Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

en mar ezt regebben is nezegettem, es elkepeszto, amit a srac csinalt. Az egesznek a meretei, meg hogy egy faleveltol egy egesz galaxisig mindent meg tud jeleniteni, mindezt 2-3 evvel ezelott...

windows7sins.org

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Igeretes ha tenyleg csinalnak ilyen kickstarter gyujtogetest befizetek majd en is kivancsi vagyok a vegeredmenyre

(#3) Normi™


Normi™
őstag

Szerintem gyönyörű :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#4) Spancho


Spancho
őstag

Ebben a hírben is megbújik azért egy kis Star Citizen :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Szerintem lemondtak arról,hogy játék legyen belőle inkább a mototrt/technologiát akarják eledni.Kár...

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#6) Normi™ válasza Spancho (#4) üzenetére


Normi™
őstag

Nagy vesszőfutásod ez a Star Citizen :DDD

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#7) Chapel


Chapel
addikt

Évek óta követem, szájtátós volt akkor is és most is.
Milyen érdekes,hogy dollármilliók nélkül is összehoznak egy ilyet, más játéknál meg minden rohadt szoba egy lescriptelt hulladék és még azt is töltögeti. :D :W

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8) ripla


ripla
őstag

a műszerfal nagyon nem tetszik, és elég érdekes annak az űrhajónak a levegőben való mozgása. bőven van még mit csiszolni rajta.

(#9) Chapel válasza ripla (#8) üzenetére


Chapel
addikt

Még évekig nem lesz belőle játék, egy pre/alpha/béta verzót számon kérni dolgokért meg olyan mintha egy könyvet ítélnénk meg a borító alapján kb.
Ez egy hatalmas dolog, olyan amiről csak álmodunk (szó szerint) jó ideje. Lássuk már meg a pozitívat, ne csak a negatívat ;)

Nekem ezek a "saját fejlesztésű" dolgok nagyon bejönnek (Beam NG, Spin Tires) a témában belül messz messze köröznek minden AAA kategóriás gamét. :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

:Y

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11) ripla válasza Chapel (#9) üzenetére


ripla
őstag

pozitívum az hogy elkezdett foglalkozni vele és amikor kész lesz, akkor hatalmas elvárások lesznek vele szemben, mert addigra remélhetőleg már lesz egy működőképes Star Citizen és egy Elite. Akarva-akaratlanul is azokhoz lesz hasonlítva, mivel egyazon stílus.

(#12) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Építsék be ezt a kódot a cryengine-be, és akkor a Star Citizen megkaphatja :)

(#13) atidzsiforc válasza Malibutomi (#12) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Lehet, csak Paks sem lenne eleg hozza. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14) velizare válasza Chapel (#9) üzenetére


velizare
nagyúr

ilyen sebesség mellett ebből soha nem lesz játék.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) Squirrel


Squirrel
őstag

Lélegzetelállító. Ha ez bekerülne egy játékba és lenne civilizáció(k)nak is nyoma a felszínen... Hát tarkónfosnám magam. Az már majdnem olyan lenne, mintha egy virtuális univerzum részese lenne az ember. No, majd 5-10 év múlva talán lesz ilyen játék.

Klassz dolog a végtelen űr, de ilyen canyonokban TIE Fighter-t kergetni, csodás lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#16) privacy99 válasza Squirrel (#15) üzenetére


privacy99
senior tag

Komoly lenne, saját házad lehetne bármelyik bolygón, több ezer játékos lenne az univerzumban, űrhajót vehetnél stb. :D És mindezt töltőképernyő nélkül. A Star Wars MMO-k normális megvalósítása lenne.

(#17) Blade_W


Blade_W
tag

Addig amíg a Star Citizenben nem lesz bolgyófelfedezés ne hasonlítsuk még csak véletlen se a két játékot egymáshoz. 21 millából erre nem tellik, de egy ember megcsinálja?

(#18) Malibutomi válasza Blade_W (#17) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jobb lett volna mindenkinek, ha nem írod meg ezt a hozzászólást, te nem égetnéd magad, nekünk meg nem kellene facepalm-ozni :W

(#19) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csak jöjjön ez is, meg a Star Citizen is. :K

(#20) Blade_W válasza Malibutomi (#18) üzenetére


Blade_W
tag

Jajj dejó, lesz benne planetary exploration? Nem is tudtam!! :C

(#21) Malibutomi válasza Blade_W (#20) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem lesz, de hülyeséget írtál.
Igen egy ember megcsinálta az infinityt...5 év alatt 1 bolygót...mi van még benne? Hajók? Fizika? Multiplayer? Customization? Player corporation? Lore? FPS mód? Gazdaság? Fegyverek? Leszállóhelyek?
Ja hogy semmi, egy bolygó amit megrajzolt az engine.
Kicsit tovább tartana megcsinálni ezt mondjuk 3-400 bolygóval, a fentiek, és még sok más mellett. Akkor soha nem jelenne meg a Star Citizen tényleg.

Szóval abból a 21 millából (ami 29 de mindegy) kicsit több mindent kell megcsinálniuk.

(#22) Chapel válasza Malibutomi (#21) üzenetére


Chapel
addikt

Azért ne essünk át a ló túloldalára. Több van már kész mint csak egy bolygó. Szépen megkreálta a csillagokat az égen, minden csillagra külön kattintva infót ad, meg más bolygók is vannak csak max még nem ennyire részletesen stb.

Felesleges összehasonlítani, nincs egy szinten a kettő sem támogatásban, sem irányban ahogy látom.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) Blade_W válasza Malibutomi (#21) üzenetére


Blade_W
tag

Igen valószínűleg szakállas öregember lesz itt mindenkiből, mire ez készen lesz, nem az Infinity-t akartam felmagasztalni, inkább az SC-t lehúzni, hogy ennyi pénzből, illetve emberrel képtelenek egy "űrszimulátorba" egy olyan alapvető feature-t belerakni, ami '93-ban elfért egy 800kbyte-os kisfloppyn.

és most várom a választ miért is írtam megin' hülyeséget

(#24) dabadab válasza Blade_W (#23) üzenetére


dabadab
titán

"ennyi pénzből, illetve emberrel képtelenek egy "űrszimulátorba" egy olyan alapvető feature-t belerakni, ami '93-ban elfért egy 800kbyte-os kisfloppyn."

1. Nem alapvető.
2. Olyat most is össze tudnának rakni, ami az Elite II-ben van, csak az meg senkinek se kellene.

DRM is theft

(#25) atidzsiforc válasza Blade_W (#23) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Lehet rosszul ertem, de szerinted 800kbyteon elfer akar egyetlen 1:1 aranyu tobbmillo (ha nem milliard) haromszogbol felepulo poligonhalo feltexturazva? Varosokkal, NPC-kkel, Jarmuvekkel... Nem 93'ban vagyunk, mai elvarasoknak megfelelo reszletesseggel eleg durva eroforras korlatok akadalyoznak a dolgot minden teren. Meg ha hardveres oldalrol megoldhato is, ennyi tartalmat normalis minosegben letre hozni nem 2 perc mire unokaim lesznek talan elkeszulne...

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#26) Malibutomi válasza Blade_W (#23) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"Alapvető"
Akkor sorold azokat a space simeket amikben volt, és rendesen, ígényesen meg volt csinálva, és mellette egy SC-hez hasonló kidölgozott univerum is társult hozzá, nem mondjuk agyatlan lövölde. De ne a 20 évvel ezelőttieket, mert nyilván kicsit egyszerúbb volt flat vektorokból megcsinálni egy felszínt mint a mai igényekkel.

Én inkább vagyok úgy vele hogy a játék legyen jó, aztán később ha belekerül ez jó ha nem akkor nem, minthogy ez legyen a fő attrakció, a többire meg ne jusson idő és ember, és unalmas egysikú játék legyen.

[ Szerkesztve ]

(#27) dabadab válasza atidzsiforc (#25) üzenetére


dabadab
titán

"Lehet rosszul ertem, de szerinted 800kbyteon elfer akar egyetlen 1:1 aranyu tobbmillo (ha nem milliard) haromszogbol felepulo poligonhalo feltexturazva?"

Nem kell elférnie, a kategóriában (kezdve a '84-es, kategóriateremtő Elite-tel) a procedúrálisan generált világ az alap. Mondjuk az is igaz, hogy ez csak magára a bolygóra igaz, a mindenféle épületeket, járműveket tényleg egyenként le kell modellezni - na meg utána ezt meg kell tölteni tartalommal, tesztelni, miegyéb.

Mondjuk az is jól látszik, hogy az Infinity egyelőre tényleg csak a nulladik lépésnél, a terep generálásánál tart, azt meg 4K-s intrókban is csináltak páran.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#28) Blade_W


Blade_W
tag

Sajnálatosnak tartom, hogy 20 év alatt ennyit estek az igények. Az SC-ben megvolt a potenciál, hogy egy új Elite születhessen belőle. Nem akarok meggyőzni senkit, hogy rossz játék lesz (sőt, sztem jó játék lesz), de számomra ez így egy "another space shooter".

További szép napot!

(#29) Blade_W válasza Blade_W (#28) üzenetére


Blade_W
tag

érdekességkép még bedobnám, hogy ezt is egy ember fejleszti
Space Engine

(#30) dabadab válasza Blade_W (#29) üzenetére


dabadab
titán

Vegyuk eszre, hogy ez sem egy jatek.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.