Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Remélem pcn jobban fog azért vmivel kinezni! A játékmenet nem rossz de grafikailag van szebb.

(#2) mettek


mettek
addikt

Nekem itt ment el a kedvem tőle.. Én nem szeretem a botok elleni lövöldét meg a single playereket. Csak a PVP, ennek meg a PVE lesz a lényege...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3) aerosmith válasza mettek (#2) üzenetére


aerosmith
őstag

:Y Mivan?
Dark Zone pont arról szól hogy max 4 fős teamek mennek be szednek össze lootokat és próbálják kimenekíteni a zónából miközben rivális csapatok akarják elszedni tőlük. Kőkemény PVP.

(#4) oriic válasza mettek (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Zone-ban csak pvp van, az lesz a te módod.

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez már most sem úgy néz ki mint az első E3-as trailer. Bár nem csúnya, csak egy mai átlagos grafika.

G2a-n van 152ft-ért beta kulcs, az mennyire lehet valós? Előrendelők kaptak beta kulcsokat?

Kipróbálnám a beta-t, hogy a saját szememmel lássam. Pc-n lesz beta?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Írtam FB-n.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Felajánlok egy darab béta kulcsot az olvasók között, aki elviszi kérem írja le, hogy vitte, hogy más már ne keresse. Természetesen azért annyira nem lesz egyszerű a dolgotok.

EY8J3PFNF?ZV

A kérdőjel helyére egy számot kell írni, amelyet az alábbi művelettel kaptok meg

(964-654+654+5105+554+8484)-15098

Amennyiben megvan a szám, úgy a fenti béta kulcsot a hivatalos oldalon kell beváltani, ahol ki kell választani azt melyik platformon szeretnénk játszani. Utána már csak várni kell a béta bejelentésére. :) Jó játékot mindenkinek!

Live-Die-Respawn

(#8) bulikavagyok válasza Sebestyen01 (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én már annak is örülnék, ha One-on így nézne ki. Egyébként itt fent van az új trailer jobb minőségben.

(#9) Neil Watts válasza oriic (#7) üzenetére


Neil Watts
veterán

Vittem. :) Köszi!

Üdv. core2

(#10) oriic válasza Neil Watts (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#11) mettek válasza oriic (#4) üzenetére


mettek
addikt

tudom h van benne ez a mód DE, sokkal puritánabb, csúnyább a terep, környezet ebben a módban, látszott egyértelműen a tavalyi XO-os PVP gameplayen. A másik hogy lehet ugyanaz a map lesz, térképrész lesz csak benne, ami iszonyat unalmassá teheti.

Amikor bemutatták a játékot, nekem úgy jött le, hogy betesz a játék egy szerverre több csapatot a város különböző pontjaira plusz vannak botok is a terepen és megy mindenki amerre lát, majd néha belebotlasz egy online playerbe vagy csapatba akivel vagy összehaverkodsz vagy megküzdesz de ez így hogy van egy sztori mód botok ellen meg van egy kvázi online arena az nem jön be.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#12) Sebestyen01 válasza bulikavagyok (#8) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Szerintem a trailerben one volt a tesztalany!

(#13) oriic válasza Sebestyen01 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A legelső E3-as bemutató futott egyedül PC-n, az összes többi videó azóta XBox One-ról ment.

Live-Die-Respawn

(#14) bulikavagyok válasza Sebestyen01 (#12) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És Oriic: Remélem igazatok van.. :R Nekem ez így megfelel, főleg az alpha után. Az nagyon nem így nézett ki. :B

(#15) Sebestyen01 válasza oriic (#13) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Mertem is remelni hogy nem ilyen texturakat tesznek a pc-s portba! Akkor nem aggodom, az jol nezett ki cefetul!

(#16) oriic válasza Sebestyen01 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt nem mondtam hogy a végső PC-s kiadás is úgy fog kinézni mint az első videón. ;]

Live-Die-Respawn

(#17) Sebestyen01 válasza oriic (#16) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Jo ertem en, nekem eleg annyi ha nem konzoltexturakat kell nezni :K

(#18) konikan


konikan
aktív tag

Való igaz az első E3-as grafikai szintet nem éri el, de egy videó alapján nem ítélkezem teljesen. Kitűnő játéknak ígérkezik, amivel remélem hosszú hónapokig elleszek.

Csak előrendelésnél lehet béta kulcsot kapni?

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#19) oriic válasza konikan (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelentkezhetsz is a hivatalos oldalon, de akkor nem garantált a bejutás.

Live-Die-Respawn

(#20) bulikavagyok válasza konikan (#18) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én itt jelentkeztem anno, és kaptam alpha kódot is. De mint ahogy Oriic írta, nem garantált a bejutás így.

[ Szerkesztve ]

(#21) Beri78


Beri78
őstag

Van valahol egy link, hogy akkor pontosan, hogy fog kinézni a játékmenet?
Engem pont a pvp nem érdekel, csak a single....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#22) oriic válasza Beri78 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a videó is a kampányból van. Ahol HUD-ot látsz, az már a játék.

Live-Die-Respawn

(#23) lm83


lm83
őstag

Aki megvette a heti hb-t, annak van kulcsa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.