Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4mie


L4mie
veterán

Prémium előfizetők visszakapják az előfizetés 1/3 át, ha ezen a héten igényelik? O.o

Imádom ezeket az üzleti modelleket, legutóbb a destiny 2 expansion pass vert át jó pénzért.... (nekem az expansion pass az kiegészítőkre vonatkozó engedélyt jelent...mint a Bf-1 nél a prémium...de nem itt 10k-ért kaptál 2 fostalicska kieget a 3.-ért fizess megint...hát az egész játék nem ért annyit)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2) a2d2


a2d2
addikt

Köszi, pont klappolna most hozzá ez az akció is 15 euroért. Elgondolkoztam rajta.
[link]

L4mie: ez a premium pass valami havidíjas izé vagy egyszeri vásárlás?

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#3) Medocsabi válasza L4mie (#1) üzenetére


Medocsabi
addikt

Senki nem tartott fegyvert a fejedhez hogy vedd meg szerintem :U Attól hogy pl Te nem csináltál túl jó bizniszt attól ez meg egy tök jó akció.

(#4) Raysen623 válasza Medocsabi (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Akciónak jó, de minek ha kurwa szar a játék. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) szkorhetz válasza Raysen623 (#4) üzenetére


szkorhetz
őstag

Azért az erős. :D

(#6) Csapoati válasza Medocsabi (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaja, az early adopterek sose járnak jól pénzügyileg, viszont mostanra már rég beletoltak több száz órát a tartalmakba.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Jó lenne tudni hogy meddig tartanak a leárazásos akciók... Origin hol írja ki? Mindig lemaradok ha várok pár napot.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) L4mie válasza Medocsabi (#3) üzenetére


L4mie
veterán

Nyilván teljesen jó ajánlat azoknak akiknek nincs prémiumuk, csapjon le rá mindenki aki teheti!!!

Ez a fegyvert tartanak a fejedhez hasonlat eléggé-....nem tudom szofisztikátlan leírni....
Nyilván, de ha valakinek úgy adnak el egy pass-t, hogy ezzel a játék élettartalma alatt minden nagy DLC-t MEGVETTÉL, és utána meg ingyen osztogatják akkor szerintem jogosan érzi átvertnek magát. (persze, ha a játék kifutása után 1 évvel ingyen adják mint mondjuk a bf3 esetén akkor meg vállvonogatás....)
Ha te szeretsz fölöslegesen fizetni dolgokért az a te dolgod.... én nem szeretek és joggal vagyok morcos.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9) imi123


imi123
őstag

Köszi az infót.
:R

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#10) Stauffenberg válasza L4mie (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mikor kijött a második DLC (In The Name Of The Tsar), akkor zsebeltem be a Premiumot akciósan 4 ezerért. Amúgy 4 DLC van a csomagban. Ennyit simán megért, baromi igényes mapok vannak bennük.

Az alapjáték meg pár hónap után bekerült az EA/Origin Accessbe... Ez van, semmit nem kötelező azonnal megvenni.

(#11) Medocsabi válasza L4mie (#8) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igazad van,én is rühellem a felesleges kiadásokat. De EA játékokat venni a megjelenés évében már jó ideje pénzkidobás ;] (ez mondjuk kb minden játékra igaz, megjelenés után kiadnak 3-4 dlc-t, aztán rá fél évre jön egy summer vagy winter sale, és hopp, dlc-kkel együtt negyed áron megvehető)Türelemmel kell lenni,és jó esetben év végére már EA acsessben elérhető egy BigMac áráért.-> viszont nyilván benne lesz az a hátrány, hogy jóval le leszel maradva multiban, Én úgy fogom föl, hogy ez az az előny, amit megvásárolsz a megjelenéskor :K Én pl azért veszek használtan játékokat( xbox) mert nem nagyon van időm multizni, kampány mód kitol, és meg vissza apróra.

(#12) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

De jó hogy nem vettem meg a premiumot hozzá, mert egy hulladék volt az alapjáték. :DDD
Így már meg van egy csomó dlc nem kihalt a game amúgy ?

(#13) L4mie válasza Stauffenberg (#10) üzenetére


L4mie
veterán

+ Medocsabi : :K :B

mindegy ráb....tam ööö fizettem...tanultam belőle, kezd minden A+ os játékra tényleg az a meme hasonlítani

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14) Prof01 válasza L4mie (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Szép álom! Ideje felébredned! :DD
Ennyiből minden leakciózásnál fel lehetne háborodni. Ez sem más, 100%-os akció.

A Destiny 2-ről meg annyit, hogy az Expansion Pass az első évre (Year 1) vonatkozott. Így volt ez már a Destiny 1-nél is. Szép is lenne, ha 2-3 évig folyamatosan kapnál tartalmat azért, mert egyszer kifizettél egy Expansion Pass-t! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) L4mie válasza Prof01 (#14) üzenetére


L4mie
veterán

Ohh már rég felébredtem, csak mindig bedőlök a hypenak meg a haverokkal való jó kis játék lehetőségének....

Ott is nyilván rosszkor vettem, de teljes játék árában adni a kieget kb 10-20 órányi tartalommal....biztos velem vana gond vagy megvénültem, de már nem élvezem a monoton grindelést.
Na mindegy nem fárasztalak titeket tovább a nyomorommal :P :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16) Prof01 válasza L4mie (#15) üzenetére


Prof01
veterán

Hát igen, ha nem bírod a grind-ot, az nem a játék hibája. Nekem a két DLC 200+ óra szórakozást nyújtott. Alapjátékkal együtt 500+ óra körül járok. A "teljes áron" pedig erős túlzás. 35$ (10 690 HUF) volt megjelenéskor az Expansion Pass ára.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17) Stauffenberg válasza Prof01 (#16) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

15 éve még 10k körül volt egy teljes PC-s játék lemezen. Gyorsan elszáll ám az idő az ember meg csak kapkodja a fejét. :) Csak két dolgot nem vesznek figyelembe sokan: Akkor még nem nagyon volt digitális kereskedelem és ezek az árak a régiónkra voltak szabva. De most is ez van, konzol játékok átváltva hozzák az EUR árat (70 EUR ~ 21.990 HUF), addig PC-n a nyitóár inkább 17k körül szokott lenni, pedig PC-re is ugyanúgy 70 EUR egy új AAA cím. De ez csak lemezes kereskedelemre igaz és inkább az itteni forgalmazók hatása.

BTW én a mai napig sokszor hallgatom kiöregedett gamerektől, hogy ha valami 10k HUF, az bizony egy teljes játék ára... ja... volt valamikor 15 éve. :) De a kenyér sem ennyibe került és akkoriban 100 ezerért kacsalábon forgó telefont vettél, ma meg ez a középkategória. :)

(#18) GreatL válasza Stauffenberg (#17) üzenetére


GreatL
őstag

Az a durva hogy 25 éve is 9999 Ft volt egy komolyabb játékszoftver az 576-ban, pedig a forint akkor picit máshogy állt.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#19) shifty!


shifty!
senior tag

Csak nekem nem jelent meg még PC-re, hogy ingyé' szórják? 15 ajrót kér még mindíg érte az Oridzsinn

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#20) oriic válasza shifty! (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az előző DLC magyar idő szerint 4 óra után, fél 5 fele lett ingyenes Origin-en. Most is a körül lesz szerintem. :R

Live-Die-Respawn

(#21) Yany válasza a2d2 (#2) üzenetére


Yany
addikt

Köszi a tippet! Ez a revolution edition tuti vétel 15 euróért most! Értelmetlenné tesz minden mást a BF1 kínálatban.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#22) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

mire kijön a BF V addigra úgy is bekerül az Accessbe a BF1 revolution :K ha jól tudom már csak 1 DLC maradt amit még nem adtak ingyen.

(#23) hati


hati
addikt

2 hete 4k volt a teljes Battlefield 1 Revolution csomag.

(#24) a2d2 válasza hati (#23) üzenetére


a2d2
addikt

Origin-en? Vagy nem digitális formában?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25) Csapoati válasza GreatL (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De akkor mi is másképp kerestünk. Én mondjuk sehogy, 9 évesen. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Dtomka


Dtomka
veterán

Nagyszerű hír :C
THX EA & DICE!

(#27) Dtomka


Dtomka
veterán

Gondoltam gyorsan be is húzom, de ezt most miért..?

Lehet még nem ingyenes? Hisz korábban nem dobott fel ilyen ablakot..

(#28) Nyethuszar válasza Dtomka (#27) üzenetére


Nyethuszar
tag

Detto ugyan ezt nem értem Én sem... :( :F
Ingyenes már, hiszen save100%.. de azért csak adjál meg adatokat... NC

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#29) HELLAFLUSH válasza Dtomka (#27) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

szerintem meg kell adnod a kártya adataidat, hogy hozzá tudd adni a fiókodhoz, ha idáig még nem tetted :) nekem működik, már hozzá is adtam a fiókomhoz.

(#30) Nyethuszar válasza HELLAFLUSH (#29) üzenetére


Nyethuszar
tag

És mit adjak hozzá,ha nincsen egyik se.. ?
Vagyis talán a PayPal megvan még,ha aktiv..

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#31) zzola


zzola
félisten

Végre! Legalább jönnek a noob-ok a DLC-s pályákra is! :DDD

(#32) Dtomka válasza HELLAFLUSH (#29) üzenetére


Dtomka
veterán

Miért adjam meg? 1x megvettem a dobozos változatot, kp-ért. Ez most free, tehát semmi közük a bankszámlámhoz :)
GDPR? :P

(Origin in game-t mindig kikapcsoltam, most látom van show fps.Mióta? :) )

[ Szerkesztve ]

(#33) zzola válasza Dtomka (#32) üzenetére


zzola
félisten

Fél éve legalább, ha működik, mert nem mindig működik... :DDD

(#34) Dtomka válasza zzola (#33) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah, most akkor szerencsénkre működik. Bár ha nem, akkor .cfg fájl vagy msi ab-vel megoldjuk ;)

(#35) Medocsabi válasza Dtomka (#32) üzenetére


Medocsabi
addikt

Minden fiókhoz (STEAM, ORIGINS) ha online akarsz vásárolni meg kell adni bankkártya adatokat.Akkor is ha az a valmi épp ingyenes.Ez nem újdonság,mióta világ a világ így volt.

(#36) Dtomka válasza Medocsabi (#35) üzenetére


Dtomka
veterán

Aha, akkor a korábbi ingyenes dlc-ket miért, hogyan tudtam letölteni\"megszerezni"? Nem kellett semmilyen bankártyaszám..
Te online vetted a gémet? Mert én nem...

Ha ez így marad, akkor ez a dlc és a következők kimaradnak.

(#37) a2d2


a2d2
addikt

Van fent ingyenesen 3db BF4 kiegészítő is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38) cskamacska válasza Prof01 (#14) üzenetére


cskamacska
addikt

"A Destiny 2-ről meg annyit, hogy az Expansion Pass az első évre (Year 1) vonatkozott. Így volt ez már a Destiny 1-nél is. Szép is lenne, ha 2-3 évig folyamatosan kapnál tartalmat azért, mert egyszer kifizettél egy Expansion Pass-t!"

Na ez az a hozzáállás amit a kiadók igen kedvelnek, hogy a fanok úgy pucsítanak, hogy nekik már füttyenteni sem kell. ;] Legközelebb az alapjáték + digital platinum deluxe a kivágott tartalmak miatt + Season 1 + 2 + 3 Pass + mikrotranzakciók + lútládák mellé még visszahozzák a havidíjat is a "megfelelő élmény biztosítása érdekében", és még meg is lesz köszönve az kiadók mértéktelen szívejósága. :))

Medocsabi: Nem, nem normális hogy csak úgy bekéri a kártyát, itt nem(legalábbis remélhetőleg nem :D ) arról van szó, hogy egy MMO prémium 3 napi kipróbálása miatt bekéri a kártyát, majd 72 óra és egyetlen másodperc múltán lehúzza a teljes havi-, vagy esetleg többhavi díjat. :P Eddig se Originen, se máshol nem kellett kártya az ingyenes tartalmak bezsákolásához, az egész lényege hogy a kliensüket használd, és nem az hogy bármikor lehúzhassanak.

Jelenleg csak simán bugos a rendszerük, ki van írva hogy az Online Login sem működik, az Origin kliens meg csak simán nem tud csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#39) Dtomka válasza cskamacska (#38) üzenetére


Dtomka
veterán

jelenleg csak simán bugos a rendszerük

Erre gondoltam én is. A PH nem tud szólni nekik, hogy a korábbiaktól eltérően vmi nem koser? :)

(#40) Nyethuszar válasza Dtomka (#39) üzenetére


Nyethuszar
tag

Add meg a PayPalt, elfogadta Nekem is, pedig semmi adatot nem írtam oda ahhoz :D
Majd amikor látod,hogy hozzáadta Neked a DLC-t, akkor simán X eljed ki a kis ablakot ami feljön.. :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#41) antikomcsi válasza Medocsabi (#35) üzenetére


antikomcsi
veterán

Originen eddig soha nem kellet bankkártya adat az ingyenes játékokhoz, DLC csomagokhoz. Csak egy működő origin fiók kellett hozzá, semmi más.

(#42) a2d2 válasza antikomcsi (#41) üzenetére


a2d2
addikt

Lehet hogy azért mert már vettél régebben ott valamit.
Én is vásároltam már ott és nem is kérte most :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43) hati válasza a2d2 (#24) üzenetére


hati
addikt

Xbox-ra :P

(#44) Prof01 válasza cskamacska (#38) üzenetére


Prof01
veterán

Az emelkedő fejlesztési költségek és a pénz inflálódása a válasz ezekre az újonnan létrejövő üzleti modellekre. Mivel a játékosok nem hajlandóak a 20+ éve megszokott 60$-nál most se többet fizetni, ezért valahonnan elő kell teremteni a kiesést: Season Pass, Battle Pass, Online Pass, Mikrotranzakciók, Deluxe kiadás, előrendelői ajándékok, stb. A Destiny 2 ár/érték aránya még számomra megfelelő. Akinek drága, várhat akcióra, vagy nem veszi meg. Én is így teszek sok más játéknál. Ilyen egyszerű. :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.