Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) wolfman válasza Dany007 (#10) üzenetére


wolfman
veterán

Bár nem teljesen infós kérdés a dolog, de nekem pl. abszolút nem tetszik az, hogy sok helyen már nem tanítják kézzel írni az embereket, hanem e-könyveket vesznek nekik és abban pötyögnek, így a régi érték veszik el. Nem kényszer, de az emberség része az írás, most már nincs csak két ujjal görgetés, meg nagyítás meg csúsztatás. Csak azért mondom, mert említetted, hogy egyre fontosabb lesz az infó létszükséglet lesz. Persze ez csak infóval kapcsolatos dolog.

Általánosban nekem még a perifériákat tanították, meg egy olyan programot ami gyors gépelni tanított. :) Volt valamiféle programozás is, de nem tudom mi, talán nagyon nagyon alapfokú honlapszerkesztés, de egy évek keresztül kb. annyi ami a mai HTML CSS oktatókönyvek első 20 oldala. :)
Közép suliban is inkább honlapszerkesztés, meg office és kifújt. Utána elmentem OKJ-s infó, multimédia szakra, na ott indult be a képszerkesztés, videóvágás, hangvágás, hangtechnika programozás, csak sajnos az utóbbihoz fingom nem volt, ott bugdácsoltam, mert nekünk olyat a korábbi sulimban rohadtul nem tanították! :( Szegeden az egyetemen meg jött az UBUNTU orrba szájba, ha kellett ha nem. Na akkor azt fel is adtam. Nem kérdezték, hogy "jajj, nem értetek hozzá? Jajj, korábbról kezdjük az oktatást? Használjunk más oprendszert?" F@szt! Haladni kellett, aztán a szak fórumain meg mentek az eszmecserék délutánonként, hogy mit hogy kell, érezni lehetett az idegrendszerek megfeszülését. :) :O

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.