Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

De mi az ára?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) SaGaIn válasza ledgeri (#1) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Biztos természetben kell fizetni... :D

lehet majd CSGO-zni 50ms-es inputlaggal kontrollerrel :D
De még egy GTA3 vice city is szenvedés lesz ekkora input laggal.

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#3) ledgeri válasza SaGaIn (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hmm.. 3 óra játék egy kecskevese? :F :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) Cythyel válasza ledgeri (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

valszeg vagy időkorlátos lesz, vagy időnként reklámok valamelyik sarokban, jobb modellt nem tudok elképzelni ingyenesség mellett (pl a droid-os carmageddon is indításkor megjelenít egy reklámot, a következőt meg majd csak mikor legközelebb elindítod, és emellett ingyenes, sztem simán vállalható)

(#5) idegen lény válasza ledgeri (#1) üzenetére


idegen lény
őstag

Hát ott van: INGYEN! :DDD De jó! Akkor tényleg lehet majd PS-en is játszani PC-játékokkal! Halál a Master Race-re! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) Khan13


Khan13
senior tag

Azért ez a Microsoftos dolog nem ilyen egyszerű. Most is lehet streamelni Xbox One és W10 PC között, ha pedig összekábelezed (tudom, ez kicsit más) akkor aztán PC-Xbox-PS oda-vissza megy.

(#7) #16939776 válasza ledgeri (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Eheti a CPU-dat, vga-t, bányászhat míg játszol, akár. Ingyenes=szabad hardver idő+áram.

[ Szerkesztve ]

(#8) bodo753


bodo753
tag

Szerintem teletömik reklámokkal mint a tv-t,20 perc játék 20 perc reklám.

(#9) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Mi az érdembeli különbség ez meg a Steam In-Home Streaming vagy NVIDIA / AMD ingyenes game stream megoldásai között?

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#10) HoyHoy2 válasza S.J.M. (#9) üzenetére


HoyHoy2
tag

Steam In-Home abban biztosan különbözik, hogy ugyanazon a hálózaton kell lenni a 2 gépnek, ahogy a nevéből is következik. Ennél szerintem ez nem feltétel? :F Az AMD/NV megoldást nem ismerem!

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11) Fr3eWar válasza idegen lény (#5) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Inkáb Master Race felemelkedés, mivel kell majd mellé gép amin fut a game, ez csak streameli onnan.

(#12) Don77


Don77
tag

Majd mint a mobilos játékok esetén, tele mikrovásárlásokkal:
Bal d-pad 0.99$, x,y,z gombok darabjai 0.99$, csomagban 2.99$ :D

(#13) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Én olyan funkciót szeretnék, ha valaki játszana mondjuk tv-n kontrolerrel, de a számítógépet is használná valaki (esetleg egy második gyengébb igényű játék) egy időben mehessen 1 gépről.
Erre keresnék megoldást de nem találtam eddig.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#14) ViZion


ViZion
félisten

Miféle perverz dolog PC játékot konzolon keresztül tolni? :U Vagy telefonon, egérképernyőn... hááát, sok sikert nekik, szükségük lesz rá sztem. :B

DraXoN: hát ez nem bonyolult, 2 monitor kell, és full window-ban indítani a játékot egyik monitoron, másikon (pl. TV) mehet film. Egér/bill "duplikálás" a macerásabb, de biztos van erre is vmi.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) idegen lény válasza ViZion (#14) üzenetére


idegen lény
őstag

Miféle perverz dolog konzoljátékot PC-n tolni? :U

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) ViZion válasza idegen lény (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Ebben viszont nincs választásunk, a játékok 90%-a már konzolport. De még így is jobb, mint a konzol...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Kell egy korszerű PC is hozzá mindenképpen, akkor mi értelme van még arról is továbblökni valami kétes minőségű stream-ben a játékot egy konzolnak? Nem 1x-űbb direktben a PC-t HDMI-vel a TV-re kötni?

Pleeeaaase...

(#18) aelod válasza ViZion (#14) üzenetére


aelod
veterán

Én örülnék olyan megoldásnak ami pcről pcre streamel. Néha jó lenne kipróbálni pár gémet. Rég eladtam a gémer pc-m és most egy mini pc-m van de ha úgy adódna akkor tudnék néhanap szórakozni egy fél órát valami új játékkal..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) Polllen


Polllen
nagyúr

Szerintem a remotr ingyenes vagy rosszul nézem? Ráadásul ezzel még local coop játékokat is lehet coopban tolni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Január 20-tól open béta. (webes elérés lesz kipróbálható)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.