Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joci93


Joci93
senior tag

Tudtommal a copyrightos zenékből a YouTube 1 másodpercet sem enged felhasználni, ha nincsenek meg a megfelelő engedélyeid hozzá. Másoknál azért nem jön elő a tiltás, mert nekik ezek az engedélyed megvannak.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#2) kentucky válasza Joci93 (#1) üzenetére


kentucky
őstag

Nekünk a szalagavatós videónkat is letiltotta :D

(#3) C4mp3r


C4mp3r
addikt

az, hogy nem nemitjak el az adott videot tobb okbol is lehet. nekem is van fent video (egy sorozatbol reszlet), amit eloszor blokkoltak, aztan a copyright holder vegul kiengedte de az osszes bevetel a reklamokbol etc. hozzajuk megy. most van kb 300k megtekintesnel

[ Szerkesztve ]

(#4) industrial válasza Joci93 (#1) üzenetére


industrial
tag

Azert nem hiszem hogy lennek engedelyei masoknak, barmely zenet beirhatsz es kismillioszor felvannak toltve azoknal se hiszem hogy minden verpistikenek van hozza barmifele engedelye sot szerintem a youtubozok 90% nincs ilyen engedelye.

(#5) industrial válasza C4mp3r (#3) üzenetére


industrial
tag

Nekem nem lenne fontos a bevetel ergo nem azert csinalom.
Nem ertem mi alapjan dont ez a Content Id rendszer, es eddig mindig csak Jay-Z, Kanye West szamok miatt tiltottak le a videoimat. Tobbinel csak irtam nekik levelet es a bevetel szerzest tiltottak.

(#6) vitya2


vitya2
csendes tag


Szerintem ez a jogtulajdonostól függ. Ha nem engedélyezi akkor némít vagy töröl. SZERINTEM. Aztán jókérdés

(#7) industrial válasza vitya2 (#6) üzenetére


industrial
tag

Igen sajnos ez igy van :( De akkor sem tiszta hogy eggyes feltoltol miert rakhatnak felkomplett zeneket es videokat barmi fele kovetkezmeny nelkul :(
Azt hiszem szakitanom kell youtube-al, mas alternativarol meg nem tudok, youtube szinte tokeletes szamomra de persze ez aztan szubjektiv.

(#8) FID


FID
őstag

Az lenne a kérdésem, hogy mi a cél? Mert sok ingyenes zene van.

Én megvettem a Magix Music Makert erre a célra, hogy majd én csinálok zenét. Erre televagyok 3. féllel :D

Már csak ingyenes zenét használok innen: [link] Ez csak egy a sok közül.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#9) industrial válasza FID (#8) üzenetére


industrial
tag

Hat cel az nincs, hacsak nem annyi hogy megtudjam hogy mialapjan nemitanak el egy videot. Az eggyik feltoltesnel nincs probleme de egy masiknal mar van es ugyan az a tartalom.
Ingyenes zenek, hm.
Sok szaz felhasznalo tolt fel zeneket es fogadok hogy a 90% nincs meg az engedelye hozza.

[ Szerkesztve ]

(#10) Joci93 válasza industrial (#9) üzenetére


Joci93
senior tag

Hátha itt megtalálod a választ: [link]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.