Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

Industrial lesz az új gamer. Persze csak ha lesz elég led rajta. :)

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) Cifu válasza nullpoint (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pont, hogy azért ipari, mert nincs rajta LED. Mert otthoni célra csak LED-el árulnak dolgokat... :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Masszívnak néz ki, ha nem spórolták ki a japán csapágyakat, és ki van egyensúlyozva a rotor akár jó is lehet.

(#4) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Még soha nem volt jó tapasztalatom CM ventikkel; motorhangjuk van már egész alacsony fordulaton is. Lásd ennek a kistesója; a régebbi Masterfan Pro 120. Konkrétan 700-as fordulaton már morog. Sosem bírtam egy hétnél tovább a gépben, pedig próbálkozom, ha megvettem. Ja, persze ára is van :(((

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#5) nullpoint válasza Cifu (#2) üzenetére


nullpoint
senior tag

Majd később tesznek rá. :D

Az új buzzword a GameDustrial lesz. ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#6) haxiboy válasza Cifu (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Hmm...a Noctuánál még nem láttam ledes ventit :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) nullpoint válasza haxiboy (#6) üzenetére


nullpoint
senior tag

Remélem ez így is marad. :)

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8) plömplöm


plömplöm
őstag

"industrial gamer"

találtam egy piaci rést?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#9) haxiboy válasza nullpoint (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Valamennyit már így is nyitottak az egyediségre törekvők felé, nem tartom kizártnak az RGB változatok megjelenését.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Hát, a Noctuának a csúcs ventie 60CFM-et tud, viszont 20 decibel mellett :), úgy néz ki ez pont annyival hangosabb, mint amennyivel több levegőt visz átt. Viszont a fordulat szabályzó kapcsolóért egy nagy piros pontot adnék, ez egy tényleg egy jó fejlesztés...
A motorban mi lehet a különleges nem vágom, ha nem berrem már egy nyeremény.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#11) Cifu válasza haxiboy (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

A kivétel erősíti a szabályt! :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) nexplo


nexplo
őstag

HANGOS. Sajnos az előző széria is olyan 1600 RPM-et bírt és ott is már brutál hangos volt. 2000nél konkrétan felszálló repülő hangja lehet és kb pár hónap alatt szét is esne szerintem. A design jópofa de semmi gyakorlati haszna nincs. A sarokban a gumik pedig a csavar alatt elhajlanak ha picit is meghúzod... Konklúzió: ennyiért bolond aki megveszi. Mondom ezt úgy hogy szeretem a CM márkát amúgy. :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) BBorg


BBorg
tag

Nem értem, hogy az egymással összekapcsolt lapátok hogyan segítenek a hosszú élettartam elérésében. De ettől függetlenül érdekelnének az összekapcsolt lapátos ventilátorokkal kapcsolatos tapasztalatok, mert ilyennel még nem volt dolgom.

(#14) #38075904


#38075904
törölt tag

Industrial. Az általában 24V szokott lenni ha jól tudom. Ez mezei 12V-s. CM általal szabadalmaztatott " CM az kb sehol sincs az industrial nevek között. Ennél olcsóbb egy noctua, amiben kb 10X jobban bízna bárki. Noctuából is csak egy átlag halandó edition.

(#15) Puma K


Puma K
veterán

A Noctua még kifejlesztette azt, hogy minél kisebb legyen a keret és a lapátok közötti hézag-rés.

A Noiseblocker pedig az NB-eLoop szériánál már több éve használja azt amit most a Cooler Master is:

Nekem ebből a Noiseblocker NB-eLoop B14-PS Black van abból is 9db. Amiből jelenleg 7db-ot használok: 3-3db 40mm-es radiátoron vízhűtéshez, 1db pedig a CPU magasságában hátul ami a ház szellőztetéséért felelős.

[Various] Noiseblocker NB-eLoop Bionic Loop Propeller Fan Reviews

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16) Whysperer válasza haxiboy (#6) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez se szebb 8) [link] ;] ;]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#17) #06658560 válasza BBorg (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ami biztos: mivel a lapátvégek egy hengerbe csatlakoznak, így egyesével jobban meg vannak támasztva. Kisebb veszteségek lépnek fel áramlásilag.A fal és a lapát közötti résben egyenletes nyomás és "áramlás" alakul ki.

(#18) nexplo válasza Puma K (#15) üzenetére


nexplo
őstag

RGB nélkül nem is tetszik :D
Csak viccelek. Mindenki dicséri a Noctuát, lassan én is kipróbálom. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#19) haxiboy válasza Whysperer (#16) üzenetére


haxiboy
veterán

Erre még azt mondom hogy teljesen jó, fekete, kicsit lehet igazítani a gépházhoz, de nem világít, persze néha jól néznek ki az RGB cuccok, addig amíg mutogatod a haveroknak...Egyszer engem is elkapott az RGB láz, a billentyűzetem és az egerem RGB, és még ezt látom is, hangulatos tud lenni, de a gépház kivilágítása nálam kimerül az alaplap gyári piros világításával, illetve a videókártyán lévő ledekkel. Ez még úgy ahogy hangulatos, nem süti ki a szemed ha ott van a gép az asztalon, öröm benézni a gépházba, sőt megértem az RGB fanokat is mert olyan színre állítja amilyen ízlése éppen van, amitől a falra mászok amikor szivárványt csinálnak a gépházból, meg így villog úgy villog össze-vissza...legyen statikus azt csá :D

(#18) nexplo : Én teljesen elégedett vagyok, a Noctua ventijeim a leghalkabbak. :D

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) ledgeri válasza Puma K (#15) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem is ilyenem van, és egyből az jutott eszembe, hogy a CM-nél a lapát a gyűrűjébe csak bele fut, itt meg a gyűrű sem igazán homogén... valahogy ha aero cuccról beszélünk akkor ez az eloop picit organikusabb, jobban megtervezett...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21) Predatorr


Predatorr
őstag

Vannak masterfan-jeim, messze a vibrációmentességtől, mint az „indusztriális” a magyar nyelvtől. :P
A jó ventilátort a szél nem elfújja, hanem megforgatja, szóval rossz a reklám. ;)

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#22) Puma K válasza nexplo (#18) üzenetére


Puma K
veterán

Nem dicsértem a Noctuát csak megemlítettem ;]
Dicsérni inkább a Noiseblocker-t szándékoztam :D

Nálam Noctuából 1db 200-as van jelenleg, de még 2-3 másik jönni fog még mellé: Noctua NF-A20 PWM

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23) TeeJay


TeeJay
félisten

Be quiet silent wings 3 140mm milyen kategória? Bátran vehető?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#24) nexplo válasza Puma K (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Mindenhol jót olvasok róla :) noise még nem járt a kezeim között de ha járna úgy érzem azt sem adnám ki belőle :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#25) tntmax válasza plömplöm (#8) üzenetére


tntmax
aktív tag

indusztriális játékosos

(#26) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Milyen szép magyar szó ez az indusztriális. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.