Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

nagyon baba haz kulonleges nem az a tucat muanyag elolapos gamer csoda egyetlen hatranya az ara ennyit nem fizetnek soha erte

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Egész jó.
Bár nekem ez a nyers aluminíum nem nagyon tetszik ,valami színt kaphatott volna (mondjuk feketét :P ) .

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) Mate


Mate
nagyúr

Hát biztos szép élőben, de nekem nem tetszik. Sem az anyaghasználat, sem a felszereltség, sem az árcédula és a kinézet sem.

Mivel jobb az üveg egy jó minőségű plexinél? Azon kívül, hogy törékenyebb és jóval drágább...

Arról nem is beszélve, hogy már megint egy bal oldali ház.... 20 ismerősömből 18-nak bal oldalon van a gépe a falnál, így ezek szóba se jöhetnek....

[ Szerkesztve ]

(#4) v-paci válasza Mate (#3) üzenetére


v-paci
aktív tag

Kizárt dolog, hogy nem edzett üveg van rajta, a többit gondolom nem kell ecsetelnem...

Amúgy az árát leszámítva szerintem teljesen rendben van, nekem mondjuk inkább a nagytesó (904) kellene.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#5) vittorio7


vittorio7
őstag

Valóban jól néz ki.

(#6) macilaci78 válasza Mate (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem karcolódik. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) gianni85


gianni85
veterán

mITX ház mATX méretben... és még jó drága is

(#8) Locutus válasza gianni85 (#7) üzenetére


Locutus
veterán

És elrendezésben/hűtésben is kb csak jobb létezik nála...
Sajnos igen sokat áldoztak a dizájn oltárán...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9) Prof


Prof
addikt

Oriasi nagy dog, szervernek nem rossz mondjuk.

(#10) #16939776 válasza xmaas (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Egy jó házért, ami /minden személyes igényedet kielégíti, és tetszik is/ nem sok az a pénz szerintem.

(#11) #65675776 válasza gianni85 (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Vicc a FullATX ház mellett. Egyszerűen látszik, hogy semmi értelme megvenni, mert csak a mITX lényege vész el.

(#12) gianni85 válasza #65675776 (#11) üzenetére


gianni85
veterán

jelenleg egy SST ML05-öt használok, de ez a Lian-Li lenne számomra a határ, ha "erős" mITX rendszerre vágynék

(#13) Prof válasza gianni85 (#12) üzenetére


Prof
addikt

Jopofa. :K

(#14) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Szép...

(#15) deja vu


deja vu
addikt

Nekem tetszik.
Egyébként hol lehet különleges házakat venni? Nem mintha vennék, csak kíváncsiságból. Eddig a pc gear árult 100 ropis házakat, de az úgy tudom tönkrement.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#16) Locutus válasza deja vu (#15) üzenetére


Locutus
veterán

caselabs például

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17) kromatika


kromatika
veterán

Szeretem az In Win házakat.Minőségi gyártó.Ez a kuckó és pofás db.

(#18) kromatika válasza deja vu (#15) üzenetére


kromatika
veterán

Igen sajnos PC Gear megszünt.Nagyon kár érte.Merlin hardver-nél vannak még jó házak,nagy választékban.

(#19) deja vu válasza Locutus (#16) üzenetére


deja vu
addikt

Kösz!

(#18) kromatika
Az a furcsa, hogy azóta a tulaj be sem lépett a ph-ra, engusz ha minden igaz. Egyébként én akárhány boltból vásároltam mindegyik tönkrement, woxcomputer, lord stb.. Néha fölnéztem a pc gear honlapjára és kinéztem házat, de ami nagyon tetszett az 100 fölött volt, az meg irreális összeg érte. Kár a boltért.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) rulla


rulla
tag

Ó, csak alig több, mint 42 ezret kell leperkálni némi alumíniumért meg üvegért.
Igazi best buy.

(#21) pdev1811


pdev1811
tag

Steam maschine, Steam maschine.... minden Steam maschine, az összes ház amibe belefér egy nagy vga. Felrakom a Steam OS-t és tessék,máris Steam maschine az én házam is...vicc

(#22) Prof válasza pdev1811 (#21) üzenetére


Prof
addikt

Feltoljak a Cray-re mondjuk es maris ott van a pottom emeletnyi Steam masina :P

(#23) JanR válasza kromatika (#18) üzenetére


JanR
addikt

Ja, csak a merlinnel egy baj van.. rohadt sokat kell várni. Én 5 hetet vártam egy bitfenx phenomra.. A pc-gearnél nem volt ilyen.

Amúgy a ház nagyon tetszik, nekem ami fájó pont, hogy nincs mATX méretben, pedig egy olyat el tudnék képzelni a nappalimban. Az ATX méret meg nekem már nagy.

[ Szerkesztve ]

(#24) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nem tudom eldönteni,hogy teszik e vagy sem. Majd 200 dollár? Akkor nem. :P

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Úgy látom jön fel ez a márka mint a talajvíz. Már nem az 1. dizájnos, egyedi házat látjuk tőlük, miközben a nagyok közül sokan szinte csak átszámozással "újítanak".

(#26) alevan


alevan
őstag

Szép.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Én elismerem, hogy nem mindennapi, de attól még nem szép nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.