Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

"A SandForce-nál kiemelt prioritást élvez a nem tömöríthető állományok írási teljesítményének drasztikus javítása"
Na végre! Nekik is leesett! :D

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#2) HaRdCoRe^mp4 válasza PC-rev-RM (#1) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

Jobb később mint soha! :C :R

Telszámom: 30/899-78-49

(#3) osztraksajt válasza PC-rev-RM (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Na majd jól leoltanak hogy mit is képzelsz, nem írunk úgyse SSD-re tömöríthetetlen adatot. A múltkor egy teszt fórumában majdnem keresztre feszítettek emiatt, hogy le mertem írni én mégiscsak használnám tömörített adatokkal, és ott sokkal rosszabb mint egy más chipsetes SSD. :DDD

(#4) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Ez megnyugtató hír abból a szempontból, hogy érdemes volt frissítenem az SSD-t erre [link] a változatra. Másfél-két évig ismét a jobbak közt fog szerepelni, forradalmi változás a közeljövőben nem várható.

[ Szerkesztve ]

(#5) Petike1007


Petike1007
tag

asszem sata 3.0 kimarad...meg a sandy bridge is kimaradt...
jöhet a sata 3.2 és az ivy 2012ben...:)

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Kiváncsi leszek az első tesztekre.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Oliverda válasza PC-rev-RM (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Inkább a kis fájlok olvasási és írási sebességén javítsanak. Az sokszor még a SATA 1 szintjét sem éri el.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) zed1983 válasza banhammer (#6) üzenetére


zed1983
őstag

Na arra én is kíváncsi leszek! :U

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#9) DrJános


DrJános
aktív tag

Bár nincs SSD-m de az SF vezérlősöket sosem kedveltem a tömörítés miatt. :N

Inkább Dolgozzanak azon amit Oli ír. :D

A tömörítést meg dobják már a kukába. ;]

Ui: A megfelelő emberek ne a SATA Express szabvánnyal próbálkozzanak, hanem inkább
PCI Express ről lehessen Bootolni abban van lehetőség és potenciál :D ;]

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#10) vinibali


vinibali
őstag

akinek kevés a SATA3 sebessége, RAjID-oljon :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#11) Balage76 válasza PC-rev-RM (#1) üzenetére


Balage76
senior tag

Érdekes, amióta van ellenfél, aki normális értékeket képes produkálni tömörítés nélkül is, azóta rájöttek hogy hiába a marketink bullshit, le is kell tenni valamit az asztalra...

(#12) Oliverda válasza DrJános (#9) üzenetére


Oliverda
félisten

Szvsz a tömörítés egy jó dolog, ugyanis a sebesség növelésén felül a NAND chipek élettartamára is jó hatással van. Nyilván még messze nem tökéletes az eljárás, de van benne ráció.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.