Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

Néztem róla végigjátszást, kár hogy nincsen ps4-em :)

(#2) ldave


ldave
félisten

Leendő PS4-emre biztos beszerzem majd, az alapjátékkal együtt.

A Slime draws near! Command?

(#3) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Jó teszt lett.:) Képek alapján is egy gyönyörű játékkal van dolgunk.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Már megint csórnom kell egy PS4-et? :D A Second Son annyira nem tetszett, a két elődhöz képest annyi sok újat nem hozott szvsz de tisztes iparosmunka. Ez viszont jobbnak tűnik.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) kovsol válasza ViharVadász (#3) üzenetére


kovsol
titán

Neon fény nagyon látványos a játékban. Saját kép az alap játékból.
Viszont sajnos egy ilyen kép közel se adja vissza azt amit a kijelzőn lát az ember ténylegesen játék közben.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6) k4rL^


k4rL^
senior tag

15$-t simán megéri, az inFamous Second Son eddig a kedvenc PS4 játékom és ez a DLC is hasonlóan jóra sikeredett.

A sztorihoz tényleg nem kell 4 óránál több, hogy teljesitsük, de az aréna rész miatt van benne több, mint annak a duplája is.

Platinához kb 10 óra kellett, ötletes challangek vannak, Fetch meg nagyon jó karakter, neon a kedvenc eröm az alap játékból is, itt pedig brutális dolgokat lehet csinálni vele.

Akinek tetszett a sima csak ajánlani tudom, mivel standalone dlc nem kell hozzá a Second Son, ha mégis megvan, akkor Delsinnel is mehetünk az arénában.

(#7) ViharVadász válasza kovsol (#5) üzenetére


ViharVadász
őstag

Már ez a kép is szerintem brutál gyönyörű. :Y Lehet valamikor megvetetem ismerőssel a játékot, és megnézem milyen is a játék a valóságban.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#8) tDr1v3r válasza kovsol (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én már a DoF-nál lesz*rtam a bokámat... brutális hogy milyen szép a játék, az általad mutatott particle effect-ről nem is beszélve. Amikor a neon van belőve és pontonként materizálódik újra a karakter, az milyen jól néz már ki... vagy amikor a neont szívod ki. Áhh... ha belövöd a 30 fps-es kapcsolót (nem röhög, a framerate-ingadozást nagyon szépen kiigazítja), még jobban rádob az ámulási faktorra. Állati jó, na.

És akkor gyenge a generáció... aha.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) aizen92 válasza kovsol (#5) üzenetére


aizen92
addikt

pfff. gyönyörű az biztos!
Ennyiért meg 3-4 óra gameplay, a belefér kategória.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10) moltam88


moltam88
tag

Néhány saját készítésű kép. (spoiler mentes, csak a helyszínk látszódnak)

(#11) aizen92 válasza moltam88 (#10) üzenetére


aizen92
addikt

:Y Köszi a képeket! Hihetetlen milyen szép a graf!
Hogy vetted ki a HUD-ot?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12) kovsol válasza aizen92 (#11) üzenetére


kovsol
titán

Van fotó mód a játékban. Meg tudod állítani, és a térben forgathatod a kamerát, meg pár efektet is rakhatsz.

May the Force be with you!

(#13) Garada


Garada
őstag

Zseniális egy játék,tartalmilag és kinézetileg is tökéletes.

(#14) moltam88 válasza Garada (#13) üzenetére


moltam88
tag

Azért a történet szerintem középszerű, vagy annál csak alig jobb. Bár a vége tényleg ütős, és nekem elég sokat adott hozzá a teljes élményhez. (Érdekes, hogy a sztorik végét mindig sikerül ütősre kihoznia a Sucker Punchnak.) Az aréna viszont fun, és jó újítás a játékba. Inkább a játékmechanika, és az akciók sikerültek ezúttal jobban. A grafikáról meg csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, ez nem kérdés :)
Összességében szerintem is megéri a pénzét (főleg, hogy nem kell hozzá az alapjáték), én kb. 8 órát toltam vele, de a platinum még nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#15) shaddam


shaddam
aktív tag

Remélem idővel jön pár új aréna, challange. Az alapjátékba is milyen jó (mondjuk elakadtam mert nem vagyok Colombo) nyomozós vonalat patcheltek be

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#16) crue


crue
őstag

Egy DLC-nek miért kell felróni a 3-4 órás játékidőt?

(#17) aizen92 válasza crue (#16) üzenetére


aizen92
addikt

Fura, ezt én is néztem :F
. Néha teljes értékű játékok bírnak ennyi játékidővel, szóval szerintem is egy DLC-nek a megfelelő kategória.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#18) ViharVadász válasza moltam88 (#10) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én is köszönöm a képeket! Valóban, egyszerűen szemkápráztató az egész látvány. :Y

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Jó teszt! Gratula!!!! :C

A Hideo Kojima Game

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.