Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duck663


Duck663
őstag

Ebben a sok kódfordítgatásban fog elveszni a teljesítmény!

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#2) #16939776 válasza Duck663 (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

PC-mindig is pazarló volt, nem fog feltűnni senkinek.
Amikor, már nem fog kelleni fordítani, mert natív kód fut, akkor meg ott lesz a bődületes teljesítmény ugrás.

Szerintem nagyon jó stratégiát választott azzal AMD, hogy a ps5 hype-ra rátámaszkodva tolják ennek a szekerét. Ha húsz éves lennék, és érdekelnének az "új kalandok", biztos hogy be lennék teljesen zsongva. :)

(#3) Darmol


Darmol
senior tag

Nyers teljesítményben ~220%-a az RX 5700XT-nek, valós teljesítményen nagyjából a kétszerese. Nyertem hagszórót? :D

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#4) gejala válasza #16939776 (#2) üzenetére


gejala
őstag

"Ha húsz éves lennék, és érdekelnének az "új kalandok", biztos hogy be lennék teljesen zsongva."
De mivel idősebbek vagyunk, már megtanultuk, hogy az AMD kártyáknak mindig nagyobb a füstjük, mint a lángjuk. :DDD

(#5) Atocha válasza gejala (#4) üzenetére


Atocha
senior tag

A CPU-kra is ezt mondtad cirka 20 évig...

De egyetértek az első mondattal. Én már csak a Ryzen 7 4700G-t várom és jó lenne betenni vagy egy [A300ba] vagy egy [Jupiterbe]. Sajnos az első még nem támogatja, a másodikat meg lehetetlen megvenni/és nem támogatja még.

Nekem grafikában amit tud ez a cpu untig dosztig elég lenne. Akkor jöttem rá, amikor megépítettem a ryzen 7-es nagy pc-met egy 1060-as gpu-al karöltve. Játszottam vele kb. 3 hónapot aktívan, azota egy játékot sem inditottam el... Nem köt le már...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#6) ergoGnomik válasza gejala (#4) üzenetére


ergoGnomik
tag

(#7) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Ha már azt nézzük hogy az 5700XT Custom kártyák se esznek keveset a wattokból, akkor kicsit elgondolodok hogy szinte minden helyen duplázódik minden, ha 200watt körül fogyaszt az 5700XT akkor ez az nevezzük Big Navinak...mennyi lesz? -300+watt???
Bizony bizony a fogyasztás nem egyenesen változik a nanométerek csökkenésével. Így tehát lassan ténylegesen elérjük azt hogy AIO-s játékvizesek lesznek az AMD kártyái.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#8) Darmol válasza gejala (#4) üzenetére


Darmol
senior tag

AMD kártyáknak mindíg pont akkora volt a lángjuk amekkorát ígértek, csak nV lángja elmúlt években nagyobb. bigNavit Ampere is tűkön ülve várja, hogy végre beárazhassák.

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#9) menpee válasza Kupszi (#7) üzenetére


menpee
aktív tag

Látom az Ampere fogyasztási hírekkel sem vagy naprakész, hogyha ilyeneken hüledezel AMD fronton.
Az, hogy a maximumra pumpált halo product mennyit fogyaszt, az eddig sem volt fontos, alatta meg exponenciálisan esik a fogyasztás a teljesítményvesztéssel.

[ Szerkesztve ]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#10) catlaca válasza gejala (#4) üzenetére


catlaca
senior tag

Kíváncsi lennék, ahhoz mennyi idősnek kell lenni, hogy az ilyen hozzászólásoktól tartózkodjon a kedves fórumtárs. Bár a korhoz nem feltétlenül párosul érett gondolkodás. Az is igaz viszont, hogy csak azokat sérti az ilyen beszólás, akik szintén hívei valamely gyártónak.

“Hülyeségre nincs diéta” (Rejtő Jenő)

(#11) Darmol válasza Kupszi (#7) üzenetére


Darmol
senior tag

Számolhatsz nagyságrendileg az Ampere fogyasztásával. Csodák nincsenek. ;]

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#12) sb válasza Atocha (#5) üzenetére


sb
veterán

(#13) Atocha válasza sb (#12) üzenetére


Atocha
senior tag

Igen, halottam hogy készól, bár én úgy tudtam hogy nem béta bios jön, hanem egy uj gép X300-as néven.
Már csak a cpu kellene amit ugyancsak nem lehet egy darabig megvásárolni...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#14) Tyrel válasza Duck663 (#1) üzenetére


Tyrel
őstag

Ezek a Shader fordítások nem futásidőben történnek hanem betöltéskor, részben ezért van a Shader Cache... Nem lesz tőle kevesebb az fps, ill. csak a fordítás minőségétől függ, magától a fordítási folyamattól nem...

Turenkarn

(#15) Kupszi válasza menpee (#9) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Ez nem Nvidiás téma, ezért nem is foglalkoztam az ampere fogyasztásával, te is inkább a cikkre koncentrálj mielőtt megemlíted a zöldeket.
A fogyasztás mindig egyenlő lesz a melegedéssel az pedig mindig egyenlő a robusztus Custom hűtéssel ami eredeményeztheti az AIO hűtős piszok drága kártyákat. Te most itt jöhetsz ezzel a humbug bemagolt szöveggel hogy a fogyasztás egyátalán nem számít, de számít és számítani is fog, főleg ahogy haladunk előre a kisebb nanométerek világába.
Sok ember a fogyasztást az áramszámlához köti, én nem ezért írtam előbb le mit is jelent számomra és amúgy "ámblok".

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#16) Tigerclaw válasza Darmol (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) #00137984


#00137984
törölt tag

Megvárom az RDNA3-as dizájnt, amit a játékos igények alapján a CDNA2 architektúrába lehet illeszteni. [link] AMD addig még optimalizálhat a rendszeren, mert a GCN generációkban elkövetett hibákat nem követem el megint...

(#18) #06658560 válasza Darmol (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért itt PH-n jócskán pumpálva és eregetve volt az a füst éveken keresztül...

(#19) menpee válasza Kupszi (#15) üzenetére


menpee
aktív tag

Köszi, elolvastam a cikkben szereplő technológiai információkat, amiben említés sem esett a fogyasztásról, légyszíves Te pedig olvasd el a második mondatomat is, mielőtt megsértődsz. Előre is köszönöm.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#20) Kupszi válasza menpee (#19) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Senki nem sértődött meg, még a legkevésbe sem, de mielőtt okoskodtál volna hogy én nemvagyok naprakész az amperrel...amit nem tudom miből szürtél le... meg is írtam utána a bő választ kifejtve a fogyasztásról.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#21) #00137984


#00137984
törölt tag

HD 7850 (Pitcairn GPU és az első GCN generáció), amit még az R9 270X követett még szintén a GCN 1.0 generációra alapozva. Battlefield 4 és a Mantle miatt választottam, de nálam az Omega driver kivételével alig müködött ez a Mantle, ezért idővel továbbléptem a dolgon...
R9 380 Asus Strix 4GB Gaming OC (Tonga és a GCN 3) már alkalmas volt a FullHD/60Hz játékra és nálam egészen bevállt, amig a játékok gépigénye a földbe nem döngölte...
RX 470 MSI Gaming X 4GB (Ellesmere GPU és az első Polaris 10, de ez már a GCN 4) nagyon rövid ideig volt nálam, mert a FullHD felbontáson az FPS számok elmaradtak a várakozástól. Idáig tartott az AMD videókártyába vetett bizalmam, mert túl sok volt az a kompromisszum amit a játékélmény rovására hoztam.

AMD Radeon videókártya ezek után csak akkor érdekel, ha legalább a Ryzen procikhoz mérhető javulás következik és az árakat nem az Nvidia videókártyákhoz igazitja.

[ Szerkesztve ]

(#22) #16939776 válasza gejala (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem már nincs a PC-vel sürgős dolgom, nem akarok sehova futni, mert nincs számomra olyan "modern" játék, ami lekötne.
Nem vagyok naív, nem várom el, hogy konkurencia csúcs kártyáit erőből lenyomnák, de azt igen, hogy valami maradandót (PC számára is hasznos) dolgot raknak le az asztalra, és ahogy egyre többen szavaznak nekik bizalmat tudják majd talán koncentrálni az energiájukat a ennek fejlesztésre.
Ennek eredményeként tökéletesen együtt működő komponenseket (Platform szintű összhang) és minőségibb, tartalmakat várok. Mert ezek hiányától szenved - szerintem - jelenleg a PC-s játékpiac, és ezért is apadt le a kereslet iránta, mert "nagyon kicsit jó" az élmény, ahhoz képest, hogy mit kell ahhoz rákölteni, hogy áttörje az évről évre emelkedő ingerküszöböt.

[ Szerkesztve ]

(#23) exedoc válasza gejala (#4) üzenetére


exedoc
senior tag

Ezt nagyon átérzem, sosem felejtem egy egész nyáron dolgoztam diákként, hogy szeptemberben a kezemben legyen egy Radeon 9600XT. :) Ma már több hónapig kell dolgoznom, hogy a havi kiadások mellett tudjak venni, egy felső-közép kategóriás vga-t :) Engem sem hoz annyira lázba. Azt nem mondom, hogy mint infó nem érdekel, de nem hoz tűzbe annyira mint 18-20 évesen. Annak ellenére sem, hogy 2d-3d érában is tevékenykedem.

[ Szerkesztve ]

(#24) #00137984 válasza #16939776 (#22) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ez az ingerküszöb az átlag játékosnál nem volt aránytalanul magas. :)
Nálam éveken át a FullHD/60fps elérése volt a cél, miközben a játék látványvilágában egyensúlyoztam a teljesitmény és a megjelenités minősége között. High beállitásokat szoktam előnyben részesiteni, mert az Ultra a legerősebb gépeket is megfektette, de némelyik játékban a Medium beállitásokkal is megelégedtem. Monitor és videókártya cserék után a FullHD/100fps játékélményre váltottam és az új igényekre igazitom a játék beállitásokat. Kompromisszumokat meghoztam régen és most is, de mégis történt egy minőségi változás.

Játékfejlesztők munkáját és a játékokat most nem értékelem, mert a folyamatosan növekvő gépigények miatt egyre drágább hardverekre van szükség a játékhoz.

Nem tudom az átlag játékos meddig képes alkalmazkodni...

[ Szerkesztve ]

(#25) andor80


andor80
senior tag

De szeretnék AMD kártyát venni....ha lenne RTX tisztes sebeséggl 2070 Super sebesség szinte hangtalan fépasszív működés és mindez kb 140.000 ben megállna.
De bilibe a kéz marad a 2060 MSi ...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#26) exedoc válasza andor80 (#25) üzenetére


exedoc
senior tag

+1. Szívemből szóltál, a könnyem kicsordul. :DDD Álmok... :D

(#27) egyedülülő válasza andor80 (#25) üzenetére


egyedülülő
senior tag

2060-se lehet sokat használni az rtx részt. :N

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#28) exedoc válasza #00137984 (#24) üzenetére


exedoc
senior tag

Valahogy én is így vagyok ezzel, igaz mivel én munkára is használom a gépet nálam 16:10-es képarány mellett 2 monitor van 1920x1200-on, de ez még a FullHD kategória. Játékoknál ahogy leírtad, én is inkább arra törekszem, hogy szép legyen a játék a High beállítások felé haladva. Mivel dolgozom is a gépen most egy 3700X-re hajtok mert kell a 16 szál renderelni, illetve a 32GB RAM. Nálam a szűk keresztmetszet a VGA, elég drága a felső-közép kategória, most egy GTX1070-em van, de azt nem is cserélem. Valahogy úgy kell lavíroznom, hogy munkára, és játékra is jó legyen a gép.

(#29) #00137984 válasza exedoc (#28) üzenetére


#00137984
törölt tag

GTX 1070 Ti van a FullHD @100Hz játékra és néha megdolgoztatom a CUDA magokat. :)

(#30) tibaimp válasza Kupszi (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

"...ténylegesen elérjük azt hogy AIO-s játékvizesek lesznek az AMD kártyái." -- ilyen már volt, ott a R9 Fury X sorozat!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#31) Darmol válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


Darmol
senior tag

Ilyesmi. :K

(#18) Kopi31415
PH-n elmúlt években jó sok cikk volt az új AMD GPU-król, milyen dolgok vannak benne, mennyire új fejlesztés, mennyire lesz gyors, stb. A zöldek új GPU-iról kevesebb cikk jött, ami jött az kritikusabb szemlélettel. Részlehajlás nyilvánvaló, ugyanakkor soha nem tapasztaltam, hogy megtévesztő vagy akár csak ködösítő lenne.

A kocka történetesen mostanában (RX580 óta) úgy gurult, hogy nV kártyái ugyanazon kategóriában picivel jobbak, jelenlegi felsőkategóriában nincs verseny. Nem vita tárgya, PH-n sem olvashatsz mást. bigNavi és Amprere a jelek szerint nagyon hasonló kategria lesz, tehát az 1080 kategóriában még mindíg nem lesz válasza az AMD-nek. Jelen hírek szerint. Szomorú.

[ Szerkesztve ]

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#32) arn


arn
félisten

Ez, hogy sajat raytracet hasznalnak a ms megoldasa helyett... Nem sok jora utal ezen kepesseg teren, de legalabbis eleg fake megoldasnak kell lennie.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#33) Kansas válasza sb (#12) üzenetére


Kansas
addikt

Van azóta újabb hír: Elvesztette a Ryzen 4000 támogatást az ASrock DeskMini 300-AS sorozata

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#34) Kansas válasza arn (#32) üzenetére


Kansas
addikt

Ezt honnan veszed? Az MS-nek egyébként nincs "megoldása", nekik DXR szabványuk van, amivel az Nvidia RTX és az AMD RDNA2 raytracing megoldása is kompatibilis, az AMD meg ezen felül még extra feature-t is beletesz, amit jó szokás szerint senki nem fog használni, max a konzolportok.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#35) andor80 válasza egyedülülő (#27) üzenetére


andor80
senior tag

Lári fárit szóltál megy az rendesen

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#36) egyedülülő válasza andor80 (#35) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Nem tudom, nekem 2070 van és nem sűrűn tudtam használni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#37) #06658560 válasza Darmol (#31) üzenetére


#06658560
törölt tag

Technikai részletek terén soha nem is volt baj Abu cikkeivel, ellenben a mindenféle köréjük hallucinált fantáziákkal már igen. Hogy a HBM kizárólagossága mekkora hatalmas előnyt fog adni az AMD-nek az NV-vel szemben, akik maximum csak tanulni fogják akkor az interposert, meg mennyivel olcsóbb lesz már két év távlatában a HBM a GDDR-rel szemben... Ahogy hogy az AMD technikai fejlettsége hogy fogja elmosni az NV-t, az OpenCL a CUDÁ-t stb. Vagy nem olvasod elég régóta, vagy nem vagy eléggé alaposan olvasó.

(#38) Diniboy válasza #00137984 (#21) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Bár, ha megnezzuk az árkategóriában a választottjaid, sehol nem maxoltad ki a dolgot, árban, akkor miért vársz nagy értéket :D ár/értékben mind jó volt, csak lehet nem pont abban a játékban amire hasznalni akartad. A 1070 még most is jó darab, de még használtan is drága. Én vagy 5-6 éve használok egy R9 290 OC-t (boltban vettem, garival, de jóarasitva 85000 ftert, mert valami garanciális javított, vagy csere darab volt amit a tulaj már nem kért vissza, levásárolta gondolom az árát(máshol 110 körül ment akkor)) és azóta se volt problémám azzal hogy egy játék nem futott, csak mostmár eléggé megöregedett szegény :D 5700 xt, de inkább 2070 super szint erdekelne most, szerintem nem is lett volna bajom a kövi 5 évre megint, ha januárban- februárban meglépem a fejlesztést.. De ha már nem fejlesztettem a járvány előtt, amikor még valamennyire jó árban voltak a vga-k, most már kivárok mit hoz az új generáció xD

(#39) sb válasza Kansas (#33) üzenetére


sb
veterán

Nem kommentálták.
Majd kiderül miért.

CB fórum alapján volt vele probléma, azzal ellentétben amit itt a cikk ír. Ha szerencsénk van csak azért vonták vissza. :)

(#40) Diniboy válasza andor80 (#25) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Lehetett kapni valamikor 120-130 közt costum 5700xt - t, az akinek megvette és bevált neki, az jól járt nagyon. Aki megszívja a Black screennel vagy egyébb rejtélyes bugokkal, az nem. 150ért, most ennyire az új generáció előtt , már nagy butaság lenne bevállalni. 2070 super meg horror áron van. 2060 super is drága a teljesítményhez képest. Nincs mit tenni, meg kell várni az új kártyák tesztjét, meg árait, és olyat venni majd ami azokban a játékokban jobb amivel az ember játszik
:)

(#41) arn válasza Kansas (#34) üzenetére


arn
félisten

Szvsz az nv csak a ms megoldasat implementalta, az amd meg sajatot is csinal. Amugy barmin elfut, csak kerdes milyen sebesseggel - gyanitom ez a kerdeses pont.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#42) sb válasza arn (#41) üzenetére


sb
veterán

A "saját" onnantól releváns, hogy a konzolokon is ez lesz és azzal az implementációval vélhetően jól (jobban mint a DXR implementációk) is fog futni. PC-re meg ezek a portok fognak megérkezni.
Innentől lehet, hogy gombhoz a kabátot esete az MS/NV-hez alkalmazkodni. ?

(#43) b2fodist válasza Atocha (#13) üzenetére


b2fodist
tag

Az az egy béta BIOS van ami azóta már nem letölthető a Asrock oldaláról, ergo nem fogják hivatalosan támogatni. Nem lenne mivel X300at eladni az A300 tulajoknak.

(#44) #00137984 válasza Diniboy (#38) üzenetére


#00137984
törölt tag

Minden generációban az AMD középkategória legjobb custom OC videókártyáit választottam, ahol a legjobb hűtések és a normális hőmérsékletek miatt egy rossz szavam nem lehetett egy rövid időre... Ez viszont egyre rövidebb idő lett.
Gépigények emelkedése miatt a FullHD/60fps teljesitményt egyre nehezebben tudtam tartani és ez rossz hatással volt a játékélményemre. Amikor már többet teszteled az új hardvereket és a drivereket, amikor többet bizergálod a gépedet, mint amennyi a játékra szánt idő. Mi tagadás, már meguntam a PC motorháztető alatt görnyedezni és csak a gázt szeretném taposni végre... :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Kansas válasza arn (#41) üzenetére


Kansas
addikt

Nem igazán - az MS és az NV együtt csinálták meg a DXR szabványt, amit az AMD egy generáció csúszással szintén implementált, plusz mivel a konzolokkal is dolgoztak e téren, hozzáad egy saját kiterjesztést, ami gyaníthatólag a konzolos fejlesztések tanulságaiból merít, esetleg könnyítve a portolást.
De az AMD és az NV implementáció is 100%-ban kompatibilis a DXR-rel - aztán hogy a háttérben ezt hogy érik el, az más kérdés, az a DXR számára transzparens.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#46) #06658560 válasza arn (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha jól emlékszem még nem is volt végleges DX alapú RT amikor megjelent az NV kártyageneráció. Másrészt most akkor az a baj, hogy az NV szabványos megoldást alkalmaz, nem valami egyedit?

(#47) Kupszi válasza tibaimp (#30) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Ahogy olvastam a cikket és láttam hogy dupla annyi feldolgozó van mint az 5700XT-be, így jogosan következtetek arra hogy bizony lesznek itt wattok, és mint láttuk azért az 5700XTkhez is elég nagy hűtést pakoltak már. Akkor oda már elég sanszos a lég is, esetleg még 3 slotos 30centis kártyák szóva jöhetnek.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#48) Diniboy válasza #00137984 (#44) üzenetére


Diniboy
aktív tag

A gáz miatt gondolom ez valami nvidia exlusive racinges játék lehet. És a közepkategória sose az ultra felbontasnak volt kitalálva. Sőt szerintem a 470 inkább a belépő szint, a 460 az kb arra van hogy keressen egy kicsit az AMD is azokon akik azt hiszik megéri olcsó dVGA - t venni xD Nálam a Far Cry 5 is szépen ment FHD ben, ha nem is ultran, a 290esen, meg próbálgattam egy RX 480ast is (jó, ezek közül egyik sem a 30-40 ezres közép kategória-ami sajnos mára megszünt xD - el kell fogadni hogy igenis 80-100 ezer a kozepkategoria mostmár, ami meg a belepőszint a komolyabb játékosoknak. Infláció, forint romlás, meg a költségek emelkedése ide vezet, ez ellen nincs mit tenni. Az USD árak ugyanott vannak szerintem mint régen, csak a jó forint nem a régi :(
Ha megnézel pár 5600xt tesztet akkor az a közepkategória FHDra sajnos. Ami alatta van az kocajátékos, meg budget e-sport kategória :)

(#49) arn válasza sb (#42) üzenetére


arn
félisten

meg lehet ugy csinalni, hogy mindegyik platformon a sajat megoldasat hasznalja - csak kerdes, hogy lesz e ra akarat :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#50) SindaNarmo válasza Diniboy (#48) üzenetére


SindaNarmo
tag

Definiáld a kocajátékost.
A leírásod alapján abba esek, bár nem tartom magam annak (átlag napi 3-4 óra azért meg van). Csak baromira nem érdekel hogy milyen beállításon és mennyi fps-en fut az a szerencsétlen játék FHD-n, csak legyen jó. :)

Persze többnyire nem is ugrok rá azonnal a legújabb játékokra, nagy ritkán megesik, akkor meg megveszem a min grafkártyát amin még elfut és annyi, aztán az pár évig elég is lesz nekem.

Ja, és 2400G-val gamerkedem. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.