Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Szerintem az Snapdragon 652-es lesz nem 852-es. :)

(#2) Aron1988


Aron1988
tag

Az, hogy semmit nem ad ki a google a Snapdragon 852-re, baj-e? Megint csak egy nüansznyi előrelépést kapunk a tavalyi tabhoz képest? Már a tavalyi is stagnálás, visszalépés volt sok tekintetben a 2014-hez viszonyítva, ami szintén fasorban se volt az A7-es ipad air1-hez képest. Tehát most gyakorlatilag kapunk 160ezres wifis kezdőáron egy androidos ipad air1-et? Ez elég sovány lesz..

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#3) Bone123 válasza rodrigez (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Bizony, köszönöm a javítást! Decens hardver a 652-es egyébként, remélhetőleg a fogyasztás is rendben lesz.

(#4) Aron1988


Aron1988
tag

73ezres az Antutu, amikor egy ipad mini2 röhögve kitol 62ezer pontot. Geekbench pontokat nem lehet még találni róla, de fogadnék rá, hogy single core-ban kevesebb pontot kap a Snapi (ami a valós felhasználói teljesítményről pontosabb képet mutat). Tehát azért egy igencsak sovány, hogy egy 2016-os, flagship, 160ezres tablet jobbesetben csak karcolgatva hozza egy közel három éves, black friday akcióban 60ezerért is kapható mini tablet szintjét.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#5) WhiteWalker válasza Aron1988 (#4) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A szoftveren csiszoljanak inkább.

(#6) Izzé válasza Aron1988 (#2) üzenetére


Izzé
őstag

Ezzel azért lehet vitatkozni. Nálam pl a tab s mellett egyik ipad se rúg labdába a mai napig. Az s2 helyett már én is ipadat vettem volna, az s3-ról meg még csak pletykák vannak, várjuk meg amíg megjelenik. A bencsmákokat meg hagyjuk, a pontszámok nem tükrözik a felhasználói élményt. :)

(#7) xmaas válasza Aron1988 (#4) üzenetére


xmaas
őstag

Hat ha ilyen hulyesegek adjak neked az erteket hogy mi mennyit gurit valami benchmarkban akkor meg is erdemled hogy megved 60-100 ezerert dragabban a Apple termeket ami semmivel se nyujt tobbet mint egy hasonlo felszereltsegu Csamcsung vagy masik gyartonak a termekje amik vegre utolertek minosegbe az istenni Applet .

Es igy kimondani magabiztosan hogy egy olyan termek ami meg ki se jott a piacra illetve meg azt se tudni biztosan milyen chipset dolgozik majd benne gyengebb mint egy x eves "ocskavas" hat nem sok jot sejtet arrol hogy mennyire tisztan latod a valosagot

(#8) Aron1988 válasza xmaas (#7) üzenetére


Aron1988
tag

Mi az, hogy nem tudjuk biztosra?
1. Kapunk egy hardvert, aminek a nyers teljesítménye 10%-al jobb, mint az Apple 2 és fél éves hardvere. Tudományosan lemért.

2. Az IOS, és a ráírt programok számottevően gyorsabbak mint az Android + Touchwizz együtt. Tudományosan lemért.

Tehát kapunk egy 10%-al gyorsabb hardvert, 5-10-20%-al lassabb szoftverrel, másfélszeresen áron, két és fél éves csúszással.

Mi az, ami nem támasztható ezek közül tudományosan alá? Kicsi a rangom azt már jó oltani, mi?

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#9) ghiottone válasza WhiteWalker (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem volt az annyira rossz, bár csak kb. 4 napig használtam az első generációs 8.4-est. Mondjuk arra sem lesz már sose 5.1 vagy 6.0. Ment is az apróra, mert az aksi karcsú volt + csak wifis. Huawei Mediapad M2 lte jobb választás számomra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Páromnak S8.4 LTE van. Szerintem nagyon korrekt tablet volt. Nézegettem a folytatást, de a 4:3-as képarány nagyon elcseszte szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) WhiteWalker válasza ghiottone (#9) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam fél évet bírt kb... aszem Neked is ajánlottam mikor kerested :B
Hardveresen nagyon bika volt a 8.4 , külsőleg pofás volt , imádtam , de szoftveresen több dolog is kiverte a biztosítékot... első körbe a frissítése , megragadt 5.02-n.
TW laggolt sokszor , szóval én Samut sosem veszek! :(( :N .

Mondhatnak bármit amíg át nem írják a TW felületét gördülékenyebbre és ki nem veszik a sok sz@r bloatwareokat .

[ Szerkesztve ]

(#12) iNfAntRy válasza Aron1988 (#8) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

A kolléga csak arra akart rávilágítani nagytudású barátom, hogy amig te ilyen semmitmondó benchmark tesztekre izgulsz, addig a Tab S sorozat úgy elveri képminőségben az ipadet , hogy az simán 8 napon túli. Jobb az akku kapacítása is? több ram is van benne? van hozzá toll is? ezek mind megvannak az applenél is ja nem :(

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Nekem is volt első generációs, szép, jó, de szinte egyfolytában mókoltam, hogy menjen rendesen. (CM-el egész jó volt csak akkor nem kezelte a SIM-et.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) voyager4.4 válasza Aron1988 (#8) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nee, sírok...

no fate but what we make

(#15) Fejvadi válasza xmaas (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van akinek ez a legfontosabb, csak mindennapos használat mellet, más az ábra.

(#16) moleculez válasza voyager4.4 (#14) üzenetére


moleculez
veterán

Majd rájön pár kütyü múlva...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Na gyerekek akkor úgy tűnik az MM lesz az uccsó android amit a tab s2-őm meg fog kapni samu bácsitól... na jó ne fessük az ördögöt a falra :O

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#18) szabogabor10 válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


szabogabor10
veterán

"Jobb az akku kapacítása is?"

Jobb? 5870 mAh a Tab S2 akkuja, 7340 az Air 2 akkuja.
Lehet, hogy sokat fejlődött a Samu tablet fronton, de továbbra se esek tőlük hanyatt. A TW továbbra is lagos. Továbbra sincsenek benne az iPad-ben lévő gesztusok, amik komfortosabbá teszik a használatot. Nem beszélve az iOS-Mac közti continuity-ről, ami a Samunál - lévén nincs saját oprendszerük - lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#19) rollins válasza szabogabor10 (#18) üzenetére


rollins
őstag

TW továbbra is lagos
Tab S2-n biztos nem

(#20) gusthy válasza szabogabor10 (#18) üzenetére


gusthy
veterán

Ha idegen szavakkal villogunk : nos, az iOS ökoszisztéma pedig közel nem áll azon a szinten, mint a Google.
Hagyjuk már ezeket. Egyszerűen jobban tetszik neked az Apple. Szíved joga. Tényleg jó cucc. Nekem viszont nem kéne, ami az én szívem joga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.