Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Ez korrekt!

(#2) Cythyel válasza dunc (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

jaja, viszont nekem egyből az esett le, hogy pánikol az MS, drágábban adják a konzolt mint a Sony, hiába van benne a csomagban alapból a kinect, valahogy próbálják magukhoz édesgetni a még bizonytalan vásárlókat, mondván hátha azoknak is lesz hibás konzoljuk és így ingyé játék, már megéri a vásárlónak... ha nem lép valami hasonlót a Sony, lehet veszteni fognak az új generációs eladási versenyben

(#3) a.sebi válasza Cythyel (#2) üzenetére


a.sebi
őstag

Azt a budos rohadt eletebe...
Ezt ugy most nem gondoltad komolyan...
:DD :C

(#4) batai15 válasza Cythyel (#2) üzenetére


batai15
félisten

akkor is jó kezdeményezés.

[ Szerkesztve ]

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

És akik már megvették ezeket a konzollal? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) BlackSoft válasza Cythyel (#2) üzenetére


BlackSoft
addikt

"ha nem lép valami hasonlót a Sony, lehet veszteni fognak az új generációs eladási versenyben"

A Sony már rég megnyerte ezt a konzolháborút :U

(#5) [CsuCsu]: Ők hullazsákban végzik ;]

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) a.sebi válasza Cythyel (#2) üzenetére


a.sebi
őstag

Ekkora cigány hozzáállasa is csak nekünk magyaroknak van
Remèlem szar lesz a konzol me kapok forza 5 öt ingyen...
Öcsém... Ez durva, megsugom neked hogy fejlettem nyugati orszagokban, mindenki leszarja az 5 évre vasarolt konzol +100 euro felárát....

(#8) scyllafren


scyllafren
senior tag

A poén hogy Xbone-nál az eladások 1%-a hibás, PS4-nél csak 0.4%... 2 és félszeres hibaarány szerintem jelent valamit :)

(#9) batai15 válasza BlackSoft (#6) üzenetére


batai15
félisten

Miért is? :U

(#10) Cythyel válasza a.sebi (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

de igen, komolyan gondoltam, szimpla analóg logika...

(#4) batai15: tény hogy jó, örülni is fognak neki akiknek bajos a friss konzoljuk, többiek meg vagy örülnek hogy az övéké hibátlan, viszont nincs ingyen game

(#6) BlackSoft: szerintem is megnyerte, de az MS még próbálkozik, ezért is írtam azt hogy pánikolnak...

(#7) a.sebi: mért cigány hozzá állás az ha valaki csak szimpla analóg logikát követve gondolkozik és lát a tények mögé? vannak akik biztos erre fognak hajazni hogy ingyen kapjanak egy játékot még akkor is ha az pár napos garanciális ügyintézést jelent...

(#11) Tutu7030 válasza Cythyel (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Persze. Az x360-at is csak azért adták ki, hogy legyen min begyakorolni a hw hibát. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12) Cythyel válasza Tutu7030 (#11) üzenetére


Cythyel
senior tag

ezt azért kétlem XD szerencsére nekem x360 hiányában nem volt szerencsém RRoD-hez, és ps3-am sem volt sárga led hibás...

(#13) batai15


batai15
félisten

Érdekes +3 évig voltam xbox tulaj és semmi gond nem volt vele. (x360)

(#14) JanR


JanR
addikt

Akarki akarmit mond, en ezt korrektnek tartom.

(#15) Raysen623 válasza Cythyel (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Azért jó látni hogy tényként kezeled a saját baromságodat is....Az eszedbe sem jut, hogy a világ kultúráltabb felén a kereskedelem így működik, és nem csak az XO-val hanem még a cipőboltban is....Te tényleg tipikus hátulróljövős, minden szabályt megkerülni akaró magyar vagy... :W

Témához is szólva: ez az akciója MS-nek teljesen korrekt szerintem. A Sony is ezt tenné az ő helyében... :C

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Воланд válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Воланд
titán

nem, ok siman csak cserelik a hibas konzolokat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"ők kicseréltethetik a hibás készülékeiket újra, és addig is, míg várnak, kárpótlásként egy ingyen játékot választhatnak maguknak."

Hu de szupi...kap egy játékot amivel nem tud játszani :DDD

Viccet félretéve..nagyon korrektek szerintem.
Így is úgy is cserélik, és még egy kis kompenzálás is a részükről...respect :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) hommeros válasza Cythyel (#10) üzenetére


hommeros
őstag

Ez fogyasztói viselkedés mintákat igényel, nem analóg gondolkodást.

A SONY egyszerűen megoldja, nem lesz sok hibás gépe :D
Így nincs min versenyezni.

Az viszont döbbenet, az MS valamit ingyen ad.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) Cythyel válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Cythyel
senior tag

Az meg hogy baromságnak kezeled a tényeket feltáró hozzászólást, egy egyéni leírást adsz magadról...
Meg sem fordul a fejedben, hogy rengeteg amerikai ismerősöm van akik nagyon sokat meséltek az ottani emberekről és mentalitásukról, így jól tudom hogy az MS-nek ez a lépése pont azt a reakciót váltja ki az emberekből az USA-ban amit leírtam...
A hírt lehet jó és rossz oldaláról is megközelíteni, és ha nem vetted volna észre, én mind a két részről megtettem, de te csak baromságnak fogtad fel, erről ennyit...

u.i.: részemről itt vége, nincs értelme olyanokkal vitázni akik vérpistikének néznek mindenkit aki kicsit is pesszimista oldalról is meg akar közelíteni egy jónak kinéző hírt, még akkor is ha ott van benne a jó oldal is...

(#20) Mardel válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Mardel
őstag

Ez a resz kimaradt a cikkbol:

"A levélből nem derült ki, hogy csak a
hibás meghajtóval rendelkezőknek
szól-e az ajánlat, vagy mindenkinek,
az viszont biztos, hogy csak azok
vehetnek részt ebben, akik az Advance
Exchange program tagjai. Ennek lényege az, hogy egy cserekonzolt kap
a játékos, ameddig arra vár, hogy a
hibás gépét rendbe tegyék és
visszaszállítsák.”

Tehat olyan mint mobil szervizelesnel, adnak egy csere keszuleket, mig a masikat javitjak.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#21) BlackSoft válasza batai15 (#9) üzenetére


BlackSoft
addikt

Mondjuk azért:

- mert nem csak nálunk, hanem szinte mindenhol elfogytak igen gyorsan előrendelésben a PS4-ek, XBOX1-ból meg maradt mindenhol.
- mert sok magyar, és külföldi oldalon tartott közvélemény kutatásból kiderül, hogy az emberek 70%-a PS4-et rendelt elő, a maradék 30% pedig megoszlik azok közt akik X1-t rendeltek elő, vagy maradnak előző gen-nél, PC-nél.
- mert a MS leégette magát annyiszor, ahányszor csak lehetett, és hülyét csináltak magukból.
- mert a többség szerint az X1 nem épp szemrevaló design-t kapott, és 80Kg még a Kinect is a hűtőbordával, és a ventillátorral
- mert nem akarunk TV-t nézni az X1 által a TV-n

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#22) gianni85 válasza Cythyel (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Az MS szerintem mindig is korrekt volt ami a garanciát/javítást illeti. Sok személyes tapasztalattal rendelkezem.

(#21) BlackSoft
köszönjük Emese

[ Szerkesztve ]

(#23) Kroni1 válasza BlackSoft (#21) üzenetére


Kroni1
veterán

Egyébként egyet kell hogy értsek, ronda mint az állat! Bár van itthon XBOX360-unk de nem vagyok konzol fan, ám szerintem a PS4 szebb-jobb, legalábbis sokkal szimpatikusabb arra amire én akarnék használni egy konzolt ha vennék. Az MS üzletpolitikája nem szimpi nekem, de az is igaz, hogy garanciális ügyintézésben a Logitech mellett az MS az egyik legkorrektebb cég akivel valaha dolgom volt! (Gondolom a Sony se gyengébb, de azzal nincs tapasztalatom.)

[ Szerkesztve ]

(#24) batai15 válasza BlackSoft (#21) üzenetére


batai15
félisten

Aha. Értem, biztos ha te mondod, engem inkább meg a huzó cimek érdekelnek inkább.

(#25) BlackSoft válasza batai15 (#24) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jó engem ugyan nem érdekel, egyiket sem veszem, egyik sem érdekel, az sem érdekel, hogy te vagy más mit vesz, nem is foglalkozom vele, csak arra válaszoltam, amit kérdeztél.
Nem fejből mondtam a dolgokat, mert rengeteg cikket olvasok, nem csak a PH! lapjait, és nem csak már magyarokat, hanem sok külföldit is, és azokból mondtam, amit mondtam.
Mindenhol megírták elég egyértelműen azt is, hogy az MS ezúttal nagyon elcseszte a dolgokat, és minden a Sony javára megy. Sok xbox fan is a PS4 mellett döntött.

Szvsz ha azt nézzük engem mennyire érint a dolog, csak annyira, hogy elnézve az XBOX360 és PS3 exklúzív címeket, a Sony-nak sokkal jobbak voltak, szívesen végigvittem volna, főleg az utóbbi 2 nagy sikert, a Last Of US-t és a Beyond Two Souls-t (igaz pár órát volt alkalmam játszani velük). Szerintem PS4-re megint csak jobb exklúzívok fognak kijönni, bár ez olyan kinek mi tetszik dolog... Sony-nak nagyon cinematikus, drámai játékai vannak, és nekem ez tetszik. De továbbra sem tervezem, hogy nekem valaha is lesz saját konzolom, mert nem tartom szükségesnek a PC mellé néhány játék miatt.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26) Mardel válasza batai15 (#24) üzenetére


Mardel
őstag

Kotelhuzo vb? :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#27) Sirandrish válasza Mardel (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így még korrektebb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) dunc válasza BlackSoft (#25) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor te egy igazi "szakértő" vagy! Csak azt tudnám, ha nem érint miért kibickedsz itt ?! ;)

(#29) BlackSoft válasza dunc (#28) üzenetére


BlackSoft
addikt

Olvastad az első megjegyzésem? Nézd vissza légyszíves... A MS csodálatos szövegére írtam, illetve egy emberke megjegyzésére írtam azt, amivel szerintem legtöbben egyet értenek, hogy ezt a konzolháborút a PS4 nyerte az XBOX ONE-al szemben.
Ez nem kibickedés, bárki aki olvasta az összes PH!-s cikket a konzolokról, ezt hozzá tudja fűzni. Ha meg kérdeznek, akkor válaszolok, mert tudtommal az a szokás ha feltesznek egy kérdést. :U

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#30) k.zsuzska1


k.zsuzska1
csendes tag

jófejek.
hibás Xone-t veszek ! :DDD

(#31) dunc válasza BlackSoft (#29) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem mindegy melyik nyer, az első kör útán azt veszem ami jobban tetszik, kevesebb a hiba, több a nekem jobban tetsző játék! Tény, hogy jobban indult a PS4, de itt az elején kijelenteni,hogy háborút nyert badarság! Mert ez a konzolgeneráció is minimum 5 évre tervezett. A másik az, hogy PS3 vs X360 nál is a Ps t gondolták erősebbnek , de ezzel soha nem tett előnyre szert a PS3, és valahogy mint (új kiadások,egyre stabilabb hardver)hardveressen,mint szolgáltatásokba az x360 tudott vonzobb lenni! Még annyi szerintem a tűrelmetlen emberek vettek PS4 et, de nekik nem áll fenn a választás lehetősége. :))

[ Szerkesztve ]

(#32) Kroni1 válasza dunc (#28) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem tudtam hogy csak az írhat ide, aki venni is fog valamilyen konzolt, de ha így van akkor én is lelépek. Viszont ettől a tények azok tények maradnak, mégpedig hogy a PS4 már most jobban áll, és egyébként ez szerintem várható is volt..

(#33) Raysen623 válasza Cythyel (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

A hírben lehet hogy ott van a jó oldali megközelítés, azonban a Te véleményedben nem volt szerintem. Nem kötözködésként írtam amit írtam, csak olybá tűnt szándékosan ki akarsz forgatni egy fogalmat. Rengeteg amcsi ismerősöd van...hm kinek nincs? Unokatesóm Ausztráliában élt két éven át....szóval nem vagy egyedül ezzel. No offense oké? :))
A reakció jó vagy rossz oldala mindig egyes emberekben jelenik meg és nem általánosan mindenkiben...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#34) BlackSoft válasza dunc (#31) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jó persze, még van hátra idő, de egyelőre PS4-ből sokkal többet adtak el, már előrendelésben is, mint X1-ból. Tehát az első kört mindenképp nyerte.

Hogy később mi lesz, az még kiderül. Majd úgy is lesz PS4 slim meg X1-ból is lesz újított változat. PS4 sem egy álomszép dolog, de az X1 kimondottan ronda, és sokan megemlítik a súlyát, ami nem épp olyan, hogy átviszed a haverokhoz :DDD Ezen szerintem még egy következő kiadással javítani fognak az MS-nél mindenképp, a PS4 meg fele ilyen vastag lesz.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#35) trufa12


trufa12
addikt

A roti kapa szebben duruzsol :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#36) dunc válasza BlackSoft (#34) üzenetére


dunc
nagyúr

Ne már az számítson mekkora a tömege, inkáb legyen benne egy túlméretezett hütés! :)) Megvárom a hivatalos Magyarországi One startot, elcsattogok egy boltba és veszek egy next gen. konzolt, addig nézgetem a híreket.

(#37) djgeg


djgeg
őstag

Azta leborult szivar végit... Ennyire jó a Sony marketingje? Ennyire jó a bugyuta nyomorékok által keltett Hipe?
Egy rohadt elektronikai terméknél 5-7% kos hiba arány elfogadott. Kezdő szériánál akár 10-15% is előfordul, igaz azok már széria hibák.
1%? Ki a szart érdekel?! Ja hogy még ingyen játékot is kapnak? "Fúúúúú biztos pánikol az MS és biztos valami ritó nagy gáz van"
Vagy fúúúú jaj PS4 megnyerte a konzolháborút és most ezzel akarnak konpenzálni.
Jaj mert a PS4 x% kall erősebb.... Ja nagyon látszott rajta... Érdemes megnézni az első játék teszteket...
Mind 2 szarul optimalizált... Grat nekik.

Konzolháboró??
Mind a 2 fos nyomorult szaron alig mennek a gamek Full HD én örül ha megy a 30-40FPS.

Optimalizálva még semelyikre semmi sincs...

Nextgen Consoles. Nextgen Problems

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#38) k.zsuzska1 válasza dunc (#31) üzenetére


k.zsuzska1
csendes tag

ha mennének az x360 játékok az Xone-on én azt vennék - de nem mennek, szóval PS valsz :U

(#37) djgeg: hát igen.. AC4 pc-s verziója az igazi szemétség... :(

[ Szerkesztve ]

(#39) djgeg válasza k.zsuzska1 (#38) üzenetére


djgeg
őstag

Mert a PS4 hardvere támogatja a PS3 játékokat? :W Ja nem...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#40) gianni85 válasza k.zsuzska1 (#38) üzenetére


gianni85
veterán

nem értem az összefüggést :F

(#41) WayneGace


WayneGace
őstag

Konzol vs pc-t már megszoktam. Ez a konzol vs konzol fanboykodás még elvakultabb dolog úgy látom. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#42) k.zsuzska1 válasza gianni85 (#40) üzenetére


k.zsuzska1
csendes tag

nem tetszik Xone, csak azért vettem volna, mert X360-am van - ha kompatibilis lett volna.
Minden másban nálam a PS4 nyer, úgyhogy marad az.
Így már értehető..? :F

(#43) trufa12 válasza dunc (#36) üzenetére


trufa12
addikt

Én meg azt várom meg hogy le menjenek végre a ram árak :D aztán vennék 16 gb jó corsair ramot a gépbe
meg ha lesz pénzem 1 jobb vga-t .

Valahogy egyelőre ez a konzolosdi szánalmas. majd talán 2 év mire a x szériásak kijönnek és jó lesz itt minden :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#44) dunc válasza djgeg (#37) üzenetére


dunc
nagyúr

Ennyi! ;)

(#45) Sirandrish válasza WayneGace (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem igaz..
Szerintem se a PS se a Box nem jobb a másiknál....ugyanis a Nintendo a király :K :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) g4mer


g4mer
senior tag

Szép gesztus tőlük :K

Sic Parvis Magna

(#47) a.sebi


a.sebi
őstag

Ma volt egy vicces esetem aegy használt gsm boltban:

Xboxról ment a beszélgetés, mellettem megszólal egy szemüveges béta gyerek, aki azt mondja: en pst. veszek mert nem tetszik a microsoft üzletpolitikája!
Erre előkapott a zsebéből egy iphone 5s t... hehe majd beszartam a nevetéstől:):)

(#48) DummyBoy válasza BlackSoft (#29) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Furcsa, hogy ennyi év után még mindig meglep, hogy mennyi professzionális piaci elemző írdogál egész álló nap ezeken a fórumokon. :D

A PS4 megnyerte a konzolháborút? 1 héttel a megjelenés után?

A Ph! nem attól szakmai fórum - oldal, hogy mindenki aki ide ír vagy itt olvasgat az szakértő az adott témában. A témája miatt az.

A rengeteg helyi szakértő közül nagyjából 99%-nak abszolút lövése sincs a komolyabb szakmai dolgokról, csak úgy tesz, és úgy beszél mintha lenne.

És itt az a baj, hogy ha pár teljesen analfabéta ugyanazt a baromságot fütyüli, akkor a birka nép utánuk megy, és a pár hozzáértő nemes egyszerűséggel nem tud kitűnni közülük.

A kérdés: Azok "akik a legtöbben egyetértenek abban, hogy a PS4 megnyerte a konzolháborút", ők vajon a szakértők, vagy ők lehetnek a birka nép?

Life is shor...

(#49) k.zsuzska1 válasza a.sebi (#47) üzenetére


k.zsuzska1
csendes tag

miért? :)

én is ugyanígy gondolom :K

[ Szerkesztve ]

(#50) BlackSoft válasza DummyBoy (#48) üzenetére


BlackSoft
addikt

De ezzel többek közt egy nagy baromságot is mondtál, mert akárhogy is nézzük, a Sony sokkal többet adott el, és a konzol témában az érdekeltek több mint fele a PS4-re szavaz, és minden XBOX-ról szóló fórumnál, cikknél tömegesen megjelennek az embere azzal, hogy "PS4 better than Xbox One" ami ezt az egészet csak megerősíti. Attól, hogy mondjuk valaki nem akarja elfogadni, még mindig egy tény marad, hogy nagyon is a Sony van előnyben, és az emberek többségét az érdekli, sőt a vásárlók egy harmada egyenesen lenézi a MS-t és az XBOX ONE-t. Nekem mondjuk aztán tök mindegy hogy ki mit gondol, felőlem a Nintendo is vezethet eladásban, nekem sem jobb, sem rosszabb nem lesz attól, és megmarad a saját véleményem, miszerint a PS4 sok tekintetben jobb a MS kreálmányánál.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.