Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hmmm... Külcsínyre nagyon megdobogtatta a szívem, de ez a belbecs. Hááát... Talán tényleg jobb, ha csak Indiába próbálkoznak vele. :))

Motorola G51

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

szép. de ezért a pénzért elbírt volna egy wm6.1et legalább szvsz.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem nem tetszik talán a sok indiainak igen.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Szép, de butafon...

.::> <::.

(#5) 8nemesis8 válasza RaveForce (#2) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szerinted azzal jobb lenne?
Szerintem sokkal jobban illik ebbe a kategóriába arról nem is beszélve, ha WMel jönne ki, biztosan drágább is lenne.

(#6) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nekem is tetszik külsőre, nem is kicsit. Kíváncsian várom, hogy pl. az 5230-al szemben mekkora sikerrel veszi majd fel a harcot.

(#7) Lall


Lall
veterán

Nőknek szerintem kiváló és a Samsung S5230 sem kezdett alacsonyabb árral, sőt a cikkben említett nokia sem. Akkor már inkább ez kéne, persze csak ha nő lennék. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8) RaveForce válasza 8nemesis8 (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

a több mindig jobb, és tudom h drágább lenne azért irtam úgy,h ennyiért igazán benne lehetne

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) kaller1 válasza Lall (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Ez csak Indiában lesz ilyen "olcsó", az euban kb. 20k-val többről indul. :U

.::> <::.

(#10) EczkE válasza kaller1 (#9) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem 43ért se kéne. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem rossz, de elég drága lesz szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) RandomGosu válasza BloodRay (#11) üzenetére


RandomGosu
senior tag

kezdésnem nem rossz, egy két hónap és biztos vagyok benne hogy lefog menni az ára!

(#13) coyote55


coyote55
őstag

Érdekes, eddig csak okostelefonoknál volt feltüntetve a RAM/ROM mennyisége. :F
Ez a rendszer mennyire zárt? Csak java programokkal bővíthető?
Tudna valaki valami bővebb infót adni erről az op.rendszerről?

Memento Mori!

(#14) Integra


Integra
titán

azt az egyetlen nyavajás gombot miért kellett kivágni??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.