégyelltem, hogy megvan. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Wesder válasza szupermacs (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Portal 2 pls :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó, a Portal tényleg jó volt. Nem jutott eszembe, mintha nem Valve lenne. :D

(#7) Wesder válasza szupermacs (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Na azè' :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Praston


Praston
tag

Mondjuk ha nem lenne valami eszméletlen elcseszett a telepítője, akkor többet játszogattam volna a játékkal. Maga a játék nem rossz, főleg haverokkal, de az, hogy minden update 1 óráig tart 2 megás hotfix esetén is, mert kicsomagolja a tömörített játékot, telepíti a 2 megát, majd vissza csomagolja, na az borzalom. :(

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#9) ribizly válasza szupermacs (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Az a helyzet, hogy ezek közül 2 coop a harmadik meg competitive multi lövölde. Innentől kezdve adott (legalábbis nekem), hogy ezt haverokkal kell tolni. Úgy nagyon be tud szippantani a L4D!
Tipikusan a CS meg a Left4Dead olyan játékok, amelyeket tanulni kell, de ráadásul a L4D egyedül gyakorlatig 0 pontot ér!
A payday kicsit kakukktojás szerintem, mert az próbál kicsit még poénnal is machinálni ezért az plus pont, de ettől még nálam bőven lemarad az említett másik két játéktól.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) szupermacs válasza ribizly (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Biztos igazad van, de attól mèg nekem mind ütes, mert a haverjaim nem kockák. Egyedül tényleg rettentő unalmas mind. Idegenekkel meg ki akarja tolni...

(#11) ribizly válasza szupermacs (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Ez igaz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A szaktopik. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) macilaci78 válasza macilaci78 (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ja, és a játék, illetve majdnem az összes kiegészítője -75% akcióban van most.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.