Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

Megér ez 30 ezret?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem szép az előlap, ronda a kivágás az oldalán és még nagy is, de legalább...: lehet rá üveget tenni! :Y

;]

A súlyából és a merevítés adódóan bőven masszív szerkezet, így nem is vészes az ára, moddinghoz esszenciális.
Olajkályha ugrott be róla, de lehet ez hősugárzó is, az nem olyan büdös.

[ Szerkesztve ]

(#3) [CsuCsu] válasza idegen lény (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Elolap nem jon be, de hogy meger-e ennyit az jo kerdes. Talan igen, fizikai szemrevetelezes utan. Ha jok az anyagok, massziv, jol osszeszerelt, akkor korrekt az ar. De keprol mindig nehez megmondani.

Nekem Corsair Obsidian 650D-m van, ami meg 40 ezerbe fajt. Megerte, meg sokaig el fog dorombolni. Hazban az a jo, hogy manapsag eleg 7-10 evente cserelni, ha jo darabot vettel es nem erdekel az elolapi USB csatik sebessege.

(#4) idegen lény válasza [CsuCsu] (#3) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha nem jót veszel, akkor miért kell cserélni egy házat hamarabb? Szétesik?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#5) #20655360


#20655360
törölt tag

Szép, letisztult design. Több ilyen kéne.

(#6) Yodamest válasza idegen lény (#4) üzenetére


Yodamest
addikt

Akár szét is eshet, tehát az előlapi műanyag pöcök simán letörik gagyibb házaknál stb. amortizálódik rendesen minden szétszerelésnél. A másik pedig, hogy pl. nem kompatibilis az új vízhűtőddel vagy nem fér bele az új hatalmas vga-d és akkor meg azért cserélheted. Ezért kell egy jó (nem feltétlen drága) házat venni amivel nem fordulhatnak elő ilyen problémák.

[ Szerkesztve ]

(#7) idegen lény válasza Yodamest (#6) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Köszönöm Yoda mester! :R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) arn


arn
félisten

Nekem bejon, de ha mar nincs optikai hely, levaghatnak az elejet... Csak a corsairnel lattam ilyen hazat.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Kivételesen ez az in win ház tetszik, és még az ára is elfogadható, főleg az anyaghasználat tükrében.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) #29810176


#29810176
törölt tag

Ezért a rondaságért pénzt adni?! Hülyék ezek!

(#12) tatararpad


tatararpad
őstag

Még tetszene is ha nem lenne az a kék INWIN matricaszerűség az elején. Meg amúgy lassan nem kéne már type C csatlakozóknak is szivárogni az előlapra?

(#13) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én maradok a Stackernél (STC-T01). Nagy, nehéz, de minden belefér, ami kell, mellé meg a porcicák is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14) idegen lény válasza zetor2000 (#13) üzenetére


idegen lény
őstag

Nekem olyan ház kéne, amibe egy macsek sem tud bejutni. Én nem fogom takarítani, az biztos. Allergiásoknak árulnak pollenhálót, azzal nem lehetne betekerni a házat?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) #20655360 válasza idegen lény (#14) üzenetére


#20655360
törölt tag

Hát, arra ott a zárt, csak hátul kifújós, oldschool design. Persze csak ha kis fogyasztású cuccok mennek bele.

(#16) idegen lény válasza #20655360 (#15) üzenetére


idegen lény
őstag

Az meg nem szellőzik rendesen.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#17) #16939776 válasza idegen lény (#14) üzenetére


#16939776
törölt tag

Megfelelő energiájú, függőleges légáram nem rak le semmit, akár direkt a padlóra is teheted a gépet!
Háló/porszűrő csak az intenzív légáramot gátolja, és a lassú áramlásnál egyből le tud rakódni levegőből a por.
Jellemzően azokra a felületekre, sarkokba, ahol alacsony a sebessége, vagy irányváltoztatásra van kényszerítve a levegő.

[ Szerkesztve ]

(#18) idegen lény válasza #16939776 (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Ebben igazad lehet, elfogadom, de tudsz mondani egy ilyen házat, amiben nem rakódik le a por, és nem kell félévente portalanítani? Találtam egy ilyet, csak nem tudom, hogy hol lehetne megvenni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) #16939776 válasza idegen lény (#18) üzenetére


#16939776
törölt tag

A Silverstone Fortress series 02 / 03 / 03-mini / 05 ezen az elven működik.

[ Szerkesztve ]

(#20) HUN_Sector válasza idegen lény (#18) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Most csak az ITX méretnél maradva:
Xigmatek Nebula, egy deka por nem rakódott le benne 1 év alatt. (Ventilátor nélküli a légáramlás, csak a kifújás történik egy 12 cm-es lapáttal)

(#21) arn válasza HUN_Sector (#20) üzenetére


arn
félisten

valahol az is sziv be levegot... en a fractal haz porszuroit kb felevente tisztitom, belul meg talan egyszer tisztitottam az elmult harom evben. majd gepcserenel kipucolom.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22) idegen lény válasza HUN_Sector (#20) üzenetére


idegen lény
őstag

Persze, mert nem fért bele több. :) De az elv tetszik, mert a cél a forró levegő kiszívása a gépből, nem a levegő bejuttatása.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#23) Chrys_


Chrys_
addikt

Minek kell előlapra még mindig USB 2.0 csatlakozókat tenni?

(#24) idegen lény válasza Chrys_ (#23) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez jó kérdés.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#25) arn


arn
félisten

hatha olyan cuccot teszel bele, amin nincs usb3 header.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) Chrys_ válasza arn (#25) üzenetére


Chrys_
addikt

De a visszafelé kompatibilitás miatt ez nem mindegy? Ha pedig nem, és olyan a cucc, akkor meg már nincs helye a piacon. Így megint csak felesleges a csatlakozó, legalábbis az előlapon.

(#27) idegen lény válasza Chrys_ (#26) üzenetére


idegen lény
őstag

A hátlapon is felesleges, mert nincs ilyen termék. Szerintem még mindig maradt raktáron egy csomó, és meg kell szabadulni tőlük. Egy csomó pénzt megspórolnak vele, mert így is megveszik. Meg talán alaplapok miatt.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#28) OceanStorm válasza idegen lény (#18) üzenetére


OceanStorm
tag

Ha még azt mondtad volna hogy hetente, vagy kéthetente talán még megértem, de hogy van akinek fél évente is nehéz előszedni a porszívót illetve a sűrített levegős palackot az azért komoly. :DD

(#29) gyiku


gyiku
nagyúr

testverek: 503 es 703

hüllő

(#30) Fr3eWar válasza Chrys_ (#26) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Nem kompatibilis visszafelé a header.
Ha olyan lapod van amin nincs USB 3 alaplapi közösítő csatlakozó (nem hátlapi csatlakozó) akkor nem tudsz használni USB-t az előlapon (ha csak USB3 elölapid van) ennek ellenére sztem is felesleges a mai világban, főleg ilyen árfekvésű házaknál, mert aki ennyit ad házra, az nem rak bele S775-öt :D

Egyébként nekem annyira bejött a design hogy rendeltem is magamnak egyet fehér színben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.